Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Vandenis

Liūto suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Vandenis

Liūtas ir Vandenis poroje

Ši pora tai neriboto kūrybiškumo, proveržių bei didžiųjų pasaulio atradimų simbolis. Kartu jie žengia per gyvenimą tvirtu žingsniu išlaisvindami savo geriausias savybes ir padėdami savo partneriu sužibėti pačioje ryškiausioje šviesoje. Šiame derinyje Liūtas priklauso ugnies stichijai, o tuo tarpu Vandenis atstovauja oro elementą. Todėl akivaizdu, kad sutikę vienas kitą jie tikrai pajunta įsiplieskiančią aistrą.

Liūto ir Vandenio zodiakų santykiuose gausu dinamikos, pasiryžimo ir drąsos kurios kitoms poroms dažnai pritrūksta. Jų pora yra toks natūralus ir savaime suprantamas derinys, kad niekas kitas atrodytų negalės užpildyti tos tuštumos, jeigu jų santykiai staiga iširtų.

Liūtas ir Vandenis lovoje

Frazė priešingybės traukia – tai aksioma kurią verta kartoti žvelgiant į zodiako ratą dar ir dar kartą, o ypač tada, kai kalbame apie poros santykius kurioje vienas yra Liūtas, o kitas Vandenis.

Liūtas – tai visu zodiakų karalius, tačiau atrodo, kad Vandenis buvo sukurtas tam, kad šis karalius turėtų savęs vertą varžovą. Įsivaizduokite potraukį ir aistrą tarp dviejų tokių stiprių asmenų, žengiančių link Saulės viešpatavimo ašies su viską drebinančia jėga.

Šių partnerių santykiai lovoje tai kova išlaisvinanti šiltus bei aistringus jausmus kur kiekvienas iš partnerių atranda pačias tikriausias ir maloniausias emocijas.

Vandenio pagarba Liūtui yra jaudinanti ir viską užvaldanti. Jų seksualinis gyvenimas tai neįtikėtina patirties abiems porininkams. Suprasdami tai jie nori kad tokios akimirkos truktu per amžius, o tai dar labiau stiprina tarpusavio ryšį ir kelia poros santykius į dar nepatirtą emocinį lygmenį.

  • Liūtas ir Vandenis lovoje 99% 99%

Liūtas ir Vandenis pasitikėjimas

Iš tolo žvelgiant Liūto ir Vandenio romantiškuose santykiuose viskas atrodo aišku ir švaru. Tačiau žie šenklai sudaro Neptūno planetos iškilimo ir nuopuolio ašį ir dėl šios priežasties jiems beveik visada tenka tikrinti vienas kito pasitikėjimą ir ieškoti tiesos santykiuose.

Nors supratingumas ir laisvė šios poros santykiuose atrodo labai natūrali ir savaimė suprantama, tačiau santykiams pasibaigus ne retai kiekvienas iš jų pagalvoja, kiek mažai iš tiesų žinojo apie savo antrąją pusę ir koks trapus buvo jų tarpusavio pasitikėjimas.

  • Liūtas ir Vandenis pasitikėjimas 75% 75%

Liūtas ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Bendravimas čia niekuomet nebūna nuobodus. Tiek Liūtas tiek ir Vandenis yra tikri herojai savo socialiniuose ratuose.

Vandenis, kaip laisvės ieškotojas turi gerą akį autoritetui ir greitai pastebi šią Liūto prigimtinę savybę. Tiesa sakant kartais pats Liūtas ne visada apie tai žino ir atsiskleidžia tik būdamas šioje dviejų zodiako ženklų poroje.

Kartu jie gali kalnus nuversti ir tai yra tikrai įkvepiantį vaizdas aplinkiniams. Liūtas yra Saulės valdomas ženklas turintis išskirtinį sugebėjimą nušviesti bet kokią situaciją.

  • Liūtas ir Vandenis bendravimas ir intelektas 90% 90%

Liūtas ir Vandenis emocijos

Džiugu yra tai, jog Liūtas turi visas savybes kurių Vandenis ieško norėdamas surasti meilę. Tiesa, dažnai Vandeniui tenka pereiti ne vienus santykius kol jis sužino ko iš tiesų ieško, tačiau buvusi patirtis čia visai nekliudo. Priešingai – ant buvusių santykių griuvėsių ši pora gali pastatyti labai aukštą tvirtovę ir išlaisvinti vienas kitą taip, kaip iki šiol nei vienam iš jų dar nepavyko išsilaisvinti.

Įdomu tai, jog kai Liūtas isimyli tai mato visi aplinkiniai. Jis negali sulaikyti ir nuslėpti šios pozityvios energijos kuri tiesiog spinduluoja. Vandenis gali daug geriau nuslėpti savo emocijas, ir kartais bijo jas atskleisti. Vandenio žodyne santykiai dažnai asocijuojasi su prieraišumu ir galimybių apribojimu, todėl natūralu, jog išsigandęs savo jausmų Vandenis gali juos užgniaužti ir nerodyti gana ilgą laiką.

Tačiau praleidęs daugiau laiko su Liūtu Vandenis vis labiau atsipalaiduoja ir Liūto buvimas šalia jam nebeatrodo kaip grėsmė jo laisvei ir nepriklausomam būdui. Vienintelis dalykas kurio reikėtų pabandyti išvengti šioje poroje tai ego kova ir išdidumas.

  • Liūtas ir Vandenis emocijos 99% 99%

Liūtas ir Vandenis vertybės

Tikriausiai sutiksite, kad asmens laisvė yra smarkiai siejama su individualumu ir gebėjimu veikti nepriklausomai. Tai būdo bruožas kuriuo pasižymi Liūtas, jo drąsa ir stiprus charakteris kelia tikrą susižavėjimą Vandenio akyse.

Vandenis mato Liūtą kaip žmogų kuris labai aiškiai supranta ir žino ko nori iš gyvenimo, aplinkinių žmonių bei romantiškų santykių. Vandenio požiūriu tai nepriklausomo ir laisvo žmogaus požymiai kurie yra verti labai didelės pagarbos.

Dėl to vertybiniu požiūriu šie žmonės randa bendrą kalbą ir yra gerai suderinami, net ir būdami priešingais zodiako ženklais.

  • Liūtas ir Vandenis vertybės 80% 80%

Liūtas ir Vandenis bendri užsiėmimai

Laisvalaikyje bei įvairiuose užsiėmimuose Liūtas nori sužibėti. Vandenis supranta Liūto poreikį pademonstruoti save bei savo sugebėjimus, tačiau jo požiūris į tai šiek tiek skiriasi.

Kartais Liūtas bijo, kad Vandenis parodys per daug ir parodys jautresnę Liūto asmenybės pusę kuri slepiasi už tvirto fasado, tačiau Vandenis galvoja, jog tai Liūtui tik suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Iš tiesų galima sakyti, kad abu ženklai, tiek Liūtas tiek ir Vandenis turi šiokį tokį polinkį pasidemonstruoti ir pasitikrinti savo teritorijos ribas. Tai bruožas kurį dažnai išreiškia stiprios asmenybės, tačiau labai svarbu, jog tai išliktų pozityviu bei draugišku šparingu ir neperaugtų į konfliktą skirtą savo ego išaukštinimui.

  • Liūtas ir Vandenis bendri užsiėmimai 90% 90%