Svarstyklių zodiako ženklas

Elementas: Oras
Spalva: Rausva, Žalia
Diena: Penktadienis
Planeta: Venera
Geriausi partneriai: Avinas, Šaulys (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 4, 6, 13, 15, 24
Zodiako datos: Rugsėjo 23 – Spalio 22 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Svarstyklių zodiako ženklą

Stiprybės: Geba bendradarbiauti; Elgiasi diplomatiškai; Siekia teisybės; Gerai bendrauja;

Silpnybės: Sunkiai apsirpendžia; Vengia konfrontacijos; Kaupia pyktį; Gaili savęs;

Mėgsta: Harmoniją ir balansą; Švelnumą; Dalintis su kitais; Būti gamtoje ir šiaip lauke;

Nemėgsta: Smurto; Neteisybės; Tuščiažodžiavimo; Norinčių pritapti bet kokia kaina;

Žmonės gimę po svarstyklių ženklu būna gana ramūs, teisingi ir nemėgsta laiką leisti vienumoje. Tai žmonės siakiantys balanso visose gyvenimo srityse. Jie nemėgsta neteisybės ir visuomet siekia lygybės, tačiau tuo pačiu ir vengia konfliktų, bei stengiasi problemas spręsti diplomatijos keliu. Galiausiai gyvenime jie supranta, kad labiau už viską jiems turėtų rūpėti jų pačių vidinė būsena ir asmenybė.

Šis zodiako ženklas priskiriamas oro elemento zodiako ženklams kartu su Dvyniais ir Vandeniu. Tai lemia nenuginčijamą svarstyklių ženklo žmonių intelektą ir aštrų protą. Juos visuomet įkvepia gera knyga, protingas dialogas ir žmonės turintys ką pasakyti.

Tačiau situacijose, kuomet reikia priimti sprendimą ar pasirinkti palaikyti kurią nors argumento pusę svarstyklės dažnai pasimeta ir ima dvejoti. Todėl geriausia, ką tokioje situacijoje svarstyklėms gali suteikti jų partneris yra priminimas, jog visuomet svarbu turėti savo paties nuomonę.

Svarstyklių zodiako ženklą valdo Veneros planeta, todėl šie žmonės yra itin aistringi meilužiai, o be to turi gerą skonį aukštos kokybės dalykams. Jų gyvenimus praturtina muzika, menai ir nuostabūs prisiminimai iš aplankytų vietų ir tolimų kraštų.

Svarstyklės meilėje

Surasti tinkamą partnerį yra vienas iš šių žmonių gyvenimo prioritetų. Įsitraukę į romantiškus santykius jie visuomet siekia išlaikyti balansą ir harmoniją poroje. Jų žavinga asmenybė ir atsidavimas santykiams daro juos iš tiesų neblogais partneriais daugumai kitų zodiako ženklų.

Svarstyklės simbolizuoja santuoką, todėl ši institucija joms yra itin svarbi. Ir nors oro elementas Svarstyklių ženklo žmogaus gyvenime suteikia daug lankstumo, judrumo bei galimybių, tačiau šio žmogaus požiūris į santuoką išlieka gana konservatyvus.

Iš santykių svarstyklės tikisi daug prasmės ir gilaus ryšio tarp dviejų žmonių. Ir nors joms neblogai sekasi bendrauti su dauguma žmonių, kiekvienas svarstyklių ženklo atstovas ieško to vienintelio, kuriam galėtų paskirti visą savo gyvenimą. Be to, svarstyklės gerai supranta intymumo svarbą žmonių gyvenime ir suradę tinkamą partnerį jie nori visiškai jam atsiduoti.

Svarstyklių pasamonėje nuolat verda konfliktas taip siekio būti nepriklausomu žmogumi ir noru pašvęsti savo gyvenimą santuokai. Tačiau nusprendę būti su kuo nors šie žmonės supranta pasirinkę tinkamai ir tai yra pirmasis žingsnis link pilnatvės ir laimės svarstyklių gyvenime.

Draugai

Bendrauti mėgstančių žmonių tarpe tikrai yra ir Svarstyklės, šie žmonės draugams teikia vieną iš aukščiausių prioritetų savo gyvenime. Nepaisant to, kartais svarstyklių lūkesčiai ir reikalavimai būna labai aukšti. Gali net pasirodyti, jog svarstyklės siekia pastatyti save aukščiau už kitus.

Ir nors šie žmonės sunkiai apsisprendžia, tačiau išlieka taktiški ir ramūs, jiems nesunku bendravimo keliu išspręsti vieną ar kitą problemą. Dažnai jie imasi savotiško tarpininko vaidmens ir padeda susitarti kokiom nors konfliktuojančioms pusėms ar interesų atstovams.

Šeima

Būdami nuolatiniais harmonijos siekėjais Svarstyklių ženklo žmonės kartais aklai sutinka ar pritaria savo šeimos nariams vien tam, kad išvengtų konflikto. Šeimoje jie yra tie, kurie pirmieji atsitraukia tam, jog išvengtų konfrontacijos su savo broliais ar seserimis. Dažnai jiems reikia pabūti vienatvėje vien tam, kad galėtų susitvarkyti savo mintis ir geriau suprasti savo vidinę būseną.

Džiugu yra tai, kad pasistengę Svarstyklių ženklo atstovai yra itin rūpestingi tėvai ir sugeba vaikams perteiti sektiną pavyzdį. Jie yra visuomet pasiruošę atsakyti į vaikų klausimus ir perteikti jiems visas savo žinias.

