Horoskopų suderinamumas Svarstyklės ir Ožiaragis

Svarstyklių suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Svarstyklės ir Ožiaragis

Svarstyklės ir Ožiaragis poroje

Sunkus darbas lydi santykius tarp šių zodiako ženklų. Keista, tačiau kartais toks sunkus darbas partneriams gali atrodyti visai priimtinas, ir jie gali išlikti poroje tikrai ilgai. Iš kitų zodiako ženklų tokio pasiryžimo ir atsidavimo tikrai negalima tikėtis. Tačiau Ožiaragis būdamas žemės stichijos atstovu retai meta pradėtą darbą, ir nors svarstyklės atstovauja oro stichiją, tačiau retai abejoja savo pasirinkimais ir priimtais sprendimais.

Santykiai tarp Svarstyklių ir Ožiaragių nėra lengvi ir juose tikrai gausu negatyvių aspektų. Fizinis potraukis irgi neatrodo, kad galėtų būti stipriu santykių varikliu kaip ir nuostabus bendravimas ar laisvalaikis kartu. Tačiau vedini savo vertybių jie eina gyvenimo keliu kuris dažnai persipina ir netikėtai suveda du skirtingus žmones tarsi iškrėsdamas jiems abiems pokštą ir palikdamas juos tvarkytis su savo pasirinkimų pasekmės.

Svarstyklės ir Ožiaragis lovoje

Poroje kurioje vienas ženklas yra Svarstyklės o kitas Ožiaragis nėra didėlio fizinio potraukio, dėl kurio santykiai greitai persikeltų į lovą. Čia dažnai pasitaiko gana ilgas laukimas kol santykiai pasiekia tokią brandą. Viena ir priežasčių yra ta, kad ne retai šie žmonės ilgai bendrauja kaip draugai iki kol išdrįsta save pavadinti pora. Todėl žymiai dažniau jų santykių pagrindas yra draugystė, o ne fizinis artumas.

  • Svarstyklės ir Ožiaragis lovoje 15% 15%

Svarstyklės ir Ožiaragis pasitikėjimas

Keistas dalykas Svarstyklių ir Ožiaragio santykiuose yra tikrai aukštas jų tarpusavio pasitikėjimas. Nors Svarstyklės kartais gali turėti abejotinų motyvų, Ožiaragio partneris privers juos visiškai atsigręžti ir netgi pasijausti kaltais.

Vienintelis atvejis kuomet pasitikėjimas tarp šių partnerių gali nesusiklostyti yra tuomet, kai Ožiaragias yra nuo pat pradžių pernelyg griežtas, todėl Svarstyklių ženklo atstovas jaučiasi nepilnavertis ir nuolat persekiojamas dėl savo veiksmų. Tai gali sutrukdyti partneriams susikurti abipusį atvirumą, ne dėl to, kad būtų ką slėpti, o paprasčiausiai dėl paprasto sieko išlaikyti asmeninę erdvę.

  • Svarstyklės ir Ožiaragis pasitikėjimas 80% 80%

Svarstyklės ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Iš esmės Svarstyklės nėra labai užsispyrę žmonės, tačiau santykiuose su Ožiaragiais įvyksta keistas dalykas – su Svarstyklėmis atrodo neįmanoma susikalbėti. Dėl nepaaiškinamos priežasties Svarstyklės ima elgtis nemandagiai su savo partneriu ir dažnai rodo įvairius kaprizus.

Tai labai keista, kadangi Svarstyklėms iš tiesų patinka Ožiaragiai, tačiau jų bendravimas nėra labai pilnavertis ir dažnai Svarstyklės kalba viena tam, kad kalbėtų.

Tokį menką suderinamumą galima aiškinti per šių ženklų oro bei žemės elementus. Jie yra gana toli vienas nuo kito emociškai, kad galėtų sklandžiai bendrauti. Tačiau tuo pačiu ir pakankamai racionalūs, kad sugebėtų toleruoti ir gerai leisti laiką drauge.

  • Svarstyklės ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 35% 35%

Svarstyklės ir Ožiaragis emocijos

Labai gaila, tačiau būtent emocijos ir jausmai yra tai kas labiausiai temdo šviesias šių santykiu perspektyvas. Nors Svarstyklės ir yra horoskopo ženklas valdomas Veneros (dėl šios priežasties tai iš tiesų emocingas zodiako ženklas), tačiau viską labai apsunkina Svarstyklių pasamoninga baimė būti teisiamam.

Tai pora, kuriai tenka sunkiai dirbti norint atrasti bendrą kalbą ir išlaikyti tarpusavio pagarbą vienas kitam. Atrodo, kad pagarba ir yra tas būdas per kurį galima pasiekti visų kitų tikslų bei pilnai atskleisti savo emocijas.

  • Svarstyklės ir Ožiaragis emocijos 1% 1%

Svarstyklės ir Ožiaragis vertybės

Šių santykių klijai galima sakyti yra poros vertybės. Abu šie žmonės vertina laiką (t.y. laiką praleidžiamą kartu, bei laiką apskritai šioje žemėje) todėl dalina jį atsakingai ir prisiima atsakomybę. Tai labai stipri savybė tuomet, kada porai tenka įveikti savo skirtumus ir susidurti su gyvenimo iššūkiais.

Atsakomybės santykiuose supratimas ir prisiimimas yra labai naudingas žingsnis norint užtikrinti santykių tvirtumą. Tačiau būdami skirtingų elementų horoskopo ženklais jie susiduria tipinėmis problemomis:

Oro elemento ženklas – Svarstyklės dažnai ieško atsakymų pasitelkdami savo protinius sugebėjimus, jie vertina filosofiją ir minties galią, tačiau žemės elemento ženklas – Ožiaragis skeptiškai žiūri į mažai apčiuopiamą idėjų pasaulį. Jis mažai vertina dalykus kurie niekaip negali materializuotis realiame gyvenime.

  • Svarstyklės ir Ožiaragis vertybės 50% 50%

Svarstyklės ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Panašų, kad ši pora gali taip varginti vienas kitą, kad mažai norės ką nors veikti (išskyrus ilsėtis), jau nekalbant apie susitikimą su kitais žmonėmis. Gaila, tačiau tenka pripažinti, kad tokie santykiai tikrai stokoja kūrybiškumo ir įkvėpimo.

Geriausią, ka jiems gali pavykti padaryti, tai susikurti pastovią rutiną ir tuomet bandyti įtraukti kokių nors, iš anksto suplanuotų įdomesnių veiklų kaip išėjimas į parką ar vakaras teatre.

  • Svarstyklės ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 25% 25%