Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Vėžys

Vėžio suderinamumas su Vėžiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Vėžys

Vėžys ir Vėžys poroje

Vėžio zodiako ženklo žmonės turi stiprų polinkį šeimai kurti. Greičiausiai tai yra užprogramuota jų genuose, todėl susitikus dviems vandens stichijos atstovams, – Vėžiams galima tikėtis, jog šis tikslas gyvenime bus abipusiai savaime suprantamu dalyku. Žiūrėdami viena kryptimi Vėžiai nesunkiai atranda bendrą kelią tikslo link ir tai užtvirtina jų draugystę kuri dažnai būna amžina. Ne visos poros gali pasigirti tokiais šiltais ir ramiais santykiais kaip du Vėžiai, tačiau ne visos tokių santykių ir siekia. Kai kuriems Vėžiai gali pasirodyti per mažiai socialūs ar atsiskyrę nuo kitų ir besirūpinantys tik savimi. Tačiau jie tikrai nėra savanaudžiai ir už viską labiau jiems rūpi šeimos gerovė. Gerai, kad asmeninių savybių rinkinys Vėžio ženkle yra tobulai užprogramuotas būtent šeimos gerovei pasiekti ir išlaikyti.

Vėžys ir Vėžys lovoje

Intymūs Vėžio santykiai dažnai būna sėkmingi, tačiau tam reikalingas tinkamas partneris. Kadangi tai pasyvaus būdo žmogus, geriausiai ši sąlyga išpildoma su aktyvesniu partneriu, tačiau tai visai nereiškia, jog intymūs santykiai tarp dviejų Vėžio ženklo žmonių yra pasmerkti.Priešingai, santūrumas kurį sąlygoja pasyvus vėžio būdas leidžia sukurti itin stiprų emocinį ryšį kuris yra labiau dvasinio negu fizinio lygmens. Be to, Vėžiai nekelia pernelyg didelių reikalavimų ir jų lūkesčiai yra labai racionalūs, todėl vienas kitam tikrai gali suteikti tai, ko nori partneris.

  • Vėžys ir Vėžys lovoje 65% 65%

Vėžys ir Vėžys pasitikėjimas

Pasitikėjimą tarp Vėžių užtikrina bendras supratimas apie santykius. Tai viena iš vertybių kuri nei kiek nesiskiria tarp to paties ženklo atstovų. Kas gi norėtų kompromituoti puikius santykius neištikimybe ir melais? Tikrai ne Vėžys – šiam zodiako ženklui visi veiksmai ir sprendimai susiveda į šeimos gerovę. Tai bendras jų siekis kuris kaip kelrodė žvaigždė leidžia nepaklysti ir rasti kelią iš pačių sudėtingiausių gyvenimo situacijų. Kadangi abu šie žmonės turi tą pati zodiako ženklą, jiems nėra sunku suprasti, jog ir patneris vadovaujasi ta pačia vertybių skale. Tai leidžia jiems jaustis ramiai ir nesiblaškyti kuriant šeimos ateitį ilgalaikėje perspektyvoje. Ši išskirtinė Vėžių savybė yra nuostabus pavyzdys kitiems ženklams kurie nuolat blaškosi ir patenka į įvairiausias intrigas kurios tikrai neprideda blizgesio santykiams ir nėra reikalingos šeimoje.

  • Vėžys ir Vėžys pasitikėjimas 99% 99%

Vėžys ir Vėžys bendravimas ir intelektas

Bendravimas tarp dviejų Vėžių dažnai apsieina be žodžių. Šie partneriai gali ilgą laiką daryti ką nors kartu neištarę nė žodžio. Jų neverbalinė komunikacija tokia sklandi, jog aplinkiniams gali pasirodyti, kad stebi iki smulkmenų surepetuotą, genialų pasirodymą, o ne tikro gyvenimo sceną. Tiesa, toks meistriškas bendravimo lygis nėra pasiekiamas nuo pirmų bendravimo dienų, tačiau ilgainiui abu partneriai ima vis geriau įsijausti vienas į kitą ir žodžiai tampa tik papildomas bagažas Kai kuriems kitiems zodiako ženklams, (ypač tiems kurie retai kada užsičiaupia) toks bendravimas gali pasirodyti keistas. Tylą jie supranta kaip išssekusių santykių požymį, tarsi pora neturi apie ką kalbėtis. Tačiau toks požiūris yra gana paviršutiniškas ir vėžiai gerai supranta, jog jų neverbalinis bendravimas yra dovana, o ne yda.

  • Vėžys ir Vėžys bendravimas ir intelektas 90% 90%

Vėžys ir Vėžys emocijos

Kalbant apie jausmus reikia prisiminti, kad Vėžys yra vienas jausmingiausių (jeigu ne pats jausmingiausias) zodiako ženklas visame žvaigždyne. Iš esmės, šiuo klausimu jiems prilygti gali tik keletas kitų ženklų ir visi jie priklauso vandens elementui. Todėl zodiakas Vėžys yra artumo ir šeimos meilės simbolis. Tai mėnulio globojamas ženklas ir dėl šios priežasties yra smarkiai veikamas jo pozicijos pokyčių. Dažnai gyvenimo prasmę Vėžys mano šeimos kūrime ir jos židinio saugojime todėl čia geriausiai atsiskleidžia Vėžių emocijos ir meilė savo artimiesiems. Susitikus dviems Vėžiams galime tikėtis, jog ši vertybė leis jiems sukurti tvirtą ir ilgaamžišką šeimos pagrindą.

  • Vėžys ir Vėžys emocijos 99% 99%

Vėžys ir Vėžys vertybės

Natūralu, kad to paties ženklo žmonės yra linkę išaukštinti vienodas pamatines vertybes. Todėl tarpusavio supratimas tarp dviejų Vėžio ženklo atstovų ateina lygiai taip pat natūraliai. Viena didžiausių vertybių kurias nešioja Vėžio horoskopas yra šeima ir visi pamatiniai šeimos kaip visuomenės vieneto elementai. Poroje abu Vėžiai vertina pastovumą ir ramybę, užtikrintumą ir aiškumą. Tai leidžia jiems atsipalaiduoti ir be didesnių sunkumų kurti bendrą ateitį drauge.

  • Vėžys ir Vėžys vertybės 99% 99%

Vėžys ir Vėžys bendri užsiėmimai

Vėžio horoskopo ženklo atstovai iš prigimties yra gana pasyvūs, ir nors draugystės pradžioje užplūdusios geros emocijos juos skatina prisigalvoti įvairiausios veiklos vien tam, kad galėtų pabūti drauge, laikui bėgant pasyvus būdas juos pasiveja ir aktyvaus laisvalaiko poreikis išblėsta. Nepaisant to, du Vėžiai gali puikiai leisti laiką namuose, juk iš tiesų tai viena mėgstamiausių jų vietų. Todėl gal visai neverta imtis taisyti tai, kas nėra sulūžę ir palikti aktyvius užsiėmimus kitoms poroms…

  • Vėžys ir Vėžys bendri užsiėmimai 55% 55%