Avino zodiako ženklas

Elementas: Ugnis
Spalva: Raudona
Diena: Antradienis
Planeta: Marsas
Geriausi partneriai: Svarstyklės, Liūtas
Sėkmingi skaičiai: 1, 8, 17
Zodiako datos: Kovo 21 – Balandžio 19 d. (žr. Zodiako ženklų eiliškumas)

Visų zodiako ženklų apibūdinimus rasite čia.

Apie Avino zodiako ženklą

Stiprybės: Drąsa; pasitikėjimas savimi; entuziamas; optimizmas; atvirumas; aistra;

Silpnybės: Nekantrumas; nuotaikų kaita; irzlumas; impulsyvumas; agresyvumas;

Mėgsta: Patogiai rengtis; Prisiimti vadovaujančias pareigas; Fizinius iššūkius; Ne komandinį sportą;

Nemėgsta: Tuščiai leisti laiką; Nekenčia uždelsimų ir vėlavimų; Darbo kuris neatskleidžia pilno talento ir potencialo;

Būdamas pirmu ženklu visame zodiake Avinas tampa savotišku pradžios simboliu. Nuostabu yra tai, jog jis nuolat kupinas energijos ir optimizmo – tai savybės, kurios praverčia imantis naujų dalykų ir veiklų. Avinui patinka konkuruoti ir siekti aukštų įvertinimų, jis mėgta būti pastebėtas ne tik darbo sfeforje, bet socialinėje aplinkoje.

Avino aktyvumą lemia Marso planeta kuri valdo šį zodiako ženklą, o būdas ugnies elemento atstovu (kartu su Liūtais ir Šauliais) Avinas tampa vienu iš pačių aktyviausių zodiako ženklų. Jų prigimtis juos nuolat skatina veikti, tiesa, kartais prieš tai vertėtų šiek tiek ilgiau pagalvoti.

Didžiąją dalį savo energijos Avinas semiasi iš saulės. Tai begalinės energijos šaltinis, leidžiantis Avinams atlikti nemažai darbų, o dažniausiai netgi keletą darbų vienu metu. Susidūrę su apribojimais ar negalėjimu ko nors atlikti nedelsiant Avinai dažnai elgiasi impulsyviai ir iš jų aplinkiniai sulaukia pykčio scenų.

Taip yra todėl, kad ši energija negali būti sutramdyta ir vienu ar kitu būdu vis tiek prasiveržia. Žmonės turintys Avino ženklą yra stiprios asmenybės ir dėl savo polinkio žūt būt pasiekti tikslą yra naudingi komandos žaidėjai (nors patys mieliau renkasi individualias užduotis – taip jie gali būti užtikrinti, kad tikslui pasiekti bus dedamos maksimalios pastangos).

Avinas meilėje

Tikriausiai visai nėra nuostabu, kad turėdamas aukščiau išvardintas charakterio savybes ir poroje Avinas yra linkęs dominuoti. Negana to, vos tik pajautęs šiltas emocijas Avino ženklo žmogus imasi veiksmų išreikšti jausmus tam žmogui. Tiesa, kartais tai daro šiek tiek paskubomis ir visai neapgalvotai. Todėl Avino santykis ir suderinamumas su kitais ženklais yra gana sudėtinga tema.

Įsimylėjęs Avinas ne retai reiškia savo jausmus įvairiausiasi būdais, kartais tai daro pernelyg nuožmiai ir net nepastebi informacijos, kurią gauna atgal. Taip, jie yra labai aistringi, energingi ir mėgsta nuotykius. Santykiuose kūniški malonumai Avinams yra tikrai ne paskutinėje vietoje, kartais gali atrodyti, jog būtent tai juos užvaldo lyg savotiška prilklausomybė.

Verta paminėti ir Svarstykles – tai ženklas labiausiai nutolęs nuo Avino žvaigždyno ir laikomas priešingu zodiaku Avinui. Svarstyklės pasižymi diplomatija ir taktiškumu, o tuo tarpu Avinas šiek tiek stokoja pastarųjų charakterio bružų.

Tai žinoma gali sukelti tam tikrų problemų romantiškuose santykiuse, kadangi panašu, jog jiems dažnai pritrūksta kantrybės ir dėmesingumo aplinkinių žmonių poreikiams bei savijautai. Ir nors poroje Avinai būna labai aistringi ir šilti partneriai, tačiau jų antra pusė privalo suprasti, kad santykiai su Avinais bus intensyvūs ir Avinams nulat reikės nuotykiu ir adrenalino. Šis poreikis privalo būti patenkintas tam, kad pavyktu sukurti ilgalaikius ir tvirtus santykius su Avino ženklo žmogumi.

Draugai

Socialinis Avino ženklo žmonių gyvenimas dažnai reiškia nemažą draugų ratą, pagarbą įvairaus charakterio ar savybių žmoniem ir beabejo, nuolatinį naujų potyrių ir nuotykių ieškojimą. Avinai turi daug draugų ir lengvai leidžiasi į pokalbius su nepažystamaisiais, tačiau ilgalaikį kontaktą palaiko tik su tais, kuriuos atsirenka pagal savo supratimą. Be to, nuolatinių draugų ratą pas Avinus dažniausiai sudaro tie žmonės, kurie pasižymi panašiai aukštu energijos lygiu kaip ir jie patys. Tai leidžia jiems ne tik lengviau užsiimti bendromis veiklomis, bet ir geriau suprasti vienas kitą bei atverti savo vidinį pasaulį.

Šeima

Avinams būdinga savotiška nepriklausomybė nuo šeimos ir artimųjų, matyt taip yra todėl, kad jie gana anksti susipranta ko nori iš gyvenimo ir greičiau atsiskiria nuo šeimos vedini savo individualių tikslų. Net ir vaikystėje juos gali būti gana sunku sukontroliuoti, o ankstyvame amžiuje negavę pakankamai meilės ir artimo ryšio su šeima vėliau gali turėti sunkumų prisileidžiant kitus žmones. Tačiau apribojimai ir limitai Avinams kelia vienintelę reakciją – pyktį. Jų noras ištrūkti iš išsilaisvinti visuomet ima viršų ir jie nenurims, kol tai nebus pasiekta. Puiku yra tai, kad Avinai turi nestokoja energijos ir yra pasirengę atiduoti visas jėgas dėl savo šeimos ir artimųjų.

Avinas darbe

Darbas tai gyvenimo sritis kur Avinas turi potencialą iš tiesų sužibėti. Tai vieta, kur energija ir kūrybiškumas gali duoti apčiuopiamą rezultatą ir įvertinimą, todėl tai supratę Avinai nedelsiant imasi siekti karjeros aukštumų.

Sakoma, jog Avinai yra lyderiai iš prigimties ir mieliau duoda nurodymus negu imasi juos vykdyti. Jų greitas ir aštrus mąstymas iš tiesų leidžia jiems išlikti priešakyje. Todėl vienintelis dalykas kurį privalo padaryti Avinas yra siekti savo užsibrėžto tikslo ir neleisti emocijoms bei aplinkiniams įtakoti savo pasirinkimų.

Avinai nebijo iššūkių ir su jais susidūrę operatyviai įvertina situaciją ir imasi veiksmų sprendimui rasti. Jų neglumina konkurencija, bet verčia būti dar vikresniais, geresniais ir pranašesniais. Dėl to Avinai dažnai renkasi tokias profesijas kaip policininkai, kariai. Jie geba pasiekti aukštų rezultatų sportininko karjeroje ir tai jiems puikiai leidžia realizuoti save.

Ir nors Avinai mąsto pakankamai racionaliai, kad atsidėtų pinigų juodai dienai, tačiau pinigų leidimas ir rizika Avinui atneša kur kas didesnį džiaugsmą. Galima sakyti, jog Avino zodiako žmonės gyvena šia diena ir nelabai rūpinasi dėl ateities. Dėl to ne visi jų finansiniai sprendimai yra racionalūs, o kartais netgi šiek tiek skuboti. Nepaisant to, jie nuolat randa būdų uždirbti dar daugiau pinigų, ir dėl to jie retai patiria rimtų finansinių problemų.

Kaip suvilioti Avino ženklo vyrą

Avino zodiako ženklas dažnai siejamas su savarankiškumu ir nepriklausomybe, tai žmonės kurie nemėgsta nurodymų ir kartais atrodo specialiai elgiasi priešingai negu jiems yra sakoma. Toks Avinų užsispyrimas nėra atsitiktinis – tai jų būdo bruožas ir dėl prie jų reikia rasti atitinkamą priėjimą žaidžiant pagal visas taisykles.

Kalbant apie Avino ženklo vyrus, svarbu žinoti tai, jog jiems kartais viliojimo procesas duoda daugiau pasitenkinimo negu pats rezultatas. Kadangi “užkariauta teritorija” nėra tokia įdomi kaip kažkas, ko jiems neleidžiama turėti. Todėl moteris norėdama išlaikyti Avino zodiako ženklo vyro dėmesį gali vaidinti nepasiekiamą. Avinai vyrai į tokius signalus puikiai sureaguoja ir priima tai kaip savotišką iššūkį.

Kuriant ilgalaikius santykius su Avino ženklo vyru galima tikėtis, jog tai bus aistringas ir šiltas partneris, tačiau nevali pamiršti, kad Avinas kartais nori pasijausti “riteriu blizgančiais šarvais” ir leisti jam tokiu būti. Be to, Avinas jaučia pagarbą tiems, kurie sugeba pastovėti už save ir tikisi to iš savo gyvenimo partnerės.

Prastesnėmis dienomis Avino ženklo vyras gali atrodyti gana arogantiškas, užsispyręs bei savanaudis, tačiau nereikėtų pamiršti, jog jis iš tiesų drąsus, aistringas ir ieškantis nuotykių todėl su juo tikrai nebus nuobodu. Avino ženklo vyras gali įskaudinti ir nuvilti moterį, kuri neturi panašaus energijos lygio, kuris yra reikalingas santykių balansui palaikyti.

Kaip suvilioti Avino ženklo moterį

Avino ženklo moteris turi daugybę ugnies ženklams būdingų savybių ir yra dinamiškos, charizmatiškos bei natūraliai linkusios į lyderystę. Jos gerai jaučiasi įvairioje aplinkoje ir nebijo iššukių. Vyrai norintys užkariauti Avino zodiako moters širdį turi atminti, jog viliojimu užsiims ji. Tai būtina sąlyga šiai savarankiškai ir nepriklausomai būtybei, ji tikrai nepasiduos kitų vilionėms ir įvikiai turi klostytis taip, jog ji galvotų, kad pilnai kontroliuoja situaciją.

Moteris gimusi po Avino zodiaku būna itin aistringa ir seksuali, jai sunku atsispirti ir atrodo vyrai tiesiog krenta po jos kojomis. Tačiau jai įdomus tik tie, kurie sugeba išlaikyti intrigą ir leidžia joms šiek tiek pakovoti dėl savo dėmesio. Be to, jos tikisi panašaus elgiasio ir iš savo porininko, todėl lengvi žaidimai ir vilionės poroje yra nuolatinis santykių su Avino ženklo moterim palydovas.

Tačiau tai nereiškia, jog Avino ženklo moteris elgiasi lengvabūdiškai ir džiugu yra tai, jog šio zodiako moterys būna iš tiesų labai ištikimos ir tik labai retai pernelyg pavydžios. Norint išlaikyti Avino ženklo moterį poroje reikės jai suteikti daug dėmesio ir laiko. Jos partneris turi nuolat įrodyti savo vertę įvairiais poelgiais, kurie būtų vedini meilės. Be to, santykiuose su šia moterim reikės tikrai nemažai energijos, pasitikėjimo ir iniciatyvos. Jai nereikia vyro, kuris sektų iš paskos, tačiau ji nori lygiaverčio partnerio kuris žengtų koja kojon. Tokie santykiai paprastai būna įdomūs, kupini nuotykių ir džiugių akimirkų.

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus