Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Šaulys

Vėžio suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Šaulys

Vėžys ir Šaulys poroje

Kalbėdami apie santykius tarp Vėžio ir Šaulio turime paminėti tai, kad dažniausiai šie porininkai neturės jokio potraukio vienas kitam. Todėl ir artimesnių santykių tikimybė čia yra labai menka. Nepaisant to, tarp jų yra pakankamai panašaus mąstymo, kuris leistų jiems praleisti nemažai gero laiko drauge.

Tačiau laikui bėgant Vėžys (vandens stichija) pastebės, jog Šaulio (ugnies stichija) tikslai gyvenime nėra suderinami su jo idealistine santykių vizija. Tuo tarpu Vėžys šauliui atrodo pernelyg lėtas ir nuobodus partneris su kuriuo sunku nuveikti ką nors įdomaus.

Geriausia, ką pavyksta pasiimti iš šių santykių abiems partneriams yra intelektualinis augimas ir branda. Kad ir kiek ilgai truktų poros santykiai, jie puikiai sugeba išmokti pamokas kurias duoda gyvenimas, patobulinti savo bendravimo sugebėjimus ir įsidėmėti dalykus, kurie pravers jiems ateityje.

Vėžys ir Šaulys lovoje

Žvaigždės taip nulėmė, kad fizinio potraukio vienas kitam šie zodiakų ženklai dažniausiai neturi. Tačiau net jei taip ir pasitaiko, tuomet abiems partneriams tai būna gana netikėta, ir abu lieka šiek tiek nustebę savimi. Nepaisant to, jų seksualinis gyvenimas galėtų būti tikrai geras ir malonus.

Tiesa, dažniausiai tam reikia tinkamo nusiteikimo ir Vėžio pusės, kuris turi į šoną patraukti savo konservatyvius įsitikinimus ir leisti santykiams klostytis natūralia eiga. Greitai Vėžys pastebės, jog Šaulys gali jį pasijausti tikrai išskirtiniu ir įpatingu, tačiau nepaisant to, Vėžiui Šaulys atrodys pernelyg paviršutiniškas ir lengvabūdiškas.

  • Vėžys ir Šaulys lovoje 40% 40%

Vėžys ir Šaulys pasitikėjimas

Jupiterio valdomas zodiako ženklas Šaulys gali būti apibūdinamas kaip savotiškas vilioklis. Tai žinoma kelia didelį susirūpinimą Vėžio ženklo partneriui kuris visa savo esybe yra už ištikimybę ir ramų gyvenima šeimoje. Vėžys tikrai nenori partnerio, kuris flirtuotų ir bandytų užkariauti visas širdis nepriklausomai nuo to, reikia jam to ar ne.

Matydamas Vėžio nepasitenkinimą Šaulys daro išvadą, kad vėžys nepasitiki juo ir tai daro neigiamą įtaką bendrai santykių atmosferai.

  • Vėžys ir Šaulys pasitikėjimas 1% 1%

Vėžys ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Vėžio ir Šaulio mąstysenoje yra tam tikrų panašumų dėl kurių abu šie žmonės nuolat siekia žinių ir informacijos. Tai labai palengvina jų bendravimą ir leidžia vienas kitame atrasti daugybę įdomių dalykų ir kurti artumą per tarpusavio pažinimą.

Tiesa, Šaulys greitai pastebės, kad pagal jį Vėžys yra gana lėtas, tuo tarpu Vėžiui atrodo, kad Šaulys kartais gali būti paviršūtiniškas ir nenustygstantis vietoje. Tačiau dažniausiai bendravimui tai nemaišo ir jie abu nesunkiai randa abu ženklus dominančių temų. Be to, būdami poroje jie nesunkiai gali bendravimo keliu išspręsti nemažai santykių problemų.

  • Vėžys ir Šaulys bendravimas ir intelektas 60% 60%

Vėžys ir Šaulys emocijos

Romantiniai santykis tarp ženklų priklausančių vandens ir ugnies elementams gali greitai numarinti tą menką aistros kibirkštį kuri ne taip jau dažnai tarp ir įsižiebia. Todėl šie santyniai ne tik mažai tikėtini, bet dažniausiai ir ne toli vedantys.

Šaulys iš tiesų yra labai apsukrus ir gana dažnai įsimylintis zodiako ženklas, jam būdinga dažna, bet trumpa aistra. Susidėjus su Vėžiu garantuoti galima tik dėl vieno – jų santykis bus panašus į ugnies ir vandens kontaktą. Ir nors Šaulys dažnai būna vikrus santykių katalizatorius, tačiau Vėžys netrukus pajaučia, jog šiuose santykiuose jam trūksta pastovumo ir saugumo jausmo. Be šių kertinių santykių savybių jokios trumpalaikės emocijos negali užtikrinti Vėžiui to, ko jam labiausiai reikia.

  • Vėžys ir Šaulys emocijos 10% 10%

Vėžys ir Šaulys vertybės

Abu šių zodiako ženklų žmonės vertina šiek tiek skirtingas kitų žmonių charakteristikas, tačiau akivaizdu yra tai, jog jie abu labai vertina žinas ir žinojimą. Be to, Vėžys nesunkiai pastebės koks atviras ir sąžiningas būna Šaulys bei jo emocinio impulso vedamus teigiamus poelgius, net ir tuomet, kai pats Šaulys ne visuomet gali logiškai pagrįsti šio impulso.

Tuo tarpu Šaulys mato Vėžio atsidavimą tam, kas jam yra svarbu ir gerai suvokia šios savybės vertę kuriant šeimą. Jie supranta, jog artumas ir atjauta kurią suteikia Vėžys savo artimiesiems yra gerbtina savybė.

  • Vėžys ir Šaulys vertybės 45% 45%

Vėžys ir Šaulys bendri užsiėmimai

Problemų su bendrais laisvalaikio praleidimo būdais kyla ne tik dėl to, kad šių žmonių tempas labai skirtingas. Tačiau tai iš tiesų yra lengviausiai pastebima ir daugiausiai abu partnerius erzinanti dilema.

Jiems sunku rasti veiklą kuri domintų ir Vėžio ir Šaulio ženklo žmones, o jeigu tai ir pavyksta, tuomet jie nesugeba suderinti tempo ar susitarti dėl bent kokių menkiausių detalių.

Šauliui Vėžio tempas yra pernelyg lėtas ir jis neturi tiek kantrybės, kad ramiai išlauktų jo planavimo bei pasiruošimo žingsnius. Tuo tarpu Vėžiui partneris Šaulys atrodo tarsi neapdairus nutruktgalvis be menkiausios atodairos.

  • Vėžys ir Šaulys bendri užsiėmimai 5% 5%