Jaučio zodiako ženklas

Elementas: Žemė
Spalva: Žalia, Rausva
Diena: Penktadienis, Pirmadienis
Planeta: Venera
Geriausi partneriai: Skorpionas, Vėžys (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 2, 6, 9, 12, 24
Zodiako datos: Balandžio 19 – Gegužės 20 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Jaučio zodiako ženklą

Stiprybės: Patikimas; Kantrus; Praktiškas; Pasišventęs; Atsakingas; Stabilus;

Silpnybės: Užsispyręs; Egoistiškas; Nelinkęs į kompromisus;

Mėgsta: Darbuotis kieme; Gaminti maistą; Daryti rankdarbius; Klausyti muzikos; Romantiką; Aukštos kokybės drabužius;

Nemėgsta: Netikėtų pokyčių; Komplikacijų; Neužtikrintumo;

Praktiškas ir tvirtą pagrindą po kojomis turintis Jaučio zodiakas gėrisi sunkaus darbo rezultatais ir mėgaujasi jo vaisiais. Vienas pagrindinių jų siekių gyvenime yra kurti jaukią ir mylinčia šeimos aplinką. Jiems nėra svetimas hedonizmas ir materialinio pasaulio fiziniai malonumai. Žmonės kurių zodiako ženklas yra Jautis paprastai išaukština skonio bei pojūčio svarbą. Tačiau kasdieniame gyvenime būna paprasti ir konservatyvūs, šie žmonės iš esmės yra vieni iš patikimiausių žmonių visame zodiake. Be to, jie užtikrintai siekai užsibrėžto tikslo ir yra pasirengę ištverti įvairius sunkumus. Tai žmonės, kurie prisiima pasėkmes dėl savo sprendimų ir nėra linkę atsitraukti vos tik supratę, kad tikslo pasiekti gali būti sunkiau nei atrodė iš pradžių.

Jautis, kartu su Mergele ir Ožiaragiu priklauso žemės elementui. Todėl dažnai Jaučių požiūris vadovaujasi praktiškumo ir realistiškumo principais. Jie teikia prioritetą tokiai perspektyvai ir ryžtasi imtis ilgalaikių projektų. Jie žino, jog dėdami daug pastangų gali pasiekti gerų rezultatų ir paprastai renkasi būtent tokį karjeros kelią.

Jie turi išskirtinį bruožą tvirtu žingsniu siekti savo tikslo nepaisant sunkumų su kuriais tenka susidurti. Dažnai dėl savo gebėjimo užbaigti sunkius darbus jie yra pastebimi ir teigiamai įvertinami aplinkinių. Ne tik darbo aplinkoje Jaučiai yra geri partneriai, jie taip pat yra patikimi draugai ir šilti, stabilūs partneriai romantiškuose santykiuose. Tiesa, kartais jie gali būti labai atsargūs, materialistiški ar apskritai, pernelyg konservatyvūs lyginant su kitais zodiako ženklais. Tačiau dažniausiai tai nekelia didelių problemų, kadangi jų taikomi metodai galų gale atneša materalinį saugumą ir tvirtą pagrindą po kojomis, o santykiuose ir šeimoje nori dauguma žmonių.

Negana to, Jaučio zodiako ženklą valdo Veneros planeta, kuri yra žinoma kaip meilės, potraukio, grožio ir pasitenkinimų simbolis. Tai prideda grubiam ir šiek tiek nerangiam Jaučiui daug švelnumo, ir nepaisant savo fasado jis tampa švelnios ir jautrios širdies individu. Sakoma, jog jaučiai yra puikūs virėjai, skoningi želdinių dizaineriai bei kitų su kuryba bent šiek tike susijusių profesijų atstovai. Jie visuomet būna ištikimi tam ką daro ir juos retai gali sužlugdyti kritika ar neigiami atsiliepimai.

Jautis meilėje

Džiugu yra tai, kad šie žmonės yra ypač jausmingi ir intymūs santykiai su Jaučiu prasideda nuo jaukios, intymios ir atpalaiduojančios aplinkos. Jie puikiai geba sukurti tokią nuotaiką ir nedvejodami deda visas pastangas tai padaryti kuo geriau. Tačiau santykiai su Jaučio zodiako žmogumi reikalauja kantrybės, ir kartais jie gali pasirodyti šiek tiek reiklūs savo partneriams.

Būdami itin emocingi jie dažnai tikisi gauti tiek kiek patys atiduoda, todėl jų lūkesčiai ne visuomet būna tinkamai išpildyti, todėl ilgalaikiams santykiams jie atsargiai atsirenka tinkamą žmogų. Dažnai tai būna žmogus iš panašios socialinės aplinkos, su panašiais emociniais poreikiais.

Įdomu tai, jog Jaučiai renkasi partnerius ne tik pagal savo intuiciją, bet atsižvelgia ir į savo šeimos bei artimų draugų pastabas. Taip yra dėl jų poreikio kurti darnią šeimą ir išlaikyti tvirtas giminės tradicijas. Tai labai praktiškas požiūris ir daugumoje atvejų ši strategija tikrai pasitvirtina, tačiau svarbu nepersistengti ir išlaikyti tinkamą balansą, kitaip gali paaiškėti, jog nei vienas žmogus nėra pakankamai geras ir puikiai atitinkantis visus iškeltus kriterijus. O tai veda į nusivylimą santykiais ir užgniaužtą pyktį kuris gali prasiveržti visai netinkamu momentu.

Draugai

Žmonės gimę po Jaučio zodiaku yra vieni pirmųjų, kurie išties pagalbos ranką savo artimiems draugams. Tačiau artimų draugų ratas pas Jaučius būna gana stabilus, ir daugumą artimų ryšių Jaučiai užmezgė dar vaikystėje. Džiugu yra tai, kad gerus draugus Jaučiai išlaiko visam gyvenimui, ir jie yra pasirengę dirbti tam, kad artimi ryšiai tarp šių žmonių nenutruktų bėgant metams.

Šeima

Namų aplinka apskritai, kaip ir šeimos rūpesčiai Jaučiams yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Šie žmonės myli vaikus ir vertina laiką praleistą su šeima. Jie puoselėja ir gerbia įvairiausias šeimos tradicijas bei papročius. Jie randa laiko sudalyvauti visuose šeimai svarbiuose susitikimuose ir šventėse. Be to, jie mėgsta patys organizuoti tokius susitikimus ir tam mielai skiria savo laiką.

Jautis darbe

Elementariai šnekant, Jaučio ženklo žmonės mėgsta pinigus ir yra pasirengę daug dirbti tam, kad pasiektų finansinę nepriklausomybę. Dėl šios priežasties savo karjeros kelyje jie būna nuoseklūs, kantrūs ir nusiteikę daug dirbti. Gavę užduotį jie padarys viską, kad ji būtų atlikta nuo pradžios iki galo. Jaučiai mėgsta konkrečią ir stabilią rutiną, savo darbe jie siekia tvarkos ir nuoseklumo, o užbaigę darbus mėgsta tinkamai atšvęsti.

Tas faktas, kad Jautis yra Saulės ženklas nulemia tai, jog su finansais Jautis tvarkosi gerai, ir sąskaitas apmoka laiku. Jie siekia būti apsirūpine ne tik šiandien, bet ir ateityje, todėl gerai planuoja išlaidas ir protingai kaupia ateičiai. Įdomu yra tai, kad nepriklausomai nuo to, ar Jaučio alga yra didelė ar maža, jis sugebės tinkamai organizuoti savo išlaidas ir atsidėti juodai dienai.

Kalbant apie profesijas kurias renkasi Jaučiai, tai čia nėra didelių siurprizų ir juos dažnai sutiksime ten, kur reikalingas kūrybinis mąstymas. Juos traukia menai, kulinarija. Kadangi Jautis sugeba valdyti pinigus, dažnai dirba banke ar kitoje su pinigais susijusioje įstaigoje.

Kaip suvilioti Jaučio ženklo vyrą

Jeigu ieškote tvirto, stipraus, dosnaus ir ištikimo vyro – Jautis yra puikus kandidatas. Jis yra patikias ir švelnus meilėje, emociškai prisirišęs ir dėmesingas šeimos poreikiams. Tai tikrai nėra tas žmogus, dėl kurio patikimumo reikia jaudintis. Neįsivaizduojama, kad Jautis galėtų lakstyti paskui kitas moteris ar patekti į kokias nors pinkles.

Jautis nemėgsta paviršutiniškumo ir jo netenkina jokie pakaitalai, jis visuomet ieško tikrų dalykų ir potyrių. Bendravimas su Jaučiais visuomet yra prasmingas ir kupinas emocijų. Jie kuria jaukią atmosferą ir sugeba parinkti taktiškus komplimentus moterims.

Vyras kurio zodiako ženklas yra Jautis būna gana atsargus, ir jo pasitikėjimą reikia užsitarnauti. Be to, kadangi Jaučiai nėra linkę daugžodžiauti, tai kuria labai rimto ir santūraus žmogaus įvaizdį. Norint sudominti Jautį galima rasti priėjimą per tas sritis, kuruos jam yra artimos, pavyzdžiui maistas. Renkantis vietą reikia atminti, kad Jautis teikia pirmenybę jaukumui ir ramybei, o ne populiarumui ir modernumui. Vakarienė jaukioje aplinkoje, arba dar geriau – namuose ruoštas maistas gali iš tiesų patraukti Jaučio ženklo vyro dėmesį. Be to, pasikvietus Jautį į svečius galima nesitikėti jokio spaudimo ir netikėto fizinio kontakto, kadangi Jautis nėra iš tų žmonių, kurie skubėtų santykius perkelti į lovą.

Santykiai kuriuos kuria Jautis paprastai klostosi gana tipiška tvarka ir gali būti šiek tiek nuspėjami, tačiau moteris gali būti rami, jog Jautis viską daro iš širdies. Verta paminėti, jog konservatyvus Jaučio būdas nieku gyvu neleistų susitaikyti su išdavyste ir tai reikštų santykių pabaigą nepriklausomai nuo esamų ateities planų ir kitų aplinkybių.

Kaip suvilioti Jaučio ženklo moterį

Jeigu norite atkreipti dėmesį moters, kurios zodiako ženklas yra Jautis, jums reikės iš tiesų pasistenkti. Visų pirmą, būtina suprasti, jog svarbų vaidmenį Jaučio ženklo moters gyvenimę turi romantika. Tai reiškia, kad nuolatinis dėmesys detalėms yra būtinas, net ir tuomet, kada ši moteris yra poroje, ji tikisi nuolatinio dėmesio ir vilionių iš savo antros pusės. Atrodo, kad šis žaidimas jai niekuomet nesibaigia, ir ji nori santykiuse išlaikyti netikėtumo faktorių.

Labai svarbu, kad santykiai klostytųsi tinkamu tempu ir jokiais būdais nebūtų spartinami. Tai nėra tas žmogus, kuris leistų pažinčiai persikelti į lovą ar kaip nors kitaip pasielgtų lengvabūdiškai ir neapgalvotai.

Ši moteris trokšta tikros meilės ir to saugumo, kurį ji suteikia. Ir nors ji, kaip ir visi žmonės jaučia aistrą, fizinį potraukį ir kitus natūralius jausmus kurie užplūsta prasidėjus romantiškiai pažinčiai, tai nėra tas žmogus kuris veiktų instinktyviai. Todėl Jaučio ženklo moters širdį užkariauti galima tik įdėjus pakankamai laiko ir pastangų.

Matydama savo partnerio atkaklumą Jaučio ženklo moteris su pagarbą žiūrės į tokį žmogų ir pamažu įsileis į jų bendrą gyvenimą vis daugiau aistros ir intymumo. Jaučio ženklo moteris būna ištikima, artima ir jausminga partnerė, su tokiu žmogum gyvenimas sukasi aplink šeimą ir namų gerovę. Čia galima tikėtis daug džiaugsmingų akimirkų, švelnių prisilietimų, ir pilno atsidavimo vienas kitam.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus