Skorpiono zodiako ženklas

Elementas: Oras
Spalva: Rausva, Žalia
Diena: Penktadienis
Planeta: Venera
Geriausi partneriai: Avinas, Šaulys (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 4, 6, 13, 15, 24
Zodiako datos: Rugsėjo 23 – Spalio 22 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Skorpiono zodiako ženklą

Stiprybės: Drąsus; Aistringas; Atkaklus; Ištikimas bendražygis;

Silpnybės: Menkai pasitikintis; Pavydus; Aršus; Linkęs nuslėpti;

Mėgsta: Tiesą; Faktus; Ilgalaikius draugus; Paerzinti kitus; Atsiduoti aistrai;

Nemėgsta: Pasyvių žmonių; Paslapčių atskleidimo; Nesąžiningumo;

Skorpiono ženklo atstovai yra tvirti ir aistringi žmonės. Jie atkaklūs, pasišventę individai ir negaili savo laiko bei jėgų tam, kad atskleistų teisybę. Šio ženklo žmonės yra taktiški ir sugeba įžvelgti abstraktų vaizdą įvairiose situacijose. Tai leidžia jiems tapti didžiais lyderiais ir pasiekti vertingų tikslų savo gyvenime.

Budami Vandens elemento atstovais jie gyvena vardan emocijų ir potyrių. Įdomu yra tai, kad kiti vandens elemento ženklai (Vėžys ir Žuvis) emocijas supranta šiek šiek kitaip negu Skorpionai. Nepaisant to, Skorpionai puikiai supranta emocinio ryšio svarbą ir geba užjausti žmones bei saugoti paslaptis.

Ši zodiako ženklą valdo Plutono planeta ir suteikia jam savo didingos energijos. Plutonas yra siejamas su permainomis ir dvasiniu atsinaujinimu. Tuo tarpu Skorpiono zodiako žmonės išsiskiria savo šaltakraujiškumu ir ramiu elgesiu įvairiausiose situacijose, tai emocinės brandos požymis. Dėl to dažnai Skorpionai atrodo šiek tiek vyresni negu iš tiesų yra. Kiti žmonės sako, jog Skorpionams būdingas aršumas, tačiau tai tik jų nuožmus charakteris ir aistringas atsidavimas siekiant gyvenimo tikslų.

Jie nekenčia ir nesitaiksto su nesąžiningumu, kartais pernelyg siekia atvirumo ir gali pasirodyti pavydūs. Jiems reikia išmokti toleruoti skirtingus žmonių charakterius, tai leis jiems turėti daugiau draugų. Nors pažystamų žmonių rato didumu jie ir šiaip nesiskundžia.

Skorpionas meilėje

Nepaisant jų nuožmios laikysenos, Skorpionai yra vieni iš jausmingiausių zodiako ženklų. Jie būna labai aistringi ir dviejų žmonių intymumas jiems yra labai svarbi gyvenimo dalis.

Skorpionai ieško protingo ir atviro žmogaus su kuriuo galėtų praleisti visą gyvenimą. Įsimylėję jie būna labai ištikimi ir atsidavę partneriai. Tačiau santykiuose jie bijo nudegti. Tai pasireiškia tuo, kad artimesniems santykiams ryžtasi labai atsargiai.

Jie supranta, kad besąlygiškas abipusis pasitikėjimas poroje ateina su branda, todėl visų pirma reikalinga pagarba ir laikas. Suradę tinkamą partnerį Skorpionai padarys viską, kad jų santykiai nenutrūktų ir pora neišsiskirtų.

Draugai

Atvirumas ir sąžiningumas yra tos savybės kurių pagrindu Skorpionas formuoja savo draugystės ryšius. Nereikia nei sakyti, jog ši nuostabi savybė atsiperka su kaupu. Skorpiono ženklą turintys žmonės yra labai atsidavę ir ištikimi. Jie nebijo darbo ir yra protingi bei šmaikštūs. Tarp tinkamų žmonių jie gali būti tikra kompanijos siela.

Šie žmonės iš tiesų stengiasi pateisinti aplinkinių lūkesčius, tačiau mainais tikisi ne mažesnių pastangų jų atžvilgiu. Jeigu juos kas nors nuvilia – kelio atgal tikrai nėra. Emocijos vaidina didelį vaidmenį jų sprendimuose, todėl įžeidę ar nuvylę Skorpionus gali gauti nepamatuotai didelį, neigiamą atsaką. Be to, jie kaupia pyktį ir pagiežą, todėl geriau nesileisti į neigiamą konfrontaciją su jais.

Šeima

Nepaisant visų tamsesnių Skorpiono charakterio savybių jie puikiai rūpinasi savo šeima. Emociškai užgauti jie dažnai stengiasi sugrįžti arčiau savo šeimos ir praleisti su jais daugiau laiko. Ir nors jokie žodžiai negali padėti jiems pasijausti geriau, paguodą jie randa tiesiog būdami drauge.

Skorpionas darbe

Darbo aplinkoje Skorpionai yra vertinami dėl savo sugebėjimo suvaldyti procesus. Todėl jie yra puikūs vadybininkai gebantys ne tik spręsti problemas, bet ir daryti tai įvairiausiais kūrybingais metodais. Užsibrėžę tikslą jie paprasčiausiai nepasiduoda. Be to jie yra labai protingi ir geba dirbti mokslinių tyrimų bei panašiose srityse.

Įdomu yra tai, kad skorpionai brėžia griežtą liniją tarp darbo ir asmeninės erdvės, tai galioja ir santykiams su aplinkiniais žmonėmis.

Skorpionus dažnai sutiksite tarp mokslininkų, gydytojų, tyrėjų bei pažangių technologijų kūrėjų. Jiems taip pat tinka tokios profesijos kaip policininkai ar psichologai. Be to, jie yra puikūs vadybininkai ir savo profesiniame kelyje nepamiršta pagarbos, todėl ne mažiau pagarbos tikisi ir iš aplinkinių.

Tvirta Skorpionų valia leidžia jiems sutilpti į reikiamą biudžetą, kad ir koks jis bebūtų, tačiau jie nebijo stropaus darbo ir tai leidžia jiems susikurti gana patogų materialinį gerbūvį. Nepaisant to, jie nėra užsidegę išlaidauti ir sutaupyti pinigai jiems reiškia saugumą, bei gebėjimą kontroliuoti situaciją. Tai reiškia, kad jie neblogi taupytojai ir gerai apgalvoja prieš imdamiesi įvairiausių investicijų.

Kaip suvilioti Skorpiono ženklo vyrą

Patraukti Skorpiono ženklo vyro dėmesį nėra paprasta, tai vyras kurio neįmanoma kontroliuoti. Paprastai jie žino ko nori iš gyvenimo ir eina per jį gana užtikrintai. Ir nors iš pažiūros kartais Skorpiono zodiakas gali pasirodyti negatyvus, pasyvus ir nuobodus, tačiau tai tikrai nėra pagrindinės savybės kurios apibrėžia šio ženklo vyrą.

Jie mėgsta konkuruoti ir yra šiek tiek kompulsyvūs bei pavydūs. Moteris norinti suvilioti Skorpiono zodiako vyrą turi kurti aplink save savotišką paslapties skraistę. Jie gali suprasti tai kaip žaidimą ir susidomėti. Noras užkariauti tikrai užvaldys šį vyrą jeigu moteris atrodys nelabai pasiekiama.

Tačiau žaidimai turi ribas ir svarbu jų neperžengti. Vienas iš svarbiausių aspektų Skorpiono gyvenime yra atvirumas – jis neapkenčia melo, todėl tai gali sugriauti bet kokius šansus su šiuo vyru. Juos žavi savimi pasitikinčios ir flirtuoti mėgstančios moterys, tačiau fizinis potraukis čia dar tikrai ne viskas. Emocinis ryšys yra Skorpiono ženklo vyro prioritetas, be šio svarbaus aspekto santykiai tikrai nepajudės iš vietos.

Su tinkama moterimi Skorpionas vyras yra pasiruošęs kalnus nuversti ir jų santykiai tikrai nebus platoniški. Fizinis artumas ir kūniška meilė yra vienas svarbesnių Skorpiono gyvenimo prioritetų, tačiau tam pasiekti, moteris pirmiau turi apnuoginti savo sielą.

Kaip suvilioti Skorpiono ženklo moterį

Žmonių turinčių Skorpiono ženklą asmenybė yra labai daugialypė bei įdomi. Šio ženklo moterys mėgsta akcentuoti savo seksualumą. Jos elgiasi paslaptingai ir tai traukia vyrus tarsi magentas. Tačiau tai jų nei kiek netrikdo ir jos geba išlaikyti šaltus nervus įvairiausiose situacijose.

Tam, kad suvilioti Skorpiono ženklo moterį prireiks nemažai laiko. Ji puikiai geba atsirinkti žmones su kuriais nori bendrauti, todėl labai svarbu nedaryti klaidų. Vyras vertas Skorpiono zodiako moters laiko yra toks vyras, kuris geba klausyti ir kai ji kalba duoda jai savo nedalomą dėmesį.

Santykiai su Skorpiono ženklo moterimi gali būti labai malonūs, tačiau neverta daryti skubotų išvadų – čia pirmas įspūdis gali būti apgaulingas, ir nors ši moteris greitai parodys savo laukinę pusę, tai tikrai nereiškia, kad tokią moterį galima greitai nusitempti į lovą.

Užsitarnauti jos meilę prireiks iš tiesų nemažai laiko, tačiau tai pasiekus galite būti užtikrinti, kad ji atiduos viską, kad šie santykiai būtų sėkmingi. Moterys gimusios po Skorpiono zodiaku būna labai atsidavusios bei aistringos meilužės. Jų vyrai privalo būti atviri ir nesileisti į konfliktus, kadangi tai ne tos moterys kurios greitai pamiršta skriaudas.

Moterys kurių zodiako ženklas yra Skorpionas yra labai smalsios ir mėgsta būti nustebintos, todėl vyrai čia turėtų pasistengti tam, kad nuolatos išlaikytų jos susidomėjimą. Tik ta moteris, kurios smalsumo poreikiai yra patenkinti gali būti iš tiesų laiminga santykiuose.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus