Horoskopų suderinamumas Ožiaragis ir Ožiaragis

Ožiaragio suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Ožiaragis ir Ožiaragis

Ožiaragis ir Ožiaragis poroje

Dviejų Ožiaragių pora iš tiesų nėra labai tobulas derinys. Ir nors du minusai kartais sudaro pliusą, apie šių žmonių santykius to pasakyti tikrai negalima. Abu jie yra linkę dominuoti, todėl dažnai santykiuose kyla įvairios peštynės, ir nors paprastai žemės elemento atstovai būna gana ramūs žmonės, tačiau šiame derinyje jie išryškina negiamas vienas kito savybes. Bandymas įrodyti savo svarbumą ir užsitikrinti lyderio poziciją šiuose santykiuose tikrai neturi jokios prasmės, o nesibaigiančios kovos tik išvargina abu partnerius iki tokio lygio, kuomet vienas jų atsitraukia ir santykiai nutrūksta.

Norėdami išlikti drauge šių ženklų žmonės privalo suprasti, jog gyvenimo kovoje jie yra vienoje komandoje ir suvienyti savo jėgas prieš gyvenimo sunkumus vietoje beprasmių kovų kurios niekur neveda.

Ožiaragis ir Ožiaragis lovoje

Poroje šiems zodiako ženklams tikrai netrūksta iniciatyvos ir tai pasireiškia daugumoje gyvenimo sričių, iskaitant iš lovos reikalus. Nega anto, žmonės gimę su Ožiaragio ženklu pasireiškia stipriu libido, todėl susitikus dviems to paties ženklo atstovams galime nuspėti ko tikėtis.

Tačiau partnerių gebėjimas patenkinti vienas kitą lovoje neturi nieko bendro su gebėjimu kurti emocinį pasitenkinimą poroje. Keista, tačiau nuogybės Ožiaragiams yra savotiškas tabu ir dėl to gali kilti tam tikrų nepatogumų.

  • Ožiaragis ir Ožiaragis lovoje 40% 40%

Ožiaragis ir Ožiaragis pasitikėjimas

Nėra sunku pasitikėti Ožiaragio ženklo žmogum tada, kada ir pats esi Ožiaragis. Kaip ir daugumoje gyvenimo sričių tarp dviejų Ožiaragių yra savotiška konkurencija, o pasitikėjime ši konkurencija pasireiškia visišku atvirumu. T.y. abu partneriai bando pasirodyti labai sąžiningais ir atvirais vienas kitam. Tai konkursas kuriame nėra pralaimėtojų, kadangi rezultate abu partneriai gauna tai ko jiems reikia – santykius be melo ir paslėptų intencijų.

  • Ožiaragis ir Ožiaragis pasitikėjimas 80% 80%

Ožiaragis ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Bendravimas tarp Ožiaragių dažniausiai būna trumpas ir aiškus. Jie nėra linkę ilgai diskutuoti, tačiau kartais jų diskusijos perauga į ilgas tarpusavio kovas kurių verčiau jie išvengtų. Todėl kartais jie išvis nešneka. Keista, nes juos iš tiesų domina tai, ką partneris jiems gali papasakoti.

Šiek tiek laisvesnis bendravimas tampa tada, kada jie turi bendrų interesų arba dirba prie bendrų projektų. Tuomet ir pastebi, kokie prasmingi ir įdomūs pokalbiai tarp jų gali užsimegzti.

  • Ožiaragis ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 65% 65%

Ožiaragis ir Ožiaragis emocijos

Aplinkiniams šių partnerių emocinė atmosfera gali pasirodyti tikrai keista. Atrodo abu Ožiaragiai siekia išlikti atokiai vienas nuo kito ir valdyti savo jausmus. Keista, tačiau būdami kartu jie kartais net išreiškia savotišką nepasitenkinimą vienas kito atžvilgiu.

Galbūt taip jie bando atkreipti vienas kito dėmesį, tačiau tokia komunikacija aplinkiniams atrodo mažvaikiška ir netinkama dviems suaugisiais ir gana rimtais save laikantiems žmonėms.

Tapę pora Ožiaragiai niekuomet neskuba prisipažinti meilėje. Taip yra su kitais partneriais, taip yra ir tarp dviejų Ožiaragių iš kurių nei vienas nesirįžta žengti pirmo žingsnio. Sunku pasakyti kiek laiko gali praeiti, kada tai atsitiks, o gal neatstiks visai?

Sunku prognozuoti kaip klostysis jausmai tarp dviejų Ožiaragio ženklo žmonių, jie gali likti kartu, bet gali iš išsiskirti taip ir neradę bendro kelio gyvenime.

  • Ožiaragis ir Ožiaragis emocijos 30% 30%

Ožiaragis ir Ožiaragis vertybės

Kartais apie to paties zodiako ženklo žmones yra sakoma, jog jie yra panašūs, tačiau Ožiaragio atveju tai nėra visiška tiesa. Nors jie ir gimė po tuo pačiu zodiako ženklu, tačiau vertybės kurioms paprastai Ožiaragis teikia pirmenybė yra įgytos o ne įgimtos.

Todėl labai retai Ožiaragis randa kitą Ožiaragį su tomis pačiomis vertybėmis. Negana to, Ožiaragiai turi prigimtinį užsispyrimą dėl kurio jie labai sunkiai priima kitų žmonių požiūrį. Šie žmonės yra linkę skirstyti mastymą į teisingą ir neteisingą, todėl su jais nėra labai lengva susigyventi.

Tačiau kas daugiau, jeigu ne kitas Ožiaragis gali suprasti šio žmogaus mąstyseną? Matyt dėl šios priežasties jie stengiasi leisti vienas kitam išlaikyti savo individualumą ir savotišką pasaulėžiūrą būdami poroje. Vietoje to, jie pukiai geba fokusuotis ties tais aspektais kur jų požiūriai neišsiskiria ir taip išvengti bereikalingų konfliktų.

  • Ožiaragis ir Ožiaragis vertybės 80% 80%

Ožiaragis ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Abu Ožiaragiai tikrai galėtų užsiimti kokia nors bendra veikla, tačiau keista, jog dažniausiai taip neatsitinka. Sunku pasakyti kodėl jie stokoja tokio artumo ir suprantingumo vienas kito atžvilgiu, bet net ir tuomet, kada vienas Ožiaragio ženklo partneris turi didelių lūkesčių dėl kito partnerio dalyvavimo, visiškai neįmanoma prognozuoti, ar Ožiaragis nuspręs pasirodyti. Tai žinoma gali kelti didelių sunkumų santykiuose jeigu bent kuriam iš partnerių tai pasirodys nepriimtina, tačiau kai kuriais atvejais abu Ožiaragiai susigyvena ir be to.

  • Ožiaragis ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 75% 75%