Horoskopų suderinamumas Vandenis ir Vandenis

Vandenio suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vandenis ir Vandenis

Vandenis ir Vandenis poroje

Gali būti sunku įsivaizduoti du Vandenius poroje – juk šis oro stichijos zodiako ženklas dažniausiai siejamas su išsilaisvinimu ir nepriklausomybe. Todėl ir santykiuose šie žmonės dažniau inicijuoja skirybas. Todėl dažnai ir poroje tai žmonės su kuriais santykiai yra sudėtingesni negu kitų zodiako ženklų.

Tačiau tuo atveju kuomet abu partneriai yra Vandeniai – jiems šiek tiek lengviau suprasti vienas kitą ir atsižvelgti į laisvės poreikius. Šis unikalus supratimas ir pagarba laisvei gali būti abipusė tik tuomet, kada abu partneriai yra Vandeniai. Tai leidžia kurti gana ilgalaikius, tačiau tuo pačiu ir šiek tiek paviršutiniškus santykius kurie stokoja prasmės emociniame bei dvasiniame lygmenyje.

Vandenis ir Vandenis lovoje

Daugelyje gyvenimo sričių Vandenius sunku įsprausti į kitiems asmenims taikomus rėmus. Ne išimtis čia ir lovos reikalai. Būdami poroje du Vandeniai atranda išskirtinį ryšį ir bendravimą kuris greitai persikelia į lovą. Čia jiems nėra jokių tabu, tačiau toks bendravimas kartais stokoja gilesnio emocinio ryšio ir pradiniam susižavėjimui išblėsus tokie žmonės gali pajusti, jog be kūniškų malonumų mažai kas juos tesieja.

  • Vandenis ir Vandenis lovoje 50% 50%

Vandenis ir Vandenis pasitikėjimas

Dviejų Vandenių pasitikėjimas kyla iš labai įdomaus bendro prado – laisvės troškimo. Kadangi tai kiekvieno iš jų siekis gyvenime, tai pasamoniškai tas siekis yra suprojektuojamas į partnerį ir kiekvienas vandenis supranta, jog laisvės riboti negali. Todėl nėra ir jokios prasmės meluoti bei nepasitikėti vienas kitu – juk tai darydami jie eitų prieš savo prigimtines vertybes. Be to, Vandenio požiūriu savintis kitą žmogų yra taip pat blogai kaip ir riboti jo laisvę. Todėl čia nėra jokios vietos kompromisams – Vandenių pasitikėjimas vienas kitu yra natūrali būsena.

  • Vandenis ir Vandenis pasitikėjimas 99% 99%

Vandenis ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Bendravimas bei diskusijos tarp dviejų Vandenių yra tokios sklandžios ir įdomios, kad aplinkinams gali tapti savotiška pramoga stebėti šiuos du šnekučiuojantis. Jų gebėjimas dėstyti argumentus yra iš tiesų žavus, o susitikus dviems tokioms asmenybėms laikas prabėga tiesiog nejučia.

Kuomet du Vandenius sieja romantiniai santykiai – jų bendravimas evoliucionuoja ir kartais aplinkiniai gali sunkiai suprasti apie ką šiedu šnekasi. Idėjos skrenda pirmyn ir atgal su tokia energija, kad kiti jiems šnekant nutyla.

Akivaizdu, jog tai stiprios asmenybės, tačiau dažnai stiprios asmenybės palydovas – smarkiai išreikštas ego. Ir vos tik atsiranda nesutarimų, kiekvienas iš šių partnerių apsiginkluoja ir užima tvirtas gynybines pozicijas.

Geriausias būdas šiems partneriams susitvardyti ir nepasakyti to, ko vėliau gali gailėtis yra giliai atsikvėpti ir suskaičiuoti iki dešimties. Patikėkite, šis patarimas iš tiesų yra auko vertės kuomet poroje abu partneriai turi Vandenio ženklą.

  • Vandenis ir Vandenis bendravimas ir intelektas 75% 75%

Vandenis ir Vandenis emocijos

Vandenių emocijos bei jausmai dažniausiai nėra išreiškiami tais būdais kurie būtų įprasti kitų zodiako ženklų atstovams. Tačiau tai nereiškia, jog šie žmonės yra mažiau emocingi. Tiesiog šie partneriai poroje neskuba demonstruoti prisirišimo ir jų draugystė ne retai atrodo labai platoniška.

Tačiau patiems vandeniams toks bendravimas asocijuojasi su laisve, kuri kaip žinia yra viena svarbiausių vertybių kurias turi šis zodiako ženklas.

  • Vandenis ir Vandenis emocijos 40% 40%

Vandenis ir Vandenis vertybės

Keista būtų įsivaizduoti, du vienodo horoskopo ženklo žmones turinčius skirtingas vertybes. Tačiau mūsų vertybių sistema yra gana sudėtingas, ne tik sąmonės bet ir pasamonės mechanizmas. Ir nors bazinės žmogaus verybės paprastai būna prigimtinės, vandenio atveju matome, jog labai didelę reikšmę jų vertybėms turi ir namų aplinka, o tiksliau tai, kokiuose namuose šis vandenis augo.

Kadangi namų aplinka šiuo atveju yra tokia svarbi, dviejų Vandenių vertybės gali sutapti tik tuo atveju, jeigu jie augo panašiose sąlygose. Tačiau nepaisant to, juos abu sieja už viską aukščiau keliama bendra vertybė – laisvė ir nepriklausomybė. Galima sakyti tai universali Vandenių vertybė kuri dažnai apsprendžia Vandenio elgseną ir gyvenimo pasirinkimus.

Turėdami šį bendrą bruožą jie pasaulį mano gana panašiai ir tai leidžia jiems kurti ilgus bei tvirtus santykius.

  • Vandenis ir Vandenis vertybės 80% 80%

Vandenis ir Vandenis bendri užsiėmimai

Maybe they are a bit selfish in the eyes of other people, but they won’t really think about it when they are together. They could go anywhere and do anything, for as long as it is interesting enough, educating enough or exciting enough. The best thing about a relationship between two Aquarius partners is that they can share extreme activities that other people don’t understand. So if one of them is into paragliding and the other into climbing Mount Everest, why wouldn’t they do these things together, one by one until all of their wishes come true?

Kitų žmonių požiūriu vandeniai gali būti šiek tiek savanaudžiai. Tačiau dviems vandeniams tai niekuomet nekliudė – kartu jie atranda įvairiausių veiklų kurios dažnai gali būti tiek idividualus, tiek ir grupinis užsiėmimas. Ne retai šio ženklo žmonės susižavi ekstremaliu sportu bei kitais aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdais.

Vandeniai dažnai leidžiasi į sudėtingiausias keliones, kopia kalnų keteromis, plaukia srauniomis upėmis bei skraido parasparniais ar kitomis skraidyklėmis.

Galėjimas patirti šiuos ekstremalius pojūčius kartu jiems suteikia džiaugsmo ir stiprina poros ryšį.

  • Vandenis ir Vandenis bendri užsiėmimai 99% 99%