Svarstyklės darbe

Balansas yra vienas iš svarbiausių dalykų Svarstyklių ženklo žmonių gyvenime, todėl ne išimtis ir darbas. Jie gali užsiimti darbu tiek, kad tai nekenktų jų asmeniniam gyvenimui. Jeigu nėra balanso tarp darbo ir gyvenimo, tuomet svarstyklės nebemato prasmės toliau dirbti tokį darbą.

Įdomu yra tai, kad svarstyklės būna mėgstamais vadovais bei lyderiais, tačiau kartais pernelyg mažai rūpinasi savo pavaldinių darbo organizavimu. Be to, svarstyklės mėgsta įvairius paskatinimus ir mielai dės daugiau pastangų tam, kad gautų pažadėtą “bonusą”.

Ieškodami srities, kurioje galėtų save geriausiai realizuoti jie dažnai apsistoja ties teisininko, diplomato karjera. Jie nebijo kalbėti prieš minią žmonių ir gali drąsiai skaityti pranešimus ar paskaitas. Jeigu vaikystėje daugiau susidūrė su menais, dažnas Svarstyklių ženklo žmogus išauga puikiu kompozitoriumi ar dizaineriu.

Tačiau jie tikrai neapsiriboja individualios karjeros šakomis ir puikiai geba būti didelės komandos dalimi.

Svarstyklės neturi problemų tvarkantis su finansais, tačiau ne tik dėl to, kad yra gerai oganizuoti ir protingi žmonės. Jiems kartais tiesiog pritrūksta ryžto apsispręsti dėl vieno ar kito pirkinio, ir kol nėra visų tinkamų argumentų už ar prieš – svarstyklės susilaiko nuo betkokių skubotų sprendimų.

Ir nors nemaža dalimi susilaikymas nuo išlaidavimo kyla iš negebėjimo apsispręsti, tačiau šiems žmonėms nėra didelės problemos su pinigų taupymų. Be to, jų geras skonis leidžia turėti tinkamus prioritetus. Pastebėsite, jog Svarstyklių ženklo žmonės puikiai rengiasi ir mėgsta kokybiškus rūbus. Jiems patinka mada ir čia jie dažnai randa vidinį kompromisą kuomet kyla klausimas ką veikti su vienu ar kitu atliekamu pinigėliu.

Kaip suvilioti Svarstyklių ženklo vyrą

Vyras turintis Svarstyklių ženklą vertina grožį ir madą. Jis tikrai pastebės skoningai apsirengusią moterį, ir nors tai gali nuskambėti paviršutiniškai, tačiau tame yra savotiškos logikos. Kadangi jam reikia tinkamų argumentų priimti sprendimą, pirmas įspūdis yra vienas iš palankių faktorių moteriai, nusprendusiai suvilioti Svarstyklių ženklo vyrą.

Tačiau tai visai nereiškia, kad Svarstyklių vyrai laksto paskui sijonus ir vos tik nusprendė buti su kuom nors, dažniausiai jie sieka kurti ilgalaikius ir tvirtus tarpusavio santykius. Jie nebijo ištverti sunkesnius momentus kartu, kadangi savo apsisprendimu jie šventai tiki.

Dažnas Svarstyklių ženklo vyras yra tas partneris, kuris mielai šnekučiuojasi su savo antra puse apie įvairiausius kasdienius dalykus. Jiems yra malonu papasakoti, kaip praėjo jų diena ir sužinoti, su kokiais rūpesčiais šiandien susidūrė jų moteris.

Šie vyrai ieško moters kuri turėtų tvirtą valią ir pasitikėjimą savimi. Jiems kartais reikia pritariamo žodžio iš šalies vien tam, kad galėtų įgyvendinti savo tikslus. Todėl suradę tinkamą žmogų jie padarys viską, kad ši moteris būtų laiminga. Jie gali visa dėmesį skirti savo partnerei ir palikti savo paties poreikius antrame plane, kadangi šie vyrai savo širdyje yra tikri romantikai ieškantys tikros meilės kuri truktų visą gyvenimą.

Kaip suvilioti Svarstyklių ženklo moterį

Moteris kurios zodiako ženklas yra Svarstyklės nori partnerio su kuriuo būtų gera bendrauti. Jos ieško gero pašnekovo mokančio ne tik įdomiai reikšti mintis, bet ir ramiai išklausyti. Ji mėgsta sužinoti naujus dalykus ir pasidalinti savo interesais. Tokia moteris dažnai siekia sužinoti viską apie kito žmogaus gyvenimą ir praities patirtis.

Ji žavi ir protinga, atrodo nėra problemos, kuriai Svarstyklių ženklo moteris neturėtų sprendimo. Todėl norint išlaikyti jos dėmesį ir susidomėjimą reikia ją nuolat stebinti, (na bent jau santykiu pradžioje).

Veneros planetos įtaka ryškiausiai pasireiškia Svarstyklių ženklo moters gyvenime. Ji turi natūralų polinkį į nuotaikų permainas, tačiau ji puikiai geba su tuo susitvarkyti ir tai neturi didesnės įtakos jos priimamiems sprendimams.

Svarstyklių ženklo moteris geba puikiai organizuoti namus ir šeimą. Ji rūpinasi vaikais bei savo vyru, jie nuolat įsitraukia į įvairiausius renginius savo socialinėje aplinkoje ir puikiai pritampa savo bendruomenėje.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus