Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Žuvis

Vėžio suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Žuvis

Vėžys ir Žuvis poroje

Abu būdami vandens elemento atstovais Vėžys ir Žuvis gerai supranta vienas kito emocijas ir tai leidžia jiems atrasti stiprų tarpuosavio ryšį.

Kalbant apie santykius, Vėžys bei Žuvis yra ta pora kuriai lemta patirti meilę iš pirmo žvilgsnio. Ir nors tai negarantuoja ilgalaikių santykių tačiau suteikia laiko pažinti vienas kitą ir galbūt atrasti tai kas sujungs ir užtvirtins poros santykius amžiams.

Verta paminėti tai, kad Vėžys siekia kurti šeimą ir namus, o Žuvys niekuomet nebus patenkinti vien tik šeimos apsuptyje, todėl tarp šių žmonių yra tam tikrų fundamentalių skirtumų kuriuos jiems teks kažkaip subalansuoti.

Vėžys ir Žuvis lovoje

Santykiai tarp Vėžio ir Žuvies ženklo partnerių beveik visuomet kyla iš romantiškų paskatų. Dėl to santykiai lovoje yra jausmingo ir glaudaus tarpusavio ryšio pasėkmė.

Vėžio akimis Žuvys lovoje elgiasi gana keistai, kartais net gašliai, tačiau tam neprieštarauja ir nemato didelės problemos. Pats Vėžys supranta, jog santykius kuria du partneriai ir jų misija yra suteikti santykiams jausmingumo ir šiltumo.

Tuo tarpu Žuvims Vėžio elgesys gali pasirodyti pernelyg konservatyvus, ir Žuvys iš tiesų to nelabai supranta.

  • Vėžys ir Žuvis lovoje 85% 85%

Vėžys ir Žuvis pasitikėjimas

Gerai yra tai, kad Vėžys savo tikslų yra linkęs siekti atkakliai, tačiau ramiai. Priešingu atveju jiems gali būti sunku išlaikyti pasitikėjimo vertus santykius su Žuvimis.

Žuvų ženklo partnerius lengvai išgąsdina įsipareigojimai, o santuoka jiems irgi nėra labai suprantamas dalykas. Keista, tačiau pasakos scenarijui prilygstančio gyvenimo trokštančios Žuvys santuoką nustumia į paskutinę vietą.

Todėl pasitikėjimas šioje poroje statomas gana lėtai, o Vėžys turi suprati, kad Žuvys kartais pasimeta ir sumeluoti vien tam, kad išvengtų įsipareigojimo ar intymumo.

  • Vėžys ir Žuvis pasitikėjimas 70% 70%

Vėžys ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Žuvims daug kas pasaulyje yra įdomu ir jos mėgsta daryti įspūdį savo žiniomis. Iš tiesų tai gali net erzinti Vėžio ženklo partnerius, kadangi jie norėtų gyvenime apsiriboti ta informacija, kuri iš tiesų juos liečia ir yra svarbi jų gyvenime.

Vėžys nėra linkęs daugžodžiauti ir jam užtenka dalintis tuo, kas turi realios vertės jų gyvenime. Net ir tuomet, jie stengiasi perteikti informaciją glautai bei aiškiai.

Tuo tarpu Žuvys paprastai elgiasi šiek tiek kitaip ir santykiuose su Vėžiu jiems gali tekti išmokti patylėti.

  • Vėžys ir Žuvis bendravimas ir intelektas 85% 85%

Vėžys ir Žuvis emocijos

Vėžys geriau nei bet kas kitas supranta jautrią savo Žuvies ženklo partnerio prigimtį. Vėžys nujaučia, kad net jeigu Žuvies pasaulyje viskas atrodo lengvabūdiška ir paprasta, už to gali slypėti neigiamų aspektų. Dėl tokios išskirtinės nuojautos Vėžys yra puikus partneris Ženklo žmoniems.

Tai suprasdamos Žuvys atsidėkoja absoliučiu švelnumu savo Vėžio ženklo partneriams ir abu partneriai gali kurti tikrą artumą, dalintis jausmais bei tikromis emocijomis.

  • Vėžys ir Žuvis emocijos 99% 99%

Vėžys ir Žuvis vertybės

Čia labiausiai išsiryškina šių dviejų horoskopo ženklų charakterių skirtumai. Nors abu jie tikrai vertina meilę ir rūpestį šeimoje, tačiau Vėžys visuomet ieško emocinio stabilumo, o Žuvys atrodo nepaliaujamai ieško intensyvių jausmų. Todėl stabilumas ir ramybė kurią siekia sukurti Vėžys Žuvims dažnai atrodo tarsi nuobodi rutina iš kurios Žuvys siekia išsilaisvinti.

Tai tikrai nereiškia, kad Žuvys negali išlaikyti stabilių santykių, tiesiog pagal jų ideologiją santykiai turi būti jaudinantys ir aistringi, o jausmai labai intensyvūs. Dažnai išblėsus pirminiam susižavėjimui Žuvims atrodo, jog santykiai nėra pilnaverčiai, nes neatitinka tos pasakos apie kurią svajoja Žuvis.

  • Vėžys ir Žuvis vertybės 25% 25%

Vėžys ir Žuvis bendri užsiėmimai

Sutikę vienas kitą ir tapę pora šie žmonės greičiausiai turės nemažai pomėgių bei laisvalaiko praleidimo būdų kartu. Santykiai su Žuvimis dažniausiai būna įkvėpiantys ir įdomūs, o tuo tarpu Vėžys atrodo suteikia jiems prasmę ir tvirtą pagrindą.

Laikui bėgant gali paaiškėti, kad Žuvys per daug mėgsta aktyvų laisvalaikį, o Vėžiai norėtų laiką praleisti šiek tiek ramiau. Tai nebus didelė problema, jeigu vėžiai nedelsdami apie tai pasikalbės su savo partneriu. Ignoruodami tokią problemą jie nejučia pasinertų į iškreptos realybės pasaulį ir tuomet sunku prognozuoti iki ko tai gali nuvesti.

  • Vėžys ir Žuvis bendri užsiėmimai 70% 70%