Horoskopų suderinamumas Skorpionas ir Ožiaragis

Skorpiono suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Skorpionas ir Ožiaragis

Skorpionas ir Ožiaragis poroje

Akivaizdu, kad santykiai tarp Skorpiono ir Ožiaragio gali būti tikrai įkvėpiantys abiems partneriams. Tačiau dažnai šis įkvėpimas yra išeikvojamas atidavinėjant savo karmos skolas. Abu partneriai yra linkę viską priimti rimtai, todėl santykių pagrindas greičiausiai bus tvirtas ir prie to prisidės abu šie žmonės. Tačiau iš to rimtumo kartais gali pritrūkti paprasčiausio atsipalaidavimo ir įtampos nuėmimo.

Ožiaragis priklauso žemės elementui, o Skorpionas priskiriamas vandens elementui, tačiau poroje nėra partnerio kuris galėtų atstovauti šviesesnę santykių pusę, ir abu partneriai rizikuoja pasinerti į depresiją. Tokiu atveju vienintele išeitis ieškoti kito partnerio kuris santykiams leistų turėti geresnį balansą tarp pozityvių ir negatyvių emocijų.

Skorpionas ir Ožiaragis lovoje

Santykiai lovoje tarp Ožiaragio ir Skorpiono yra labiau fiziški negu emociniai. Kadangi abu šie ženklai nėra pernelyg dideli jautruoliai. Akivaizdu, kad abu partneriai nemato tame jokios problemos, o kodėl turėtų? Jie greičiausiai bus įsitikinę, kad seksaliniuose santykiuose pas juos viskas gerai, tačiau giliai širdyje jausis visiškai kitaip. Taip yra todėl, jog laikui bėgant tokie santykiai gali imti stokoti tikro intymumo tarp šių dviejų žmonių.

Šioje vietoje verta prisiminti šių zodiako ženklų priešingus ženklus, Jautį ir Vėžį. Būtent šios priešingybės yra giliai emocingi žmonės ir dėl to Skorpiono bei Ožiaragio gyvenime kuria balansą. Tuo tarpu šiuose santykiuose gali akivaizdžiai imti trūkti tokio balanso, o partneriai retai sugeba patys išsiaiškinti kodėl taip yra.

  • Skorpionas ir Ožiaragis lovoje 60% 60%

Skorpionas ir Ožiaragis pasitikėjimas

Jeigu ieškotume zodiako ženklų kuriais Skorpionai gali pasitikėti, galima tikėtis, kad Ožiaragis atsidurtų pačiame sąrašo viršuje. Paradoksalu yra tai, kad iš esmės Ožiaragis santykiuose nėra toks patikimas ir atviras partneris, tačiau būdamas su Skorpionu jis nuolat mato, koks atviras ir nuoširdus būna Skorpionas ir tai savotiškai įpareigoja juos atsidėkoti tuo pačiu, ką jie sėkmingai ir daro.

Priešingu atveju, jeigu šiuose santykiuose nebūtų pakankamo abipusio pasitikėjimo, tuomet greitai juoste imtų stokoti artumo ir intymumo tarp partnerių. Tuomet galima prognozuoti, kad santykiai greitai atšaltų ir partneriai nebegalėtų žiūrėti vienas į kitą taip, kaip žiūrėjo santykių pradžioje.

Todėl pasitikėjimo požiūrių šie partneriai yra ne tik suderinami, bet pastikėjimas jiems yra ir būtinas. Be pasitikėjimo poros santykiai tiesiog negalėtų egzistuoti.

  • Skorpionas ir Ožiaragis pasitikėjimas 90% 90%

Skorpionas ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Ožiaragis ne visuomet gerai supranta Skorpionus, matyt taip yra todėl, kad pats Ožiaragas yra labai žemiškas ir konkretus. Tačiau turi pakankamai kantrybės kad skirtų pakankamai dėmesio ir jėgų abupusiam supratimui pasiekti. Tai leidžia santykiams klostytis gana ramiai, o didesnių problemų gali kilti tik tuomet, kai atsiranda aiškus nesutarimas tarp šių žmnonių nuomonių.

Tai gali nuvesti juos iki labai ilgų nekalbadienių ir ilgalaikių neliečiamų temų kuriomis geriau net nepradėti diskusijos.

Pats bendravimas tarp partnerių gana įdomus, tačiau ne visai toks, kokį turi kitos poros. Turbūt retai pamatysite šią porą šokančia draugų būryje, jie greičiau bus ta pora kuri sėdi ant sofos ir komentuoja kitus. Be to, jiems abiems priimtinas tamsesnis humoras todėl aplinkinių kartais lieka nesuprasti. Tačiau ši savybė sukuria poros išskirtinumą minioje ir dar labiau juos sutartina tarpusavyje. Tai savotiškas dviejų žmonių susivienijimas prieš likusį pasaulį.

Be to, jie supranta ir gerbia vienas kito poreikį kartais tiesiog patylėti ir tai nustelbia daugumą negatyvių aspektų kurie gali būti įžvelgiami Ožiaragio ir Skorpiono tarpusavio bendravime.

  • Skorpionas ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 70% 70%

Skorpionas ir Ožiaragis emocijos

Didžiausia Skorpiono ir Ožiaragio santykių problema yra jų emocinis kontaktas. Greičiausiai taip yra dėl to, jog kad jie abu savo viduje kovoja su emocinėmis problemomis. Tačiau abu partneriai bando to nesureikšminti ar net visai ignoruoja.

Todėl dažnai abu partneriai pasijaučia, tarsi nešiojantys stipraus žmogaus kaukę kurios negali nei minutei nusiimti. Tokia emocinė našta slegia ir gali paskatinti kartais elgtis priešingai negu norėtųsi. Patekę į emocinius spąstus partneriai tolsta vienas nuo kito ir vis labiau užsisklendžia savo viduje, o tai santykiams daro neigiamą poveikį.

  • Skorpionas ir Ožiaragis emocijos 35% 35%

Skorpionas ir Ožiaragis vertybės

Net tuomet, kada Skorpiono ir Ožiaragio vertybės sutampa, jų požiūriai gali drastiškai skirtis. Tačiau abu šie zodiako ženklai turi vieną bendrą bruožą – jiems daug kas atrodo nepakankamai gerai. Dėl to jie ne tik reikalauja daug iš aplinkinių, bet ir patys dažnai stengiasi pasiekti aukščiausius standartus.

Ši savybė yra tuo pačiu ir naudinga ir varginanti, kadangi ne visuomet gyvenime pasiseka visiems įtikti, o graužti save dėl nesėkmių nėra nei produktyvu nei naudinga pačiam žmogui.

  • Skorpionas ir Ožiaragis vertybės 30% 30%

Skorpionas ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Abu šie žmonės tam tikra prasme siekia tobulybės gyvenime, todėl daugelį dalykų renkasi daryti patys. Tai daro juos labai kūrybingais ir kartu jie gali praleisti nemažai laiko kurdami šį savo idealų pasaulį.

Gerai bent tiek, kad jų idealumo suvokimas yra realistiškas ir dažniausiai visai pasiekiamas. Šie partneriai nėra paskendę pasakų ir svajonių pasauliuose ir gyvenime rūpinasi praktiškumu ir realia nauda kurią įmanoma gauti.

Dėl to jiems visai nėra sunku leisti bendrą laisvalaikį ir užsiimti šiais gana paprastais, kasdieniškais, bet santykiams labai naudingais dalykais.

  • Skorpionas ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 99% 99%