Vandenio zodiako ženklas

Elementas: Oras
Spalva: Šviesiai mėlyna, Sidabrinė
Diena: Šeštadienis
Planeta: Uranas, Saturnas
Geriausi partneriai: Liūtas, Šaulys (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 4, 7, 11, 22, 29
Zodiako datos: Sausio 20 – Vasario 18 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Vandenio zodiako ženklą

Stiprybės: Originalus; Nepriklausomas; Humanitariškas; Progresyviai mąstantis;

Silpnybės: Vengia emocijų; Kaprizingas; Nesileidžia į kompromisus;

Mėgsta: Leisti laiką draugų rate; Pagelbėti kitiems; Išklausyti; Intelektualias diskusijas;

Nemėgsta: Apribojimų; Prieštaraujančių žmonių; Pažadų laužymo; Būti vienatvėje;

Iš pirmo žvilgsnio Vandeniai gali atrodyti drovūs tyleniai, tačiau tik geriau juos pažinę suprasite, kokie energingi ir spinduoliuojantys savo ekscentriškumu yra šio zodiako ženklo žmonės. Esant reikalui jie mielai padės kitiems, šie žmonės sugeba matyti kitus be jokio išankstinio nusistatymo ir už tai yra vertinami aplinkinių.

Tai žmonės kurie lengvai pritampa įvairiose kompanijose, atrodo jie sugeba pajausti aplinkinių energiją ir prisiderinti prie jos, todėl Vandeniai gali būti šiek tiek paviršutiniški ir neparodyti tikrojo savęs. Tačiau vėliau jie stengiasi rasti laiko sau ir taip atsistatyti jėgas.

Vandeniams mūsų pasaulis atrodo tarsi neribotų galimybių erdvė. Jie daug dėmesio skiria pažinimui ir savęs lavinimui. Netekę galimybės aktyviai lavinti savo protą jie nugrimzda į stagnacijos būseną ir retai turi motyvacijos ką nors veikti.

Tačiau juos valdanti planeta – Uranas retai leidžia jiems tuščiai eikvoti laiką, kadangi Urano planeta siejama su veržlumu ir agresyvia prigimtimi. Dėka Urano Vandenio zodiako žmonės yra savotiški vizionieriai ir gali tiksliai pasakyti kur save mato po 5 ar 10 metų. Be to, jie nebijo transformacijų ir dažnai prisideda prie tų, kurie skina kelią pokyčiams. Vandeniai yra geri mąstytojai ir mėgsta grupines veiklas, todėl dažnai prisideda prie įvairių judėjimų ir padeda siekti proveržio.

Baisiausias dalykas šiems liberalizmo fanatikams yra apribojimai ir negalėjimas įveikti kliūčių. Dėl savo laisvės siekio jie nuolatos bando užtikrinti lygybę ir judėjimo bei saviraiškos laisvę. Ir nors Vandeniai kuria šalto bei nejautraus žmogaus įvaizdį, tačiau gali būti, kad tai tik jų natūrali apsauginė funkcija. Iš tiesų jiems reikia išmokti pasitikėti ir arčiau prisileisti žmones.

Vandenis meilėje

Bendravimas su priešinga lytimi Vandeniams yra tai, kas žadina potraukį. Jie negali įsivaizduoti labiau jaudinančio scenarijaus, negu įdomi, atvira diskusija, pokalbis su įdomiu žmogumi.

Vandenių suderinamumas su kitais zodiako ženklais yra sudėtingas klausimas, kadangi jų liberali prigimtis gali pakišti jiems koją. Tačiau savybės kurių pirmiausiai ieško Vandenis potecialiuose porininkuose yra nuoseklumas bei atvirumas. Įsimylėję Vandenio ženklo atstovai yra patikimi, tačiau daug laisvės duodantys porininkai.

Draugai

Iš draugų Vandenis tikisi bent šių trijų savybių: Nuoseklumas, intelektas, kūrybiškumas. Nors atrodytų bendravimas Vandenio ženklo žmogui yra viskas, tačiau jiems prireikia gana nemažai laiko, kol žmones jie ima laikyti artimais. Greičiausiai taip yra dėl to, kad Vandeniai yra jautrūs, o kitų prisileidimas yra laikytinas pažeidžamumu.

Šeima

Jų nuožmus bei nuoseklus charakteris, kartu su stipriomis pažiūromis daro juos itin aršiais varžovais. Tai žmonės, kurie padarys viską dėl artimo, mylimo žmogaus, net jeigu reikės paaukoti save. Tačiau šeimai Vandeniai kelia tokius pačius aukštus standartus kaip ir sau pačiam. Ir nors jie jaučia pareigos jausmą ir gerbia giminystės ryšius, tačiau ne visuomet sugeba palaikyti pakankamai tvirtą kontaktą su savo artimaisiais.

Vandenis darbe

Darbo aplinkoje Vandenis gali puikiai išnaudoti savo vaizduotę ir entuziazmą. Jiems puikiai tinka profesijos apjungiančios šias dvi savybes. Jų talentai puikiai atsiskleidžia ten, kur reikia motyvuoti kitus. Jie geba puikiai perteikti vizijas ir įkvėpti pokyčiams.

Vandenio zodiako žmonės mėgsta parodyti save, jie daug laiko ir pastangų deda tobulindami savo kūną, puikiai rengiasi bei gerai jaučia stilių. Jie negaili pinigų geram apsirengimui, tačiau su pinigais pas juos didelių problemų irgi nėra. Vandenis sugeba subalansuoti savo išlaidas bei pajamas.

Dažnas Vandenis renkasi profesijas susijusias su vaidyba, renginių vedimu, rašymu, fotografija. Jie nemėgsta užsibūti vienoje vietoje, todėl dažnai neturi konkrečios darbo vietos arba periodiškai keičia savo biuro vietą, kartais gali daryti tai drastiškai, pavyzdžiui pusmečiui apsigyventi vis kitoje šalyje. Šie žmonės dažnai imasi nekonvencinių metodų, tačiau tai jiems atsiperka su kaupu ir pasiekti rezultatai džiugina.

Kaip suvilioti Vandenio ženklo vyrą

Moteris nusprendusi suvilioti Vandenio zodiako ženklo vyrą turėtų detaliau paanalizuoti čia aprašomą Vandenio zodiako charakterį, o ypač jo teigiamas bei neigiamas savybes. Taip, šie vyrai labai intelektualūs ir mėgstantys bendrauti, tačiau jie sunkiai nuspėjami ir padarys viską, kad išliktų neprilausomi.

Net ir priremti prie sienos jie sunkiai priima sprendimus, bei nėra lankstūs, jeigu kas nors yra ne visai pagal juos. Jie puikiai valdo iškalbos meną, tačiau kartais būna nepatikimi ir užsispyrę.

Todėl moteris norinti prasidėti su šiuo vyru turėtų būti pasiruošusi susitaikyti su šiomis savybėmis, kadangi perauklėti ar pakeisti jų tikrai nepavyks. O užkabinus emocinę šio reikalo pusę toks vyras gali išvis nustoti su jumis bendrauti.

Atrodo, jog Vandenio ženklo vyras gyvena savo paties minčių tvirtovėje, todėl tinkama moteris būtų tokia, kuri mielai išklausys jo naujausias idėjas. Gerai bent tiek, jog šie vyrai mielai dalinasi savo sumanymais su draugais. Todėl su šio zodiako vyru romantiški santykiai prasideda nuo paprasčiausios draugystės. Iš tiesų, čia beveik nėra kito kelio, ir moteris norėdama artimų santykiu su Vandeniu pirmiausiai turi jį pažinti kaip draugą. Tam žinoma reikės nemažai kantrybės ir šiek tiek laiko, o taktiškas ėjimas turi būti suplanuotas ir gerai apgalvotas. Svarbiausia nesukelti grėsmės Vandenio laisvės ir individualumo poreikiui, nes moteris negali stoti skerskai kelio Vandenio idėjoms ir siekiams.

Kaip suvilioti Vandenio ženklo moterį

Ekscentriškos ir laisvos sielos Vandenio ženklo moterys turi savitą pasaulėžiūrą ir išskirtinį humoro jausmą. Pabendravę su jomis greičiausiai pastebėsite, jog šio ženklo moterys šiek tiek stokoja nuoseklumo.

Vandenio ženklo moterys trokšta romatikos ir jaukaus pokalbio, tačiau tuo pačiu gali laikytis atokiai ir elgtis šaltai. Viena iš stipriausių Vandenio savybių – fantazija puikiai atsiskleidžia intymiuose santykiuose su šio ženklo atstove. Be to, Vandenio zodiako moterys yra nuostabios partnerės lovoje, tačiau nieko nesitikėkite, jeigu ji galvos, kad jus domina tik vienkartiniai nuotykiai.

Vyrai, norintys suvilioti Vandenio ženklo moterį turės gerokai pasistengti. Svarbu suprasti, jog jas traukia vyrai išsiskiriantys iš minios ir sau ji ieško partnerio, kuris būtų kitoks, negu visi jos pažystami.

Didžiausia klaida kurią gali padaryti vyras norintis patraukti jos dėmesį yra pasirodyti pernelyg reiklus arba skubantis. Šiai moteriai reikia daug erdvės ir laisvės, ji yra labai nepriklausoma ir negali pakęsti bandymo kontroliuoti jos gyvenimą. Vyras, kuris nori sudominti šią moterį turėtų nerodyti pernelyg didelio susidomėjimo, tačiau laikytis netoliese ir būti šalia tuomet, kai ji norės su kuo nors pasišnekučiuoti.

Atviras prisipažinimas meilėje yra netleistina klaida ir Vandenio ženklo moteris tikrai nesureaguos teigiamai. Vietoje to, vyras turėtų surasti priėjimą per intelektą, o ne emocijas.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus