Mergelės zodiako ženklas

Elementas: Žemė
Spalva: Pilka, Smėlio, Gelsva
Diena: Trečiadienis
Planeta: Merkurijus
Geriausi partneriai: Žuvis, Vėžys (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 5, 14, 15, 23, 32
Zodiako datos: Rugpjūčio 23 – Rugsėjo 22 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Mergelės zodiako ženklą

Stiprybės: Ištikima; Nuodugniai mąstanti; Kilni; Nebijanti darbo; Praktiška;

Silpnybės: Drovi; Pernelyg linkusi jaudintis; Kritiška savo ir kitų atžvilgiu; Dirba be poilsio;

Mėgsta: Globoti gyvūnus; Ruošti sveiką maistą; Skaityti; Būti gamtoje; Tvarkyti aplinką;

Nemėgsta: Prašyti pagalbos; Būti dėmesio centre; Ižulių žmonių;

Mergelė išsiskiria iš kitų zodiako ženklų savo įpatingu rūpestingumu. Tai pasireiškia ne tik rupinimusi kitais žmonėmis, bet ir dėmesiu detalėms iš esmės. Mergelė mąsto labai nuosekliai ir metodiškai, ir paprastai jos darbo rezultatai stebina savo nuovuokumu ir nepalieka jokių abejonių jos sugebėjimais.

Tačiau nepaisant to, kad Mergelės ženklo žmonės yra labai rūpestingi ir švelnūs jų širdis dažnai būna nepasiekiama aplinkiniams. Be to, šio zodiako ženklo žmonės dažnai lieka nesuprasti, ir visai ne dėl to, kad nesugeba perteikti savo jausmų, o dėl to, kad patys nepriima savo vidinės būsenos. Žodžio “mergelė” simbolika labai pritampa šio žmogaus būdui ir jam dažnai būdingas savotiškas naivumas, tarsi viską gyvenime patirtų ir išgyventų lyg pirmą kartą.

Mergelė yra Žemės elemento zodiako ženklas, kartu su Mergele šiam elementui priskiriami dar du ženklai – Jautis ir Ožiaragis. Šis zodiako atributas lemia tvirtą žmogaus charakterį bei konservatyvius prioritetus. Be to, Mergelės ženklo žmonės yra labai gerai organizuoti bei praktiški. Dauguma dalykų šių žmoniu gyvenime yra labai tiksliai apgalvoti ir suplanuoti, ir netgi tuomet, kada gyvenimas nubloškia Mergelę į visišką chaosą, jos sugeba išlaikyti santykinai ramią sąmonę ir imti viską nuodungiai analizuoti siekdamos rasti tinkamą sprendimą.

Didžiausia Mergelės baimė yra praleisti kokią nors smulkmeną ir dėl to turėti skaudžių pasėkmių. Pernelyg apie tai galvodamos jos gali susikoncentruoti ties nereikšmingomis detalėmis ir taip nematyti aiškaus bendro vaizdo. Toks pasimetimas veda į dar didesnę savikritiką ir atrodo niekas kitas nesugeba suprasti naštos, kuri užgriuvo Mergelės pečius.

Merkurijaus planeta valdanti Mergelės zodiako ženklą lemia tai, kad šio ženklo žmonės puikiai valdo komunikaciją tiek žodžiu, tiek ir raštu. Be to, jų saviraiška atrodo nepriekaištinga, todėl ne retai šio ženklo žmones sutiksime tarp rašytojų, žurnalistų ar viešųjų ryšių specialistų. Be to, ši savybė puikiai suderinama su tuo, jog Mergelės mėgsta rūpintis kitais. Jos puikiai sugeba realizuoti šį poreikį per savo karjeros kelią.

Mergelė meilėje

Dėl prasto Mergelės zodiako santykio su Veneros planeta šio ženklo žmonės šiek tiek jaučiasi nepilnavertiški meilės bei savivertės požiūriu. Todėl Mergelės ženklo suderinamumas su kitais horoskopo ženklais dažnai remasi būtent kitų ženklų gebėjimu priversti Mergeles pasijausti gerai. Iš esmės tai priklauso nuo to, ar jos porininkas yra pasiruošęs atiduoti visą savo meilę ir rūpestį tam, kad Mergelė pasijaustu saugiai ir užtikrintai. Tik tuomet ji gebės prisileisti savo partnerį pakankamai arti ir pasinerti į tikrą dviejų žmonių santykių artumą.

Be to, Mergelės retai reiškia savo meilę žodžiais ir žymiai dažniau emocijas perteikia į veiksmus ir parodo savo jautrumą intymiausiomis akimirkomis. Džiugu yra tai, kad Mergelės prioritetą teikia stabiliems santykiams, o ne paviršutiniškai draugystei ar dar blogiau – keletui neaiškaus statuso partnerių.

Ir nors Mergelės zodiako žmonės yra gana drovūs, tačiau jų dominavimas pasireiškia kitais būdais. Atrodo, jog kiekienas Mergelės ženklo žmogus bando įsprausti savo partnerį ar partnerę į tam tikrus elgiasio standartus.

Mergelės ženklo žmonės nėra linkę turėti daug skirtingų seksualinių partnerių kadangi seksas jų santykių scenarijuje eina tikrai ne pirmoje vietoje. Praeis tikrai nemažai laiko, kol Mergelė įvertins savo partnerio tinkamumą santykiams lovoje. Vienas svarbiausių kriterijų – ji turi jaustis reikalinga ir gerai pažinti šį žmogų. Ji turi jausti pasitikėjimą, o pasitikėjimo neįmanoma sukurti neinvestavus pakankamai laiko. Todėl partneris su kuriuo Mergelė yra pasiruošusi nugyventi visą gyvenimą dažnai yra nepaviršutiniškas, savimi pasitikintis, bet tuo pačiu ir racionalus bei kantrus žmogus. Jis supranta, kad norint daug gauti reikia daug duoti, ir jis ieško tikros meilės, dėl kurios verta pasistengti.

Draugai

Mergelės ženklo žmonės yra puikūs patarėjai ir pagalbininkai. Atrodo jie visuomet žino kaip spręsti vieną ar kitą problemą, o jeigu nežino, tai bent jau gali padėti ir nukreipti tinkama linkme. Todėl draugų rate tikrai verta turėti Mergelę, tačiau nepamirškite, kad šie žmonės yra problemų sprendėjai ir vien kalbėjimas apie problemas netoli jų gali apkrauti jų protą bereikalingais rūpesčiais.

Šeima

Atsidavimas šeimai yra vienas didžiausių Mergelės horoskopo ženklo prioritetų. Jie mielai rūpinasi tais, kurie nebegali savimi tinkamai pasirūpinti ir praleidžia daug laiko slaugydami ligonius. Be to, jie gerbia tradicijas ir jaučia didelę atsakomybę prieš savo šeimos narius. Jie tiki, jog jų racionali mąstysena ir atsakingas charakteris yra būtent teisingo auklėjimo pasėkmė, ir už tai jie yra be galo dėkingi savo tėvams.

Mergelė darbe

Mergelės zodiako žmonės yra labai praktiški ir geriau už kitus supranta stropaus darbo vertę, be to, jie turi puikų analitinį mąstymą kurį geba taikyti labai taikliai ir dažniausiai imasi spręsti problemą iš esmės. Jų nuoseklumas pasitarnauja tuomet, kada reikia susitvarkyti su įvairiausiomis užduotimis.

Šie žmonės puikiai susitvarko net ir tuomet, kada tenka sutvarkyti visą krūvą popierių. Jų darbo rezultatai tiesiog spindi, kadangi Mergelės kelia sau pačius aukščiausis reikalavimus ir visuomet stengiasi, jog jų darbas būtų pavyzdinis. Nepasisekė tam, kurio darbą vertins ar kritikuos Mergelė, kadangi jos dėmesys detalėms yra išskirtinis. Tai ne tas žmogus kuriam pro akis prasprūsta nežymūs trūkumai.

Ne prasčiau Mergelės tvarkosi ir su pinigais – atsidėti juodai dienai yra savaime suprantamas dalykas. Pirkinius Mergelės skirsto į būtinus ir nebūtinus, o neracionalus vartojimas šio ženklo žmogui yra viena didžiausių šiuolaikinės visuomenės ydų. Mergelės neturi pakantumo išlepintiems žmoniems ir pačios visuomet renkasi racionaliausią variantą už mažiausią kainą.

Kai kuriems žmonėms Mergelės būdas gali pasirodyti pernelyg šykštus ir jie visai tame neįžvelgia racionalumo, tačiau Mergelės tik numoja į juos ranka. Kiekvienas racionalumą gali suprasti šiek tiek skirtingai, o Mergelės renkasi elgtis pagal savo supratimą ir nekreipti daug dėmesio į kitų nuomonę.

Kaip suvilioti Mergelės ženklo vyrą

Mergelės ženklo vyras mėgsta tvarką tiek mintyse, tiek ir savo aplinkoje. Ne retai jo gyvenimo rutina susideda iš tam tikrų ritualų, todėl romantiška pažintis retai užklumpa netikėtai. Daug didesni šansai moters, kuris atsirado Mergelės ženklo vyro gyvenime ir jis turi šiek tiek laiko pažinti ją ir suprasti ko gali tikėtis.

Galbūt nuskambės tiesmukai, tačiau Mergelės ženklo vyras pirmiausiai nori išsiaiškinti, ką santykiams gali duoti ši moteris prieš pradėdamas romantiškus santykius su ja. Ir nors išorėje jis elgiasi gana šaltai ir netgi rodo abejingumą, viduje jis yra ne mažiau jausmingas negu kiti zodiako ženklai. Paprastai praeina šiek tiek laiko, kol toks vyras pilnai atsiveria ir išdrįsta parodyti savo jautriąją pusę.

Suvilioti Mergelės ženklo vyrą tikrai nėra paprasta, ir tam neveikia metodai, kurie paprastai galėtų būti taikomi kitų zodiako ženklų vyriškosios lyties atstovams. Moteris nusprendusi prasidėti su Mergelės ženklo vyru turi būti pasiruošusi platoniškiems santykiams į kuriuos pamažu pavyksta pridėti romantiškų prieskonių.

Paprastai santykiai būna sėkmingi, jeigu Mergelės ženklo vyras jaučiasi gerbiamas už savo talentus bei atvirumą. Džiugu yra tai, kad šie vyrai ieško stabilių santykių ir yra pasiruošę kurti šeimą ir apdovanoti savo vienitnelę moterį begaline meile ir šiluma.

Kaip suvilioti Mergelės ženklo moterį

Mergelės zodiakas suteikia daug vertingų charakterio savybių tarp kurių dėmesingumas, racionalumas bei įsipareigojimas tiems kurie rūpi. Moters gimusi su šiuo zodiako ženklu geba puikiai išnaudoti šias savybes savo bei savo šeimos naudai.

Suvilioti tokią moterį gali atrodyti sudėtinga, nes ji elgiasi taip, lyg turi viską ko reikia gyvenime ir retai atvirai demonstruoja savo palankumą. Tačiau tokia jos laikysena neatspindi vidinės būsenos ir ji tikrai nėra šalta asmenybė, tiesiog gal šiek tiek atsargesnė už kitus, kuomet kalba eina apie naujas pažintis.

Todėl negalima tikėtis, kad ji tiesiog atsiduos kam nors, o ypač mažai pažystamiems vyrams. Tai jokiais būdais nėra ta moteris, kuri sureikšmina materialistinius gyvenimo aspektus ir blizgučius. Ir nors kiekvieną užsidirbtą daiktą ji tausoja kaip dovaną, tačiau prioritetą teikia praktiškiems dalykams.

Iš tiesų Mergeles labiau domina tie vyrai kurie yra ne tik akivaizdžiai protingi, bet ir laikosi atokiau, bei turi labiau intravertišką asmenybę. Mergelės laukia tinkamo momento atskleisti savo pilną Meilės potencialą ir tam prireikia tinkamo laiko bei partnerio.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus