Horoskopų suderinamumas Šaulys ir Žuvis

Šaulio suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Šaulys ir Žuvis

Šaulys ir Žuvis poroje

Astrologine prasme Šaulys ir Žuvys turi nemažai panašumų, tačiau šie panašumai negarantuoja bendrų tikslų ir siekių. Didžiausia problema santykiuose tampa tai, jog partneriai nemato vienas kitame to, ko tikisi iš savo antros pusės. Ir nors jų bendravimas gana sklandus, kartais pritrūksta esminio žingsnio reikiamu momentu, ar koją pakiša nepasitikėjimas.

Ir nors santykių pradžia dažniausiai atrodo daug žadanti ir suteikia porai nemažai džiaugsmingų dienų, tačiau laikui bėgant abu porininkai supranta, jog ši draugystė vis labiau nepateisina jų lūkesčių. Ilgainiui ima ryškėti poros fundamentalūs skirtumai, kadangi Šaulys priklauso ugnies elementui, o tuo tarpu Žuvies ženklas priskiriamas vandens stichijai.

Šaulys ir Žuvis lovoje

Intymūs fiziniai santykiai tarp Šaulio ir Žuvies ženklo žmonių nėra labai tikėtinas dalykas, tačiau galėtų būti gana malonus abiems partneriams. Abu šie žmonės yra gana pozityvūs ir prisitaikantys prie savo partnerio, todėl lovoje pateisinga vienas kito lūkesčius ir turi pakankamai optimizmo sukurti jaukią ir romantišką atmosferą.

Dažniausia problema kuri gali pasitaikyti ir užkirsti kelią šiem santykiams pasiekti lovos lygį yra ta, jog abu partneriai gali laukti pirmo žingsnio iš savo antros pusės ir taip niekuomet neperžengti šios santykių ribos. Keista, tačiau dėl šios priežasties jų santykiai gali taip ir likti platoniški.

  • Šaulys ir Žuvis lovoje 30% 30%

Šaulys ir Žuvis pasitikėjimas

Pasitikėjimo stoka tarp Šaulio ir Žuvies atrodo tarsi savaime suprantamas dalykas. Tai nulemia Jupiteris – planeta valdanti abu šiuos ženklus, todėl abu partneriai nemato tame didesnės problemos.

Atrodo Šaulys siekia turėti neįpareigojančius santykius, arba laukia pakankamai dominuojančio partnerio, kuris gebėtų nutrauktį tokį Šaulio eglesį. O Žuvis atrodo bando sukurti kažkokį apsimestinį griežtumą su kuriuo neįtikina nei savo partnerio, nei savęs.

Rezultate abu partneriai nepateisina vienas kilo lūkesčių ir sukelia nusivylimą kurio neįmanoma nuslėpti.

  • Šaulys ir Žuvis pasitikėjimas 1% 1%

Šaulys ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Nepaisant problemų kuriuos dažnai kyla emocinėje šių santykių pusėje, draugystė ir bendravimas tarp Šaulio ir Žuvies ženklų yra tokie, kokius turi tik patys geriausi draugai. Dėl to tai yra pora, kuri gali draugauti ilgus metus iki tampant pora, o po to išsiskyrę vėl likti draugais. Tai savybė kurią labai retai turi kitos poros.

Poros santykiams didelę įtaką turi Jupiteris, tai planeta valdanti abu šiuos horoskopo ženklus ir nulementi jų bendrą optimizmo jausmą bei panašų požiūrį į daugelį dalykų gyvenime. Tai išminties planeta, todėl dalintis žiniomis šiems partneriams yra tarsi antras kvėpavimas ir tarpusavyje jie gali praleisti daugybę valandų diskutuodami apie įvairiausius dalykus.

Įdomu yra tai, kad net ir išsiskirdami jie sugeba bendrauti racionaliai ir kartais net nesugeba suprasti, kas privedė santykius prie pabaigos. Tačiau abu gali užbaigti šį gyvenimo etapą be jokių nuoskaudų, pykčio ar pagiežos, atrodo po šių santykių partneriai jaučiasi daugiau gavę, negu praradę ir sugeba atversti naują gyvenimo lapą kuriame jų gyvenimo keliai veda skirtingomis kryptimis.

  • Šaulys ir Žuvis bendravimas ir intelektas 85% 85%

Šaulys ir Žuvis emocijos

Šių dviejų zodiako ženklų derinys garantuoja audringą emocinę atmosferą. Galbūt tai viena iš priežasčių, kodėl dažniausiai santykiai taip Šaulio ir Žuvų netrunka labai ilgai. Tačiau tai nereiškia, kad išgyvenimai ir emocijos patirti šiuose santykiuose nėra tikri ar mažiau nuoširdūs.

Abu partneriai priims vienas kitą atviromis širdimis, o santykiai bus pastatyti ant bendravimo ir abipusio supratimo pagrindo, kuris paprastai garantuoja poros ryšio tvirtumą, tačiau šioje poroje partneriai gerai jaučiasi tik santykių pradžioje. Laikui bėgant pradės ryškėti problemos dėl kurių abiejų partnerių šiltus jausmus antrai pusei pakeis labai paviršutiniškas ryšys.

  • Šaulys ir Žuvis emocijos 30% 30%

Šaulys ir Žuvis vertybės

Abu šie ženklai labai vertina pažinimą kurį žmogui gali suteikti kelionės. Jie taippat supranta vienas kito siekį išvengti prisirišimo. Be to, abu šie partneriai labai vertina išmintį ir yra linkę į utopines idėjas, todėl dažniausiai jiems nėra sunku vienas kitą suprasti. Galima sakyti, kad jeigu apsiribosime tik vertybėmis, tai ši pora yra suderinama gerai.

  • Šaulys ir Žuvis vertybės 65% 65%

Šaulys ir Žuvis bendri užsiėmimai

Santykių pradžia dažnai turi tam tikrą susižavėjimo periodą. Tuomet mus domina viskas apie tą žmogų ir mes norime kuo daugiau laiko praleisti kartu. Taip yra ir tarp Šaulio su Žuvimi. Jiems susižavėjimo periodas pasireiškia tuo, kad partneriai atrodo yra neišskiriami.

Todėl dauguma bendrų užsiėmimų tikrai džiugins abu partnerius ir tai tęsis gana ilgai, bent jau tol, kol Žuvis supras, kad kūrybinė veikla šiam partneriui yra idomiau už viską, o Šaulys norės ir toliau laiką leisti aktyviai bei daugiau keliauti.

  • Šaulys ir Žuvis bendri užsiėmimai 90% 90%