Horoskopų suderinamumas Ožiaragis ir Vandenis

Ožiaragio suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Ožiaragis ir Vandenis

Ožiaragis ir Vandenis poroje

Iš tiesų sunku pasakyti, ar Ožiaragis bei Vandenis gali vienas kitu susidomėti, ir pamatyti vienas kitame potencialų partnerį. Nors abu ženklai valdomi tos pačios planetos – Saturno, tačiau jų būdo bruožai yra smarkiai apsprendžiami skirtingų elementų kuriems priklauso Ožiaragio ir Vandenio horoskopai.

Dėl šios priežasties jiems santykiuose būna sunku atrasti emocinį kontaktą ir žengti žingsnius kurie reikalauja jausmų, o ne racionalaus proto paskatos.

Norėdami iš tiesų pažinti vienas kitą šie zodiako ženklai iš tiesų turi nueiti ilgą kelią – Ožiaragis (žemės stichija) turi atsispirti nuo tviro pagrindo ir priartėti prie dangaus, o Vandenis (oro stichija) turi šiek tiek nusileisti arčiau žemės. Tik tuomet jie galės turėti tikrą kontaktą ir panašesnį požiūrį į juos supančią aplinką.

Ožiaragis ir Vandenis lovoje

Kalbant apie šių partnerių santykius visų pirmą į akis krenta akivaizdus tempo skirtumas. Nors šiuos abu partnerius valdo ta pati planeta ir jie turi daug bendro, tačiau neįmanoma nepastebėti koks lėtas yra Ožiaragis lyginant su Vandeniu. Tai skirtumas kurį sąlygoja šių horoskopo ženklų elementai – Ožiaragis yra žemės elemento ženklas, o Vandenis oro.

Galima daryti prielaidą, kad šis nesuderinamumas pasireiškia ir tuomet, kada kalbame apie labiau intymią poros santykių pusę. Vandenis daug greičiau atsipalaiduoja šalia kito žmogaus ir pasijaučia patogiai. Jam lengviau priimti fizinį artumą negu žemės elemento ženklams.

Būdamas gana spontaniškas jis gali nusivilti Ožiaragio ramiu tempu ir pasijausti atstumtas. Tačiau Ožiaragis to net nepastebės, jie tiesiog nemėgsta skubėti ar elgtis neapgalvotai, ypač tuomet, kada kalba eina apie poros santykius lovoje. Todėl galima sakyti, jog Ožiaragis ir Vandenis yra labai sunkiai suderinama pora lovoje.

  • Ožiaragis ir Vandenis lovoje 5% 5%

Ožiaragis ir Vandenis pasitikėjimas

Šiu zodiako ženklų pasitikėjimo prigimtis labai įdomi – Ožiaragis nuolat privalo būti teisus ir negali abejoti savo sprendimais todėl jis tikrai pasitikės savo partnerio ištikimybe. Vien dėl to, kad Ožiaragis pasirinko būti su juo, ir tai negalėtų būti klaida.

Tuo tarpu Vandenis nebijo konfrontacijos ir jo atvirumas yra stipresnis ginklas už bet kokį melą. Jis suteikia pilną pasitikėjimą savo partneriui ir mainais tikisi to paties.

  • Ožiaragis ir Vandenis pasitikėjimas 80% 80%

Ožiaragis ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Kai kuriems zodiako ženklams, pavyzdžiu Jaučiams ar Vėžiams tarpusavio bendravimas tarp tokių ženklų kaip Ožiaragis ar Vandenis kelia didžiulę nuostabą. Atrodo tarp jų yra nerašytas tarpusavio pagarbos susitarimas, dėl kurio jie sugeba išlikti drauge net ir tuomet, kada jų požiūriai drastiškai skiriasi.

Jie niekuomet savęs neriboja bendraudami, ir jeigu Ožiaragiui kas nors nepatiks – jis butinai tai išsakys labai atvirai nebijodamas jokių pasekmių. Tačiau Vandeniui mažai rūpi, ką sako kiti tol kol jis gali jaustis laisvai ir nevaržomai.

Todėl kartais kitų zodiako ženklų akimis gali būti sunku atskirti, ar šiedu myli, ar nekenčia vienas kito.

  • Ožiaragis ir Vandenis bendravimas ir intelektas 65% 65%

Ožiaragis ir Vandenis emocijos

Dažniausiai abu šie zodiako ženklai yra linkę atsiriboti nuo emocijų ir būti uždaresni negu kitų zodiako ženklų atstovai. Todėl šioje poroje būtų galima tikėtis panašaus abipusio elgesio. Tačiau šie skirtingų zodiakų perneriai poroje elgiasi gana įdomiai.

Štai Ožiaragio būdas verčia jį labiau orientuotis į žemiškus bei materialius dalykus (kadangi tai žemės elemento horoskopas). Vandenis negali suprasti tokio Ožiaragio elgesio ir galvoja, jog Ožiaragius dažnai kontroliuoja savanaudiškumas.

Tuo tarpu Ožiaragiams keistai atrodo Vandenių dvasinio išaukštinimo siekis. Jie negali suprasti šio menkai apčiuopiamo dalyko ir Vandenio emocinis pasaulis Ožiaragiui atrodo labai nutolęs nuo realybės.

Todėl norėdami išlaikyti abipusę pagarbą partneriai tiesiog privalės priimti savo emocijų pasaulio skirtumus ir išmokti juos kažkaip derinti.

  • Ožiaragis ir Vandenis emocijos 5% 5%

Ožiaragis ir Vandenis vertybės

Apie šių žmonių vertybių skirtumus geriausiai pasako tai, kad Ožiaragis vertina ribas, o tuo tarpu Vandenis vertina laisvę. Jau vien dėl šios priežasties kyla klausimas, ar šie žmonės sugebėtų išbūti poroje? Tačiau žmonių asmenybė gerokai sudetingesnė už šias fundamentalias abstrakcijas ir pasigilinę į savo vidų jie gali atrasti, kad jų vertybės, nors ir skirtingos tačiau tam tikra prasme suveda, o ne skiria.

Pasirodo, abu jie vertina ištikimybę ir lojalumą, jų požiūris į žmones yra gana panašus. Dėl šios paprastos priežasties jie panašiai atsirenka žmones su kuriais bendrauja ir galutiniame rezultate susikuria sau ganėtinai panašią socialinę aplinką.

  • Ožiaragis ir Vandenis vertybės 40% 40%

Ožiaragis ir Vandenis bendri užsiėmimai

Gerai yra tai, kad nei vienam partneriui šioje poroje netrūksta energijos. Ir nors jų abiejų supratimas apie laisvalaikį gana skirtingas, tačiau abu šie žmonės yra pasiryžę priimti vienas kito pasiūlymus ir išbandyti naujus dalykus. Tai darydami jie praleis pakankamai laiko kartu, kad suprastų, kas labiausiai patinka jiems abiems.

Svarbiausia, kad Vandenis neskubintų Ožiaragio, kurio tempas gali būti šiek tiek lėtesnis, o pats Ožiaragis būtų neužsispyręs ir pakankamai atviras naujoms idėjoms.

  • Ožiaragis ir Vandenis bendri užsiėmimai 25% 25%