Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Vėžys

Dvynių suderinamumas su Vėžiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Vėžys

Dvyniai ir Vėžys poroje

Dauguma zodiako ženklų kurie yra vienas šalia kito turi gerus santykius, tačiau šios poros santykiuose geriausias aspektas yra jų bendravimas. O tai net nėra labai išskirtinė savybė, kadangi Dvynių bendravimas yra gana geras su dauguma kitų zodiako ženklų.

Todėl rezultate galima sakyti, kad šiai porai, tarp oro stichijos ženklo Dvynių, ir vandens stichijos ženklo vėžio šiek tiek trūksta net iki vidutiniškų santykių. Tačiau tai nereiškia, kad jie negali būti puikūs draugai kuriems yra malonu bendrauti.

Norėdami būti pora jie turės daug paaukoti ir savyje pakeisti. Realybėje tai yra sunkiai pasiekiama utopija. Greičiausiai nei vienas iš partnerių nėra pasiruošęs tokiems pokyčiams kurių reikalauja antroji pusė. Kadangi Dvyniai tikrai nesiruošia suvaržyti savo laisvės, o Vėžys visuomet prioritetą teikia šeimos vertybėms.

Dvyniai ir Vėžys lovoje

Vėžio ženklo partnerių supratimas apie santykius lovoje yra labai konservatyvus. Dėl to jų poreikiai su partneriais kurių horoskopo ženklas yra Dvyniai gali būti labai sunkiai suderinami. Štai Dvynių intymumui nereikia nei jaukios namų aplinkos nei gerai pažįstamo ir artimo partnerio.

Dėl to jie menkai supranta vienas kito poreikius ir dažnai net nesupranta, kaip tokią situaciją galėtų pagerinti.

  • Dvyniai ir Vėžys lovoje 5% 5%

Dvyniai ir Vėžys pasitikėjimas

Dėl savo lengvabūdiško elgesio Dvyniai dažnai kuria nelabai patikimo žmogaus įvaizdį, tačiau būdami labai racionalūs ir realistiški, jie nemato jokios prasmės meluoti ar bandyti iškreipti tiesą. Vienintelis dalykas ko jie nori išvengti tai skuboti įsipareigojimai, todėl šio ženklo žmonių nereikėtų bandyti kaip nors savintis ar prisirišti. Išlaikyti laisvę jiems yra svarbiau negu išlaikyti santykius ar pagarbą partnerio vertybėms.

Tuo tarpu Vėžys turi tikslų, kurie visiškai nesuderinami su Dvynių laisvu gyvenimo būdu ir tai greitai ima kelti įvairių problemų. Labai tikėtina, kad Vėžys atsitrauks ir ims ieškoti labiau tinkamo partnerio su kuriuo galės kurti ilgalaikius bei šeimos vertybėmis, o ne tik maloniu bendravimu bei gerai praleistu laiku paremtus santykius.

  • Dvyniai ir Vėžys pasitikėjimas 25% 25%

Dvyniai ir Vėžys bendravimas ir intelektas

Dvyniams bendrauti gerai sekasi su visais zodiako ženklais todėl ne išimtis čia ir ir Vėžiai. Be to, kadangi Vėžiai yra tokie giliai emocingi žmonės, Dvyniai bendraudami jaučia saugumą ir atsiveria šiek tiek daugiau nei įprastai atsivertų bendraudami su kitais ženklais.

Dvyniams patinka ši bendravimo laisvė kurią jie patiria su Vėžiais ir dėl šios priežasties jų santykiai su Vėžio ženklo žmogum dažnai truka gerokai ilgiau neigu su kitų ženklų partneriais.

Galima užtikrintai sakyti, kad Dvyniai ir Vėžys yra geri draugai kurių bendravimas klostosi labai sklandžiai ir natūraliai. Atrodo tarp jų yra savotiškas intelektinis balansas ir abu partneriai praturtina savo dvasinį pasaulį kalbėdamiesi vienas su kitu.

  • Dvyniai ir Vėžys bendravimas ir intelektas 70% 70%

Dvyniai ir Vėžys emocijos

Pagrindinė poros kliūtis šiuo atveju tikriausiai yra tai, kad Dvyniai ne visuomet klausosi. Kartais sakoma, jog Dvyniai yra labai paviršutiniški, ir matyt dėl to greitai stengiasi pasišalinti, jeigu pokalbis darosi pernelyg rimtas.

Tuo tarpu Vėžys atkakliai stengiasi jog abu partneriai suprastų vienas kito emocijas ir nuolat bando apie tai pasikalbėti. Dvyniams toks elgesys kartais atrodo įkyrus, nes savo jausmus jie yra linkę rodyti visai kitaip ir atviras pokalbis jiems yra pernelyg didelė konfrontacija.

  • Dvyniai ir Vėžys emocijos 10% 10%

Dvyniai ir Vėžys vertybės

Abu šie ženklai gali pasirodyti šiek tiek panašūs dėl savo siekio gyvenime surasti tikrą meilę, tačiau pažiūrėjus į jų vertybes tampa aišku, jog šiuos žmones sunku pavadinti panašiais. Štai Dvyniai siekia surasti meilę, tačiau gyvenime jiems labai rūpi racionalumas ir vertė. Tuo tarpu Vėžio meilės vizija labiau orientuojasi į šeimos vertybes ir emocinį pasaulį. Dvasinę dalykų vertę Vėžys supranta geriau nei materialinę.

Poroje šie ženklai kelia nuolatinę grėsmę vienas kito vertybėms, kadangi diskredituoja jas it bando nukreipti dėmesį kitur. Vienas ženklas siekia priimti sprendimus remiantis emocijomis, o kitas racionalia verte ir ši priešprieša žlugdo jų visas pastangas susikalbėti ir prieti bendrų sprendimų.

Tuo pačiu metu abu partneriai laiko savo antros pusės mąstysena fundamentaliai neteisinga ir dėl to santykiams gali imti stokoti abipusės pagarbos.

  • Dvyniai ir Vėžys vertybės 1% 1%

Dvyniai ir Vėžys bendri užsiėmimai

Itin organizuotam ir ramaus būdo Vėžio ženklo partneriui Dvyniai gali atrodyti šiek tiek chaotiškai. Nepaisant to, jie vis tiek ryšis išbandyt įvairiausius dalykus, ypač tuomet, kada poros gyvenime atsiras laiko kelionėms. Tai nėra visai įprastas Vėžių laiko praleidimo būdas, kadangi jie geriau jaučiasi namuose ir mėgsta kurti bei puoselėti šią aplinką, tačiau Dvynių smalsumas veda šią porą pirmyn į neatrastų ir neišbandytų galimybių šalį.

Laikui bėgant Vėžys pastebės, kad Dvynių poreikiai nesikeičia ir lengvabūdiškas gyvenimas jiems rūpi labiau negu šeimos vertybės ir namų jaukumo kūrimas. Tai žinoma ima erzinti Vėžius, nes jie nesupranta tokio paviršutiniško požiūrio.

  • Dvyniai ir Vėžys bendri užsiėmimai 15% 15%