Horoskopų suderinamumas Šaulys ir Ožiaragis

Šaulio suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Šaulys ir Ožiaragis

Šaulys ir Ožiaragis poroje

Santykiai tarp Šaulio ir Ožiaragio nėra idealūs, ir patirtis rodo, kad retai šie žmonės apsisprendžia kartu praleisti visą gyvenimą. Tačiau būdami drauge jie vertina vienas kito suprantigumą ir gebėjimą ramiai priimti tarpusavio skirtumus.

Tai leidžia jiems praleisti nemažai malonaus laiko drauge. Iš esmės, santykių stabilumas čia priklauso nuo Ožiaragio (žemės elementas) ženklo partnerio ir to kaip jis pasielgs vienoje ar kitoje situacijoje ir nuo to, kaip sureaguos ugnies elemento atstovas – Šaulys.

Šaulys ir Ožiaragis lovoje

Fizinis potraukis tarp Šaulio ir Ožiaragio yra labai sudėtingas. Net ir tuomet, kada tarp jų užsimezga seksualinis ryšys, abu partnerius neapleidžia jausmas, kad jie neturėtų būti kartu. Ir nors niekas nesupranta šio pojūčio kilmės, tačiau jis pasireiškia gana dažnai.

Ožiaragis niekuomet neskubina santykių eigos, kadangi jam emocinis ryšys yra svarbiau už fizinį kontaktą. Tai poreikis kurį Šaulio ženklo partneris ne visuomet supranta, tačiau gerbia. Ir santykių pradžioje jų nesuderinamumas retai būna akivaizdžiai pastebimas.

  • Šaulys ir Ožiaragis lovoje 5% 5%

Šaulys ir Ožiaragis pasitikėjimas

Dažniausiai pasitvirtina sena tiesa, jog Šaulys yra vienas iš sąžiningiausių ir atviriausių zodiako ženklų. Ir šiuose santykiuose taip gali atrodyti, bent jau iš pradžių. Tačiau problema čia slypi kur kas giliau, ir kartais pats Šaulys nesugeba suprasti, jog jis ne visuomet yra sąžiningas, tik šiuo atveju ne kitiems, o pats sau.

Ši neigiama energija netruka prasiveržti įvairiausiais būdais, o širdimi Ožiaragis jaučia tuos padarinius. Todėl pasitikėjimo problema šiuose santykiuose nėra elementarus tarpusavio pasitikėjimo trūkumas, tačiau žymiai gilesnė, tikėjimo pačiais santykiais ir poros ateitimi stoka.

  • Šaulys ir Ožiaragis pasitikėjimas 10% 10%

Šaulys ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Bendraudamas su Šauliu Ožiaragis atranda ir užsikrečia jo optimizmu bei pozityvumu. Atrodo kartu jie gali pasiekti bet ką, ir dažniausiai jiems iš tiesų pavyksta.

Tai žmonės, kurie sudaro puikią komandą, kadangi turi vienas kitą papildančių charakterio bruožų. Svarbiausia jiems bendraujant yra tolerancija tarpusavio skirtumams ir bendrų tikslų išaukštinimas.

Pukiai suprasdami vienas kitą ir bendraudami atvirai jie gali sukurti santykius, kurių niekas kitas negalės sugriauti ar kaip nors kitaip įtakoti.

  • Šaulys ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 75% 75%

Šaulys ir Ožiaragis emocijos

Žvelgiant į emocinę šių santykių pusę džiugu yra tai, kad meilė tarp Šaulio ir Ožiaragio iš tiesų turi šansų. Tačiau kad tai įvyktų turi susiklostyti keletas palankių sąlygų ir Šaulio ženklo partneris turi iš tiesų tikėti šiais santykiais.

Čia negali būti jokių perdėtų lūkesčių, tuomet jų artumas bus pakankamas tam, kad abu porininkai pripažintų savo skirtumus ir gerbtu juos.

  • Šaulys ir Ožiaragis emocijos 55% 55%

Šaulys ir Ožiaragis vertybės

Puiku yra tai, kad abu šie zodiako ženklai vertina intelektą, išsilavinimą ir žinias. Šis bruožas šiek tiek suartina Šaulio ir Ožiaragio ženklų porininkus, kadangi Šaulys iš esmės yra filosofijos gerbėjas ir šiaip su protu siejamas zodiako ženklas.

Tuo tarpu Ožiaragis šiame derinyje atstovauja logiką ir praktinį žinių taikymą, todėl pagal šiuos duomenis kartu jie gana neblogai dera.

Deja, tačiau ne visuomet šie žmonės pastebi savo bendrus charakterio bruožus, kadangi susifokusuoja ties tuo, kas juos ne vienija, bet skiria. Todėl jie žymiai greičiau pastebi, kad vienas iš partnerių labiau linkęs į kūrybiškumą ir minties laisvę, o kitas labiau ieško praktinio žinių pritaikymo ir sieka susikoncentruoti būtent į tai.

  • Šaulys ir Ožiaragis vertybės 20% 20%

Šaulys ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Gali pasirodyti, kad Šauliui greitai atsibos laiką leisti su Ožiaragiu, tačiau dažniausiai taip nenutinka. Iš tiesų Šaulys supranta, koks įdomus partneris yra Ožiaragis poroje ir nors mato jų skirtumus, jis vis tiek nori geriau pažinti ir daugiau laiko praleisti drauge.

Be to, iš prigimties Šaulys mėgsta išbandyti naujus dalykus, todėl dauguma bendrų laiko praleidimo būdų jam yra priimtini.

Tuo tarpu Ožiaragis yra šiek tiek labiau užsispyręs, ir ne visuomet jam pasirodys įdomu tai, ką veikti norės Šaulys. Tačiau nepaisant to, abu jie yra pakankamai protingi, kad gerai suprastų savo skirtumus ir nepaisant to vis tiek norėtų leisti laiką vienas kito draugijoje.

  • Šaulys ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 60% 60%