Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Svarstyklės

Vėžio suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Svarstyklės

Vėžys ir Svarstyklės poroje

Ko gero, didžiausia Vėžio ir Svarstyklių santykių kliūtis kyla iš to, ko jie nori iš savo partnerio. Vėžys nori, kad jų partneris prisiimtų atsakomybę, esant reikalui ištiestų tvirtą ranką padėtų įveikti kliūtis kartu.

Svarstyklės (Oro elementas) dažnai žmoguje ieško savybių, kurios būdingos ugnies, o ne vandens elemento zodiako ženklams. Tai ženklai turintys daugiau aistros ir energijos negu paprastai turi Vėžys. Tai nereiškia, kad Vėžiui trūksta energijos, tiesiog jis labai racionaliai pamatuoja ir paskirsto savo energiją pagal savo turimą vidinių prioritetų sąrašą, o atliekamos energijos ar jos pertekliaus spinduliuoti į aplinką nėra linkę.

Jie tikrai gali nuvilti vienas kitą, jei jų santykių pradžioje bus sudaryti neteisingi lūkesčiai.

Vėžys ir Svarstyklės lovoje

Iš pažiūros greitai tampa aišku, jog Vėžys ir Svarstyklės yra tikrai gana nutolę vienas nuo kito ženklai. Tačiau praleidę pakankamai laiko kartu jie gali tapti visai suderinami lovoje. Manoma, kad tam didelį poveikį daro atsargus ir taktiškas Svarstyklių elgesys kuris leidžia savotiškai prisijaukinti Vėžio ženklo partnerį ir leisti jam atsipalaiduoti būnant šalia.

Tačiau problemos lovoje tarp šių ženklų yra užprogramuotos elementuose kurie valdo šiuos ženklus. Štai Svarstyklės yra oro elemento ženklas, o Vėžys – vandens. Ir nors Svarstyklių partneris gali būti labai kantrus ir ramus, tačiau Vėžiui oro ženklai dažnai atrodo pernelyg greiti ir chaotiški.

  • Vėžys ir Svarstyklės lovoje 40% 40%

Vėžys ir Svarstyklės pasitikėjimas

Vėžys gali būti vienas iš labiausiai pasitikinčių zodiako ženklų, tačiau susitvarkyti su Svarstyklių erzinančiomis savybėmis Vėžys gali būti nepasiruošęs.

Taip jau yra, kad Vėžiui užtenka šeimos ir kelių artimiausių žmonių tarp kurių sukasi jų visas gyvenimas, tačiau Svarstyklės nuolat ieško pripažinimo ir palankumo tarp nepažįstamųjų.

Dėl šios priežasties Vėžio ženklo partneris ima klausti savęs, ar tai yra tokio tipo žmogus su kuriuo verta galvoti apie šeimą. Negana to, Svarstyklės atvirai pripažįsta, kad Vėžio požiūris į šeimą ir vaikus jiems atrodo šiek tiek nerealistiškas. To tikrai pakanka, kad poroje atsirastų pagrindas nepasitikėjimui.

  • Vėžys ir Svarstyklės pasitikėjimas 30% 30%

Vėžys ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Kadangi tai Mėnulio ir Veneros valdomi ženklai, galima drąsiai tvirtinti, kad bendravimas tiek vienam tiek ir kitam porininkui yra labai svarbi santykių dalis. Dėl šios priežasties jų tarpusavio bendravimas, bent jau iš pradžių bus tikrai sklandus.

Laikui bėgant ši pora gali išsiaiškinti, kad jiems nelabai rūpi vienas kito interesai, o Vėžys iš vis nesupranta, kaip kas nors gali būti taip nutolęs nuo realybės ir tiek daug dėmesio skiria idėjoms. Tačiau svarstyklėms idėjos rūpi, kadangi tai Oro elemento ženklas ir ne visuomet jos turi būti realistinės ar įgyvendinamos. Svarstyklėms užtenka mastymo bei diskusijos apie jas.

  • Vėžys ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 50% 50%

Vėžys ir Svarstyklės emocijos

Šių dviejų žmonių emocijos gali būti labai skirtingos ir nors abu ženklai yra tikrai jausmingi, tačiau Vėžys dažniausiai į viską žvelgia labai realistiškai per tam tikrą racionalumo prizmę. To tarpu Svarstyklės dažnai lanko idėjų pasaulį ir joms yra būdingas idealizmas, kuris kartais atrodo netgi fantastinis ir nepasiekiamas.

Dėl to jų galimybės siekti bendrų tikslų ir nueiti bendrą gyvenimo kelią netrukus išsenka. Vėžys greitai pastebi, kad meilė įkvėpia Svarstykles ir atrodytų jos gali vien tuo ir gyventi. Kurį laiką tai atrodo suprantama ir netgi savotiškai žavu, tačiau laikui bėgant, Vėžys supranta, kad tai ir yra viskas ką Svarstyklės gali pasiūlyti.

Dėl to Vėžys gali greitai imti ieškoti ko nors realistiškesnio ir racionalaus. Tačiau jie nėra linkę paleisti ir tokie iki galo neišsipildę santykiai tarp jų gali trukti tikrai per ilgai. Kartais, šiai porai netgi prireikia patarimo iš šalies, kad suprastų jog šis kelias niekur neveda.

  • Vėžys ir Svarstyklės emocijos 15% 15%

Vėžys ir Svarstyklės vertybės

Kadangi abu šie ženklai išaukština santykių svarbą, galima sakyti, kad viena ryškiausių vertybių kurias dalinasi šie ženklai yra bendravimas ir ryšys tarp žmonių.

Todėl atradę vienas kitą ir pastebėję, kad tai jų bendra savybė jie dažnai negali nutraukti ryšio net ir suprasdami, jo santykiai niekur neveda.

Didžiausia problema tarp šių ženklų yra vertybiniai skirtumai kur Vėžys vertina nuoširdų rūpestį ir artumą, o Svarstyklės, nors ir geba jausti tikrus jausmus kitam žmogui, tačiau meilę supranta labiau platoniškai.

  • Vėžys ir Svarstyklės vertybės 20% 20%

Vėžys ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Iš tiesų Vėžys ir Svarstyklės galėtų nemažai nuveikti drauge, tačiau retai jie tam ryžtasi. Mažai kas tai žino, tačiau Vėžys turi slaptą troškimą keliauti po pasaulį, tačiau su sąlyga, kad jis visuomet turės šiltus namus į kuriuos gali sugrįžti visoms kelionėms ir ekspedicijoms pasibaigus.

Tačiau realizuoti šia svajonę su Svarstyklėmis Vėžiui atrodo nerealistiška, kadangi vien tik bendraujant Vėžiui sukyla abejonės.

  • Vėžys ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 10% 10%