Dvynių zodiako ženklas

Elementas: Oras
Spalva: Šviesiai žalia, Geltona
Diena: Trečiadienis
Planeta: Merkurijus
Geriausi partneriai: Šaulys, Vandenis (išsamiau)
Sėkmingi skaičiai: 5, 7, 14, 23
Zodiako datos: Gegužės 21 – Birželio 20 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Dvynių zodiako ženklą

Stiprybės: Švelnus; Meilus; Smalsus; Prisitaikantis; Greitai moksi; Dalinasi idėjomis;

Silpnybės: Sunkiai apsisprendžia; Nėra nuoseklus; Pernelyg jaudinasi;

Mėgsta: Muziką; Knygas; Žurnalus; Pokalbius bei diskusijas; Išeiti į miestą;

Nemėgsta: Būti vienatvėje; Apribojimų; Rutinos ir tų pačių dalykų;

Sumanus ir nuovokus Dvynių charakteris daro juos puikiais pašnekovais aplinkiniams. Su jais malonu bendrauti, ir atrodo Dvynių ženklo žmogus yra nuolat nusiteikęs linksmybėms. Tačiau Dvyniai iš tiesų turi keletą veidų, ir jų pakili nuotaika dažnai būna permaininga. Jie gali netikėtia surimtėti ir pereiti prie kur kas gilesnių, filosofinių bei egzistencinių temų. Tai labai smalsūs žmonės, gerai suprantantis vieną faktą: šiame pasaulyje yra kur kas daugiau vietų ir dalykų, negu mes turime laiko juos pažinti per savo gyvenimo tarpsnį.

Dvynių ženklas priklauso Oro elementui, kartu su Svarstyklėmis ir Vandeniu, ir tai lemia jų išskirtinius protinius sugebėjimus. Be to, Dvynių zodiaką valdo Merkurijus – tai planeta smarkiai siejama su bendravimu, rašymu bei kelionėmis. Žmonės, gimę po Dvynių ženklu dažnai turi stiprų jausmą, jog kažkur pasaulyje yra jų sielos brolis. Todėl jie skiria nemažai laiko naujoms pažintims ir klajonėms.

Žmonės turintys Dvynių zodiaką dažnai savo gyvenimą sieja su kūryba. Ne retai tampa rašytojais ar žurnalistais, kadangi jie yra smalsūs ir lengvai randa kalbą su įvairiais žmonėmis. Būdami lankstūs ir pritampantys jie yra puikūs komandos žaidėjai ir gali užsiimti komandiniu sportu. Tačiau retai Dvyniai apsistoja ties viena nuolatine veikla, kadangi jų žingeidumas verčia juos pažinti kuo daugiau įvairiausių dalykų. Su Dvyniais niekuomet nėra nuobodu, tačiau jų charakteris gali pasirodyti šiek tiek lengvabūdiškas.

Dvyniai meilėje

Intelektualūs ir linksmi Dvynių ženklo žmonės mano, jog meilės apraiškos prasideda bendravime ir žodžiuose. Jiems tai ne mažiau svarbu, už fizinį kontaktą, o sudėjus abi šias sritis nebelieka jokių kliūčių. Šie žmonės niekuomet neieško žodžio kišenėje ir atrodo yra visuomet pasiruošę kokią nors šmaikščią repliką. Taip, jie iš tiesų mėgsta flirtuoti, ir jų meilės paieškos prasideda nuo ilgų pokalbių su daugybe skirtingų žmonių. Taip jie siekia surasti tą vienintelį žmogų, kurio intelektas ir spinduliuojama energija būtų panaši.

Gyvenime jiems reikia aštrių potyrių, įvairovės ir didelės aistros. Jie nenurims, kol nesuras teisingo žmogaus kuris turėtų kiek įmanoma daugiau jų kriterijus atitinkančių savybių. Džiugu yra tai, kad Dvyniai suradę tinkamą žmogų bus iš tiesų pasišventę santykiams ir ištikimi partneriai.

Draugai

Draugai yra vienas iš pagrindinių prioritetų Dvynių gyvenime, todėl jie skiria nemažai laiko savo socialiniams ryšiams stiprinti. Tai ypač pasireiškia jaunesniame amžiuje. Draugų ratas pas Dvynių zodiako žmogų yra gana platus, ir jie mėgsta leisti laiką bendraudami. Tai suteikia jiems įkvėpimo ir jie gali valandų valandas diskutuoti įvairiausiomis temomis su žmogum, kurio interesai bei žinių bagažas yra panašaus lygio.

Šeima

Šeima yra itin svarbi gyvenimo sritis kiekvienam Dvynių zodiako atstovui. Dvyniai labai sureikšmina emocinį šeimos narių ryšį, ypač su savo vaikais. Ir nors paprastai Dvyniai šiek tiek stokoja stabilumo, šeimos aplinkoje tai pasireiškia retai, o jų bendravimo metodai čia yra žymiai stabilesni negu būtų galima tikėtis iš šio ženklo. Ir nors dalis pareigų kurias tenka prsiimti Dvyniams šeimyniname gyvenime nėra lengvai suderinamos su jų prigimtimi, tačiau atrodo jie visuomet randa būdą balansuoti tarp skirtingų interesų.

Dvyniai darbe

Būdami stipraus intelekto, šie žmonės ieško srities kurioje galėtų tinkamai save realizuoti. Paprastai jiems būna svarbu, kad darbas būtų dinamiškas ir stimuliuojantis intelektualiai. Darbo aplinkoje šie žmonės būna labai diplomatiški ir dažnai tai atneša nemažos naudos kompanijai, kurioje jie dirba. Jie puikiai veda derybas ar užmezga naujus bendradarbiavimo ryšius. Šie žmonės dažnai būna išskirtinių sugebėjimų vadybininkai, teisininkai, oratoriai, tačiau renkasi ir labiau kūrybines karjeros sritis. Dvynių dažnai rasite tarp rašytojų ar žurnalistų.

Įdomu yra tai, kad šie žmonės geriau už kitus susitvarko su “multitaskingu” situacija, kuomet reikia užsiimti keliais darbais vienu metu. Todėl galima sakyti, jog Dvyniai yra puikūs viešųjų ryšių atstovai, diplomatai bei problemų sprendėjai.

Reikia atsižvelgti į tai, kad Dvyniai nekenčia rutinos ir sunkiai ilgiau užsilieka ten, kur darbas tampa monotonišku. Jų požiūris į pinigus yra labai lakoniškas ir jie retai rūpinasi kapitalo kaupimu ar planuoja kokias nors išlaidas. Jie nesureikšmina siekio uždirbti ar pasididinti pajamas. Dažnai šis poreikis ateina iš šalies, kuomet padidėja šeimos įsipareigojimai ar atsiranda kokių nors papildomų aplinkybių. Iki tol, Dvyniai tikrai neteikia gyvenime prioriteto finansams.

Kaip suvilioti Dvynių ženklo vyrą

Dvynių ženklo vyras turi gerą humoro jausmą, jis niekuomet neleidžia liūdėti. Jis labai entuziastingas ir atrodo nuolat spinduliuoja charizma. Tai puikus vyras dinamiškai ir energingai moteriai, kuri mėgsta linksmai leisti laiką. Nesunku pastebėti Dvynių ženklo vyra minioje, kadangi jis iš prigimties labai lengvai užmezga pokalbį įvairiose socialinėse situacijose. Jam yra malonu persimesti keletu žodžių net ir su tais, su kurias neturi jokių reikalų, tačiau dar maloniau jiems yra flirtuoti su moterimis.

Įdomu yra tai, kad Dvynių ženklas iš prigimties turi savotišką dualizmą, dėl kurio kartais gali šnekėti vienus dalykus, o paskui visai kitus. Tai gali pakišti koją Dvynių ženklo vyrui, tačiau dažniausiai, būdami išmanūs jie panaudoja savo apsukrumą, ir visai nesudėtingai bei diplomatiškai išsisuka situacijose, kuomet išaiškėja jų nenuoseklumas. Keista, tačiau moterims tai netgi patinka ir jas žavi šis niekuomet nepasimetantis vyras.

Tačiau suvilioti Dvynių ženklo vyrą nėra paprasta, ir atrodo jo beveik neįmanoma prisirišti kokiais nors saitais. Reikia atminti, jog Dvynių ženklo vyrai yra laisvės siekėjai ir santykiuose ši savybė yra ne mažiau svarbi, negu kitose gyvenimo sferose. Nepaisant to, jie tikrai pastebės moterį, kuri yra panašiai proaktyvi ir komunikabili. Jis tikrai susidomės moterim, su kuria galima nuveikti ką nors smagaus – pakeliauti ar bent jau linksmai padiskutuoti. Tiesa, tai vyras, kuris nėra labai linkęs kalbėti apie savo jausmus, todėl jo emocijos dažniau išreiškiamos poelgiais, o ne žodžiais.

Santykiai lovoje su Dvynių ženklo vyru tikrai nėra nuobodūs, tačiau jo moteris privalo nebūti pernelyg konservatyvi, kitaip Dvynių ženklo vyrui ji gali nusibosti. Kaip ir kitose gyvenimo srityse, intimiose santykiuose Dvyniai norės daug laisvės, jausmingų žodžių ir naujų patirčių.

Kaip suvilioti Dvynių ženklo moterį

Vyrai, susipažinę su Dvynių ženklo moterim greitai pastebės jos dualistinę prigimtį. Vieną akimirką ji švelni ir aistringa, o kitą jau laikosi atokiau ir atsiriboja nuo jūsų. Nereikia skubėti daryti išvadų, kadangi tai jos natūrali apsauginė reakciją į artumą. Šio ženklo moteris nori jaustis laisva, todėl kartais sunku suprasti, ką ji iš tiesų galvoja. Nepaisant to, Dvynių zodiako moterys paprastai būna labai entuziastiškos, suprantančios humorą ir protingos. Jos turi gerą skonį ir dažnai būna atviros įvairiausioms avantiūroms.

Dvynių ženklo moterys nepraleidžia progos užmegzti naujas pažintis, ir joms tai daryti sekasi tikrai gerai, kadangi iš prigimties jos nėra baikščios. Tačiau vengia įsitraukti į rimtesnius santykius ir nemėgsta įsipareigojimų. Dažniausiai praeina šiek tiek laiko, kol tokia moteris atranda savęs vertą vyrą. Tai turėtų būti vyras gebatis patenkinti ne tik jos fizinius poreikius, bet ir geras pašnekovas, atidus klausytojas.

Reikia nepamiršti, kad ši moteris pati apsisprendžia, kada jai laikas santuokai ir šeimos kūrimui, todėl tinkamo momento reikia išlaukti. Nėra nieko blogo, jeigu ji pati užves tokią kalbą, ir jokiais būdais vyras negali jos skatinti ar kaip nors spausti šiam žingsniui.

Ieškodama tinkamo porininko Dvynių zodiako moteris nori tokio vyro, iš kurio yra ko pasimokyti, dažnai ją sužavi būtent pašnekovo įžvalgos, o tuomet seka visi kiti santykių atributai. Tačiau fizinis intymumas gali būti pasiekiamas tik tuomet, kada sukuriamas tvirtas abipusis ryšys ir pasitikėjimas.

 

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus