Horoskopų suderinamumas Ožiaragis ir Žuvis

Ožiaragio suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Ožiaragis ir Žuvis

Ožiaragis ir Žuvis poroje

Ožiaragio ir Žuvų galima sakyti yra paremti įkvėpimu. Tokiu ikvėpimu kurį gali suteikti nuostabus bendravimas, tarpusavio supratimas ir begalinė pagarba vienas kitam. Ir jeigu tokio būdo žmogui, koks yra Ožiaragis iš vis yra lemta turėti šiltus bei meilius santykius, tuomet niekas kitas šiam tikslui netinka taip gerai, kaip horoskopo ženklas Žuvis.

Ateidamas į Žuvies (vandens stichija) gyvenimą Ožiaragis (žėmės stichija) atsineša daug praktiškumo ir realistiškumo kurio paprastai stokoja Žuvies idėjų bei pasakų pasaulis. Tai suteikia poros santykiams trūkstamo balanso ir nuteikia labai optimistiškai.

Didžiausi sunkumai ir išbandymai šios poros gyvenime gali būti susiję su nenoru pakeisti savo įsitikinimų ir priimti kito žmogaus numonės. Tai problema, kuri yra būdinga abiems šiems partneriams, todėl būnant kartu bet kuris iš partnerių gali įžiebti šią kibirkštį. Tuomet santykių ateitis priklausys tik nuo to, kaip partneriams pavyks susitvarkyti su savo prioritetais ir kokia stipri iš tiesų yra jų abipusė pagarba.

Ožiaragis ir Žuvis lovoje

Šie partneriai turi fundamentalių charakterio skirtumų: vienas jų – griežtas ir racionalus, kitas tuo tarpu lankstus ir emocingas. Abu jie savimi pasitikintys ir stiprūs individai, todėl tarpusavyje formuoja energijos balansą ir tokią įtampą, kuri paprastai būna tarp dviejų priešingų polių.

Todėl jų santykiai lovoje klostysis gana spontaniškai, tačiau pozityviai. Žuvys greitai norės parodyti savo prieraišumą per fizinį kontaktą, tuo tarpu Ožiaragiai šiek tiek sušvelnins savo tvirtą fasadą ir prisileis Žuvis arčiau negu jiems yra įprasta prisileisti kitą žmogų.

  • Ožiaragis ir Žuvis lovoje 99% 99%

Ožiaragis ir Žuvis pasitikėjimas

Šiuose santykiuose pakanka abipusės pagarbos tam, kad nebūtų pagrindo nepasitikėjimui. Na, nebent tais atvejais, kuomet Ožiaragiai būna pernelyg užsispyrę. Žuvys tikrai gali pameluoti tam, kad pasiektų savo, tačiau retai iš blogos valios.

Tačiau jeigu Ožiaragio ženklo partneris būna pakankamai uždaras, Žuvims gali kilti sunkumų pasitikėti tokiu žmogumi. Nors abu jie ir nėra labai lengvai atsiveriantys kitiems žmoniems, šiuose santykiuose tikrai verta pasirūpinti, kad abiejų partnerių pasitikėjimas būtų garantuotas.

  • Ožiaragis ir Žuvis pasitikėjimas 85% 85%

Ožiaragis ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Nauda kurią Ožiaragis gauna bendraudamas su Žuvimis yra įkvėpimas. Jie jaučiasi įgavę naujų jėgų veikti ir iš esmės abu partneriai labai rūpinasi vienas kitu nuo pat santykių pradžios. Atrodo, kad dabar jie atrado žmogų su kuriuo nori mažiau kalbėti ir daugiau klausytis, o tai santykiams labai naudingas bruožas.

Be to, tiek Ožiaragis tiek ir Žuvis bendravime nėra labai drąsūs, todėl norėdami vienas kitą pažinti jie privalo dėmesingai klausytis. Puiku, kad abu partneriai labai domisi vienas kitu ir ši patirtis jiems yra labai įdomi.

Problemų bendraujant gali kilti tuomet, jeigu Ožiaragis nuspręs, jog buvo paliesti jo įsitikinimai. Kadangi Žuvys irgi linkusios kovoti už savo tiesas, tai gali įžiebti nesibaigiančius ginčus kurie net kelia riziką nuvesti santykius iki pabaigos.

  • Ožiaragis ir Žuvis bendravimas ir intelektas 65% 65%

Ožiaragis ir Žuvis emocijos

Šiuos partnerius sieja gilus emocinis ryšys, kurį galima stiprinti ilgus metus, kol jis iš tiesų sužiba. Nuostabiausia jų santykių pusė yra nuolatinis augimas ir sugebėjimas išryškinti geriausius dalykus.

Tačiau tai nereiškia, kad bent vienas iš partnerių pakeis savo būdą dėl šių santykių. Ožiaragis vis dar gali būti izlus ir užsispyręs, o Žuvys elgtis nepatikimai ir neužtikrintai.

  • Ožiaragis ir Žuvis emocijos 90% 90%

Ožiaragis ir Žuvis vertybės

Kalbant apie Ožiaragių ir Žuvų vertybes galima pradėti nuo to, kad abiems žiems ženklams vertybės gyvenime tikrai nėra paskutinėje vietoje. Yra sakoma, kad Žuvies vertybės netgi skatina šio ženklo žmones ieškoti emociškai stabilių santykių ir pagal tai pasirinkti savo gyvenimo partnerį.

Deja, tačiau jeigu abu šie partneriai susikoncentruos vien tik į savo vertybes, tai šioje poroje nuolat kils įvairių sunkumų jų kasdieniame gyvenime.

Štai Ožiaragiai vertina šaltakraujišką mastymą ir gebėjimą išlikti racionaliu visose gyvenimo situacijose, tačiau Žuvys kartais numoja ranka į visus racionalumo principus ir vadovaujasi širdimi. Kartais Žuvims atrodo, kad gyvenime egzistuoja magiškos išeitys ir problemų sprendimai kurie viską sutvarko lyg pasakoje. Tai gali imti erzinti Ožiaragius, nes jie puikiai supranta, jog tai nėra įmanoma.

  • Ožiaragis ir Žuvis vertybės 45% 45%

Ožiaragis ir Žuvis bendri užsiėmimai

Santykių pradžioje ši pora norės viską veikti kartu. Ožiaragis bus taip sužavėtas Žuvimi, kad domėsis viskuo ką Žuvys daro, jiems bus įdomu kuo nuodugniau pažinti savo partnerį ir sužinoti kuo jis gyvena. Panašiai jaučiasi ir Žuvys, tačiau tai tinka gana neilgai, kadangi laikui bėgant jų laisvalaikai atsiskirs.

Taip nutinka todėl, kad veiklos kurios domina Ožiaragius Žuvies ženklo partneriams yra paprasčiausiai nuobodžios, o tai ką nori veikti Žuvys Ožiaragiams atrodo nutrūktgalviška ir beprasmiška.

Tačiau jų bendras laisvalaikis tikrai nėra beviltiškas, priešingai – labai tikėtina, kad ši pora turės labai gražių tradicijų. Tokių kurios siejamos su tam tikromis mėgstamomis vietomis arba metų laiku. Su atostogomis arba porai svarbiomis datomis ir tai gali būti labai gražu.

  • Ožiaragis ir Žuvis bendri užsiėmimai 70% 70%