Horoskopų suderinamumas Jautis ir Vėžys

Jaučio suderinamumas su Vėžiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Vėžys

Jautis ir Vėžys poroje

Jautis ir Vėžys poroje yra ko ne labiausiai suderinami ženklai visame zodiake. Ir tai nėra nuostabu, nes abu šie horoskopai tvirtai žino ko nori jie patys bei dalinasi šiomis vertybėmis su savo antrąja puse. O atradę, jog jų tikslai yra itin panašūs jie lengvai sugeba padėti vienas kitam bei užsitikrinti savo sėkmę meilės bei tvirtos šeimos fronte.

Todėl meilės santykiai tarp Jaučio (Žemės stichija) ir Vėžio (Vandens stichija) dažniausiai kupini malonių potyrių, saugumo jausmo abiejų partnerių pusėje bei atleidimo ir supratimo akimirkų kuriuos daro šios poros santykius dar tvirtesniais ir malonesniais.

Jautis ir Vėžys lovoje

Gali pasirodyti jog abu, tiek Jautis tiek ir Vėžys papuola tarp aseksualiausių zodiako ženklų. Taip atrodytų todėl, jog nei vienas iš jų nėra stipriai veikiami Marso planetos, kuri kontroliuoja lytiškumo impulsą bei instinktyvų poreikį seksui. Ir nors šis Marso poveikis (ar jo nebūvimas) yra tikrai pastebimas šių ženklų būdo savybėse, aseksualiais jų tikrai nepavadinsi.

Kadangi Jautis valdomas Veneros planetos neišvengiamai yra siejamas su kūniškaisiais malonumais. (Tiesa, šiuo atveju dominuoja moteriško prado seksualumas) Ir atrodo būtent tokio partnerio reikia Vėžiui kuris savo prigimtimi užima pasyvesnio partnerio vaidmenį. Todėl nepaisant lengvo iniciatyvos trūkumo iš abiejų pusių iš esmės ši Jaučio ir Vėžio pora lovoje yra puikiai suderinama.

  • Jautis ir Vėžys lovoje 95% 95%

Jautis ir Vėžys pasitikėjimas

Kai įsimyli Jautis ir Vėžys pasitikėjimo klausimas yra visiškai aiškus. Jie puikiai jaučia savo antrąją pusę todėl ir nuslėpti beveik nėra ko. Iš tiesų, šis pasitikėjimas yra toks striprus, jog bet kokios abejonės reikštų santykių pabaigą tarp Jaučio ir Vėžio zodiako ženklo atstovų. Todėl pasitikėjimas yra viena iš stipriausių tokios poros savybių leidžianti nesiblaškyti ir lengvai siekti savo tikslų, dirbti poros labui puoselėjant meilę, siekiant tvirtos šeimos jausmo ir šiltų namų į kuriuos malonu sugrįžti kiekvieną kartą.

  • Jautis ir Vėžys pasitikėjimas 99% 99%

Jautis ir Vėžys bendravimas ir intelektas

Bendravimas be žodžių tarp Jaučio ir Vėžio zodiako atstovų yra stebinančiai lengvas ir kitiems ženklams tai net gali pasirodyti neįtikėtina. Kaip lengvai jie pajaučia kitas kito poreikius be žodžių. Tačiau nei vienas iš šių partnerių nėra labai kalbūs ir prigimties, nors kalbėtis jie gali, ypač apie santykius, meilę, namus, vaikus bei kitas panašias temas. Tai žinoma reikalauja tam tikros brandos todėl sėkmingesnis bendravimas yra tada, kai partneriai nėra šioms temoms per jauni. Tuomet palengva atskleidę savo mintis ir išsiaiškinę kaip jaučiasi pašnekovas jie gali valandų valandas paskirti giliems, prasmingiems ir itin atviriems pokalbiams apie tai kas jiems rūpi labiausiai.

Tačiau čia verta paminėti ir Jaučio raguotą būdą, kuris neleidžia toleruoti jokios priešgynos jo prigimtiniems įsitikinimams kurie atrodo yra nepajudinami kaip nepajudinamas ir sunkus yra užsispyręs jautis. Todėl Vėžys čia mažai ką gali padaryti ir dažniausiai pasirenka daryti tai ką puikiai sugeba – ramiai ir švelniai pritarti savo Jaučio ženklo antrai pusei. Tačiau tai tęsiasi tik tol kol Vėžys yra užtikrintas savo jausmais ir santykiai yra pasiekę reikiamą brandą. Kitu atveju tai gali iššaukti nesupratimą ir abejones Vėžio pasąmonės glūdumoje.

  • Jautis ir Vėžys bendravimas ir intelektas 80% 80%

Jautis ir Vėžys emocijos

Tiek Jautis tiek ir Vėžys yra giliai jautrūs bei emocingi žmonės. Jiems priklauso visos šilčiausios savybės kurios atsiskleidžia rūpestyje bei kasdieniame partnerių gyvenime. Jie ne tik puikiai supranta vienas kito emocinius poreikius, geba išjausti savo porininko būseną, bet ir puikiai taiko šį savo sugebėjimą besirūpindami ir palaikydami, suteikdami stiprybės įveikti kasdienius iššūkius su kuriais susidūriama kasdien.

Meilę ir santykius jie abu puikiai moka statyti į pirmą vietą tuomet, kada to reikia ir suprasdami tai kaip savo pranašumą, išskirtinį gebėjimą emociškai palaikyti ir kovoti vienas dėl kito.

  • Jautis ir Vėžys emocijos 99% 99%

Jautis ir Vėžys vertybės

Stebėtina, kaip gerai dera Jaučio ir Vėžio vetybės. Tai sąlygoja Mėnulis kuris valdo Vėžio ženklą bei tuo pačiu yra išaukštintas Jaučio ženkle. Tai lemia šių ženklų tarpusavio supratimą bei prioritetą panašioms vertybėms tarp kurių svarbiausios yra šeima, meilė ir gyvenimas ramioje palaimoje. Tačiau būdami skirtingų elementų atstovais šie ženklai skirtingai supranta materialines vertybes ir ten kur Jaučiai svarbą teikia finansiniam apsirūpinimui, Vėžys gali įžvelgti paviršutiniškumą. Nes Vėžio supratimu, ten kur šeima ir ideologinis pagrindas yra tvirtas, negali būti neišsprendžiamų materialinių klausimų.

  • Jautis ir Vėžys vertybės 80% 80%

Jautis ir Vėžys bendri užsiėmimai

Kai laisvalaikį kartu leidžia Jautis ir Vėžys, galima tikėtis jog tai bus itin pasyvi veikla. Miegoti, valgyti ar tiesiog neveikti nieko yra vienas mėgstamiausių užsiėmimų tarp šių ženklų, o turėdamį panašų požiūrį jie pukiai sutaria šiuo klausimu. Todėl galime daryti išvadą, jog čia nesutarimų tikrai nebus, o nieko neveikimas ar net lengvas tinginiavimas tikrai neatsidurs šios poros nuodėmių sąraše.

  • Jautis ir Vėžys bendri užsiėmimai 90% 90%