Ožiaragio zodiako ženklas

Elementas: Žemė
Spalva: Ruda, Juoda
Diena: Šeštadienis
Planeta: Saturnas
Geriausi partneriai: Jautis, Vėžys (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 4, 8, 13, 22
Zodiako datos: Gruodžio 22 – Sausio 19 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Ožiaragio zodiako ženklą

Stiprybės: Atsakingas; Drausmingas; Gera savitvarda; Puikus vadovas;

Silpnybės: Neatlaidus; Pesimistiškas; Visažiniškas;

Mėgsta: Šeimos vertybes; Tradicinį mąstymą; Muziką; Kuklų elgesį; Kokybiškus amatininkų dirbinius;

Nemėgsta: Beveik viskas gyvenime gali juos suerzinti;

Ožiaragiai teikia didžiulę reikšmę tradicijoms ir papročiams (ne ritualine, bet nusistovėjusios tvarkos prasme), šie žmonės yra labai atsakingi ir rimti. Viduje jie jaučiasi nepriklausomi ir tai juos skatina elgtis savarankiškai, imtis iniciatyvos ir gyvenime siekti visko savo jėgomis. Ir tai iš tiesų yra nuostabu, nes asmneninės pastangos jiems duoda puikių rezultatų tiek šeimoje, tiek ir profesinėje veikloje.

Šie žmonės yra puikiai įvaldę savidisciplinos meną ir dirbti su jais yra visuomet malonu. Dėl šios priežasties jie labai gerbiami darbo aplinkoje ir gali būti puikiais komandų vadovais. Niekas neabejoja jų užsibrėžiamų tikslų realistiškumu ir aiškia mąstysena, todėl būdami komandos lyderiais jie jaučiasi savo vietoje ir geba vesti savo bendražygius aiškia krytimi.

Ožiaragio ženklo atstovai nesibodi pasimokinti iš savo pačių padarytų klaidų. Jie priklauso Žėmės elementui, kuriam taip pat priklauso Jaučio ir Mergelės ženklai. Visi šie žmonės yra gana praktiškos asmenybės ir juos sunku išmušti iš vėžių. Atrodo jie visuomet jaučia tvirtą pagrindą po kojomis ir yra puikiai perpratę kaip veikia mūsų materialusis pasaulis.

Kartais jie dedasi pernelyg dideliais visažiniais ir tai jiems patiems pakiša koją. Ir visai ne dėl to, kad jie būtų neteisūs, tiesiog kartais gyvenime reikalingi kompromisai ir diplomatiškas lankstumas. Kartais atstovauti teisingą pusę dar nereiškia laimėti ginčą, tačiau Ožiaragiai to nelabai supranta ir priimti kitų žmoniu požiūrį jiems yra itin sunku. Kartais, jie aklai bando “įkalti” kitiems savo vertybes, kadangi tai jiems yra vienintelė priimtina tiesa.

Reikia suprasti, kad šiam zodiakui smarkią įtaką daro ir Saturno planeta, kuri simbolizuoja įvairiausius apribojimus ir suvaržymus. Dėl to šio zodiako žmonės nėra atlaidūs ir dažnai mintyse lanko praeitį. Tačiau planetos įtaka nėra išskirtinai neigiama, kadangi būtent dėl Saturno Ožiaragiai geba būti tokie atsakingi. Nepaisant to, jiems tikrai vertėtų išmokti atlaidumo, nes tik atleidę žmonės gali suprasti kokią sunkią naštą jie iki tol nešiojo.

Ožiaragis meilėje

Nėra lengva rasti tinkamą priėjimą prie Ožiaragio širdies, tačiau kuomet pavyksta tai padaryti, tada ir atsiskleidžia visas jų švelnumas bei prieraišumas. Ir nors jų santykiai su kitais zodiako ženklais gali būti kupini iššūkių, tačiau Ožiaragiai tikrai ne prasčiau už kitus sugeba pasirūpinti jiems brangiais žmonėmis. Sudėtingas charakteris dar nereiškia, kad šie žmonės yra bejausmiai ir jų šiluma dažnai pasireiškia ne žodžiais, o darbais.

Nepaisant to, Ožiaragiai visuomet išlieka ištikimi savo asmeniniams tikslams ir siekiams, dėl šios priežasties kartais gali pasirodyti, jog jie stokoja užuojautos. Tačiau sveikas determinizmas nėra bloga savybė, jeigu tai atneša naudą Ožiaragiui bei tiems, kuriais jis nori pasirūpinti.

Ožiaragiai yra problemų sprendėjai iš prigimties, tačiau kartais atrodo, kad jie pirmiau patys susikuria problemas, kurias taip nuožmiai imasi spręsti.

Draugai

Draugai vertina Ožiaragius, nes jie patikimi ir protingi, aplinkiniai žino, jog šie žmonės yra ištikimi ir nuoseklūs, esant reikalui, jie visuomet padės ir užtars. Patys Ožiaragiai draugus atsirenka pagal savo vertybes, jie nemėgsta žmonių kurie kiša nosį ne į savo reikalus, todėl dauguma žmonių su kuriais draugauja Ožiaragiai yra tokie žmonės, kurie puikiai jaučia ribas.

Ožiaragių draugų ratas nėra labai platus, tačiau jie gali būti užtikrinti dėl vieno dalyko, kiekvienas iš jų yra ištikimas, tikras draugas, kuris nenuvils ir neapleis.

Šeima

Džiugu yra tai, kad Ožiaragiai teikia įpatingai didelę svarbą šeimos tradicijoms. Jie iki smulkmenų atsimena savo vaikystės sentimentus ir dideles pastangas juos išsaugoti bei puoselėti. Įdomu yra tai, kad Ožiaragiai sugrįžę į tėvų namus patiria vidinį konfliktą dėl dominuojančios rolės. Jie gerbia savo tėvus ir pripažįsta autoritetą, tačiau nepaisant to, ima griežti dantimis kuomet kas nors organizuojama ne taip, kaip jie norėtų. Tuo tarpu patys tapę tėvais būna griežti, bet teisingi. Jie puikiai geba susitvarkyti su visomis atsakomybėmis kurios užgrūna tapus tėvais.

Ožiaragis darbe

Šio zodiako ženklo žmonės turi nemažai savybių, kurios pasitarnauja siekiant karjeros. Jie turi iš tiesų pavydėtiną atkaklumą ir atsidavimą. Be to, jie bendrauja atvirai, todėl net ir tuomet, kada jų išsakyta pozicija nėra maloni, dažniausiai visi gerbia Ožiaragius už tai, jog jie viską sako kaip iš tiesų yra.

Ožiaragiai nebijo sunkaus darbo, tiek fiziškai alinančio, tiek ir protiškai sudėtingo. Jie dirba ilgai, ir sieka, kad rezultatas būtų kiek įmanoma geresnis. Dažnai šių ženklų žmonės sublizga vadovaujančiose pozicijose, finansuose, programavime ir darbuose susijusiuose su skaičiais.

Darbo aplinkoje Ožiaragiai mėgsta tvarką, todėl jų darbo vieta, dokumentai su kuriais dirba ir darbų kalendorius nuolat atrodo nepriekaištingai.

Jie puikiai supranta pinigų vertę, tačiau tikrai nėra jų vergai. Ožiaragio zodiako žmonės moka tvarkyti asmeninius finansus ir dažniausiai jiems nebūna problemos sukaupti laisvų pinigų juodai dienai. Tačiau pinigai nėra jų gyvenimo tikslas ir jie puikiai supranta, kad tikroji vertė ateina su laiku.

Kaip suvilioti Ožiaragio ženklo vyrą

Vyrai turintys Ožiaragio zodiako ženklą yra ambicingi, tačiau išliekantys realistais ir gebantys nusistatyti jų sugebėjimus atitinakčius tikslus. Ir nors kartais jų lūkesčiais kitiems žmonėms gali būti ne visai realistiški, taip yra tik todėl, kad jie iš aplinkinių tikisi ne mažesnio atkaklumo ir pastangų negu yra įpratę atiduoti patys.

Kalbant apie romantiškus santykius, dažniai tai nėra didelis Ožiaragių prioritetas gyvenime. Tačiau poroje šie žmonės nori būti lyderiais ir užimti dominuojančią poziciją. Jie norėtų poroje turėti moterį, kuri būtų praktiška ir racionali. Tačiau dėl savo nuožmaus būdo šie vyrai dažnai pritraukia emocingą moterį, kuri paprasčiausiai negali suvaldyti savo jausmų. Tokiuose santykiuose Ožiaragio ženklo vyras stengsis elgtis santūriai, tačiau nuolatos pabrėžti savo vertybes ir priotetą tradicijoms.

Kaip suvilioti Ožiaragio ženklo moterį

Ožiaragio ženklo moterys būna ne mažiau ambicingos bei patikimos. Gyvenime jos trokšta toko vyro, kuris pradžiugintų ir būtų šalia, tačiau nėra linkusios greitai pulti kam nors į glėbį. Įdomu yra tai, kad Ožiaragio zodiako moterys dažniau svajoja apie ateitį negu šio ženklo vyrai.

Jos mato save su atsakingu, ramiu bei stropiai dirbančiu vyru, kuris geba ja tinkamai ja pasirūpinti. Nepaisant to, kad ši moteris savimi pasirūpina visai neblogai. Dažnai prieš įsitraukdama į rimtus santykius Ožiaragio ženklo moteris vaikšto į pasimatymus su keletu skirtingų vyrų vien tam, kad geriau suprastų savo pačios poreikius antrai pusei. Ji pasitiki savo instinktais ir yra aistringa meilužė. Moteris turinti Ožiaragio ženklą kuria tipišką nepriklausomos moters įvaizdį, tačiau ne mažiau už kitų ženklų moteris trokšta artumo iš šilumos.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus