Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Ožiaragis

Vėžio suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Ožiaragis

Vėžys ir Ožiaragis poroje

Meilės istorija tarp Vėžio ir Ožiaragio ženklų yra iš tiesų įpatinga ir abiems ženklams atradus vienas kitą užplūsta tas jausmas, jog tai yra jų gyvenimo meilė. Tačiau praeina šiek tiek laiko kol jie pakloja tvirtesnį pamatą amžinos meilės tvirtovei.

Juk nei Vėžys (vandens stichija) nei Ožiaragis (žemės stichija) nenori daryti skubotų sprendimų, nors širdimi ir jaučia, jog tai tas vienintelis žmogus, ir šiuose santykiuose iš tiesų beveik nėra jokių abejonių.

Vėžys ir Ožiaragis lovoje

Būdami priešingais zodiako ženklais Vėžys ir Ožiaragis jaučia stiprią trauką. Todėl vos tik pastebi vienas kitą – nubunda aistra. Šie du žmonės iš tiesų gali tapti puikiais meilužiais. Vėžiui patinka, kad Ožiaragis neskubina santykių eigos ir viskas klostosi gana natūraliai. Iš tiesų tai leidžia Vėžiui tinkamai atsipalaiduoti ir susigaudyti savo mintyse.

Tuo tarp Ožiaragiui patinka, kad Vėžys nėra impulso vedamas, o iš tiesų jausmingas ir racionalus partneris kuris gerai viską apgalvoja ir tik tuomet imasi veiksmų. Ši savybė jiems atrodo didelis privalumas norint kurti šeimą. Iš tiesų tai nei vienas iš šių ženklų gerai nesijaustų su paviršutinišku partneriu kuris nėra pasiruošęs kurti šeimos.

  • Vėžys ir Ožiaragis lovoje 99% 99%

Vėžys ir Ožiaragis pasitikėjimas

Pasitikėjimo klausimu Ožiaragis yra labai įdomus sutvėrimas, ir nors pats jis atrodo gana patikimas partneris, tuo pačiu jis yra vienas mažiausiai pasitikinčių ženklų visame zodiake. Tačiau tai visai nereiškia, kad poroje Ožiaragis kels pasitikėjimo problemų – priešingai, įsimylėjęs Ožiaragis puikiai supranta savo partnerio porekį pasitikėjimu ir kiek išgalėdamas dėl to stengiasi.

Tiesa, iš pradžių jam pačiam gali būti sunku pasitikėti savo partneriu, tačiau laikui bėgant jis ima matyti, jog tarp jų yra kuriamas tikras atvirumas ir santykiai verti abipusio pasitikėjimo.

Tuo tarpu Vėžys matydamas Ožiaragio atsidavimą ir nuoširdų įsipareigojimą atsidėkos tuo pačiu.

  • Vėžys ir Ožiaragis pasitikėjimas 99% 99%

Vėžys ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Šių partnerių poreikis šeimos kūrimui yra genetiškai užprogramuotas, todėl visai nėra nuostabu, kad kažkuriuo gyvenimo tarpsniu jų visos mintys ima suktis būtent apie tai. Vėžys sutikęs Ožiaragį greitai supranta, jog šio žmogaus paleisti negalima. Tuo tarpu Ožiaragis jaučiasi panašiai ir greitai jiems ima atrodyti, kad jie pažįsta vienas kita jau bent šimtą metų.

Bendravimas jiems klostosi itin sklandžiai, nors iki tol šių žmonių interesai gyvenime ir nebuvo visiškai suderinami.

  • Vėžys ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 70% 70%

Vėžys ir Ožiaragis emocijos

Šioje poroje Vėžys įvardinamas kaip labiau emocingas partneris, o tuo tarpu Ožiaragis greičiausiai gali būti puikus karjeristas. Abiejų šių žmonių savybės puikiai pasitarnauja šeimoje, tačiau vieni jie būti nemėgsta ir ieško sau tinkamos poros. Tik atradę vienas kitą jie gali pajausti pilnatvę savo gyvenimuose.

Todėl jau nuo pirmų pažinties akimirkų jie krenta vienas kitam į akį. Ir nors draugystės pradžioja gali pasitaikyti aštresnių kampų – laikui bėgant abu sugeba rasti išeitį daugumoje sudėtingų situacijų kurias jiems meta likimas.

Ir nors Ožiaragio jausmingoji pusė yra šiek tiek atokesnė ir kartais sunkiai pasiekiama, tačiau Vėžys visai nemato problemos paskirti savo visą gyvenimą tam, kad ją pasiektų.

Praleidę šiek tiek laiko kartu šie žmonės greitai supranta, jog vedybos ir vaikai yra ne už kalnų jų bendro gyvenimo kelyje. Todėl bet kokie nesutarimai ir asmenybių skirtumai lieka antrame plane.

  • Vėžys ir Ožiaragis emocijos 75% 75%

Vėžys ir Ožiaragis vertybės

Abu šie zodiako ženklai vertina stabilumą ir praktiškumą gyvenime. Ir atrodo būdami visiškai priešingais ženklais jie galėtų turėti skirtingas, nesuderinamas vertybes, tačiau taip tikrai nėra.

Gyvenime ieškodami stabilumo jie abu nori surasti antrą pusę, kuri užtikrins jiems visokeriopą saugumą gyvenime. Ir čia tikrai nėra kalbama tik apie materialinį saugumą. Saugumas šiems ženklams reiškia žymiai daugiau ir apima tokas būdo savybes kaip atkaklumas ir nepasidavimas iškilus sunkumams.

Abu šie žmonės nori surasti partnerį su kuriuo sukurtų šeimą ir nugyventų visą gyvenimą, todėl ši savybė juos vienija ir sąlygoja horoskopo ženklų suderinamumą.

  • Vėžys ir Ožiaragis vertybės 70% 70%

Vėžys ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Vėžys nėra labai išrankus kuomet Ožiaragis siūlo ką nors drauge nuveikti. Ir nors pats Vėžys retai bus kokių nors aktyvių pramogų organizatorium, dažniausiai priims Ožiaragio idėjas ir puikiai praleis laiką kartu su juo.

Tuo tarpu Ožiaragis kruopščiai planuos ši bendrą laisvalaikį ir tikrai atsižvelgs, į Vėžio ženklo charakterio įpatumus. Abu jie supranta savo partnerių poreikius laiko praleidimui ir tame supratime gimsta abipusė pagarba: Vėžys žino, kad neverta Ožiaragio tampytis po namų interjero ar baldų parduotuves. Tuo tarpu Ožiaragis puikiai supranta, kad Vėžys verčiau leis laiką atskirai namuose, negu brausis į perpildytą naktinį klubą kur groja tranki muzika ir žmonės elgiasi taip, lyg rytoj būtų pasaulio pabaiga.

  • Vėžys ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 90% 90%