Horoskopų suderinamumas Ožiaragis ir Mergelė

Ožiaragio suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Ožiaragis ir Mergelė

Ožiaragis ir Mergelė poroje

Mergelė ir Ožiaragis abu priklauso žemės elemento ženklams. Dėl šios savybės jų gyvenimo tempas yra gana sinchroniškas ir tai leidžia jiems pastebėti vienas kitą minioje kuomet viskas bėga pro šalį.

Dažnai šie horoskopo ženklai kitiems ženklams atrodo pernelyg lėti, tačiau greitis ir tempas nėra tos vertybės kurių ieško Ožiaragio ir Mergelės ženklai. Jie vertina racionalumą ir analitinį mastymą. Jie sugeba vienas kito įsiklausyti, tačiau šiek tiek stokoja emocinės gilumos ir dėl to gali kartais elgtis pernelyg grubiai.

Vis dėl to suteikus šiems santykiams pakankamai laiko jie sužydi visomis gyvenimo spalvomis ir yra ilgalaikiai.

Ožiaragis ir Mergelė lovoje

Lovoje jiems gali pritrūkti kantrybės ar suprantingumo vienas kito atžvilgiu. Taip yra todėl, kad abu ženklai nėra labai emocingi ir jų bendravimas dažniausiai paremtas intelektu, o ne gryna emocija.

Ne retai jie netgi susilaiko nuo lytinių santykių atrasdami paprastų, racionalų buitinių priežasčių išsisukti nuo šio veiksmo. Atrodo, kad šiai porai seksas nėra tikslas, bet tik įrankis reikalingas giminės pratęsimui. Šį požiūrį jie supranta kaip labai racionalų, o tuos kurie siekia sekso jie laiko paviršutiniškomis asmenybėmis.

Tačiau nors abu partneriai ir bando racionalizuoti tokius savo santykius lovoje, realybėje jiems šiek tiek trūksta drąsos ir drovumas daro savo. Laikui bėgant ir santykiams bręstant abu partneriai įgauna daugiau pasitikėjimo savimi ir gali geriau leistis į kūniškos aistros ir savo porininko kūno pažinties kelionę.

  • Ožiaragis ir Mergelė lovoje 65% 65%

Ožiaragis ir Mergelė pasitikėjimas

Pasitikėjimo atžvilgiu tai viena iš tų porų, kurios gali turėti tikrą tarpusavio supratimą. Taip yra todėl, kad Ožiaragis yra ženklas, kuriuo galima pasitikėti, o Žemės ženklai tai supranta geriausiai. Ožiaragiai nėra klastūnai, jie nemeluoja ir nėra linkę nieko nuslėpti.

Šioje poroje Mergelė tikrai nemato jokios priežasties būti neištikima. Net jeigu jos mintys ir susvyruoja, Ožiaragio charizma ir pozityvus elgesys jos atžvilgiu išsklaido visas abejones anksčiau, negu jos gali materializuotis.

Santykių pradžioje preis šiek tiek laiko, tačiau ilgainiui pasitikėjimas taps labai tvirtas, kadangi abu partneriai siekia pasitikėjimo visa savo esybe. Galų gale jų ryšys taps toks tvirtas, kad retai kas nors galėtų jam kelti grėsmę.

  • Ožiaragis ir Mergelė pasitikėjimas 99% 99%

Ožiaragis ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Jiems abiems patinka geros, pagarbios diskusijos, ir vienas kitame jie gali rasti puikų pašnekovą. Tiesa, kitiems ženklams (ypač oro ir ugnies elemento atstovams) šis pokalbis gali atrodyti nepakeliamai nuobodus, tačiau patiems Ožiaragiui ir Mergelei tai atrodo netgi šiek tiek juokinga.

Abu jie vertina protą (intelektą) ir gilius pokalbius. Jų bendravimas turi savotišką struktūrą kuri leidžia jiems greitai eiti per įvairias temas: Mergelė pasirenka ir nusprendžia ką toliau aptarti, o tuo tarpu Ožiaragio žodis diskusijoje visuomet būna paskutinis (tema uždaroma). Tai tarsi tobulai sureguliuotas mechanizmas gebatis išspręsti bet kokią lygtį kurią pasaulis jiems duoda.

Ne nuostabu, kad iš šios bendravimo harminijos kyla ir aistra uždeganti ir nušviečianti kitas jų gyvenimo sritis. Tai iš esmės yra variklis, ant kurio yra pastatyti šios poros santykiai.

  • Ožiaragis ir Mergelė bendravimas ir intelektas 90% 90%

Ožiaragis ir Mergelė emocijos

Augantis pasitikėjimas tarp Ožiaragio ir Mergelės ženklo žmonių augina ir šiltas emocijas. Partneriams gali būti nelengva susitvarkyti su šiais jausmais, kadangi abu jie turi tam tikrų sunkumų kuomet kalba eina apie jausmus. Tačiau būdami kartu jie ne tik atranda ir pažįsta vienas kito sielas, bet ir padeda joms išsilaisvinti nuo šių emocinių sunkumų.

Ir nors emocijų rodymas nėra dažna savybė nei vienam iš šių zodiako ženklų, laikui bėgant jų pasitikėjimas savimi tampa pakankamai tvirtas ir parneriai jaučiasi daug laisvesni negu santykių pradžioje. Tai suteikia kokybę visoms jų santykiu sritims.

Įdomu yra tai, kad šie partneriai atranda vienas kitą palaipsniu ir jų santykiai klostosi tarsi atskirais sluoksniais ar lygiais kurį pasiekus atrandamas naujas artumo lygmuo. Tai žavi abu šiuos žmones ir jie nekantrauja pamatyti kokius dar lobius slepia jų neatrastas parneris.

  • Ožiaragis ir Mergelė emocijos 65% 65%

Ožiaragis ir Mergelė vertybės

Racionalus ir ramus elgesys nepriklausomai nuo susidariusios situacijos yra tarp svarbiausių vertybių tiek Ožiaragio tiek ir Mergelės mastysenoje. Sugebėjimas protingai ir blaiviai protauti kritinėse situacijose žavi šiuos žmones. Be to, jie labai vertina racionalų elgesį visose gyvenimo srityse, ypač tose, kur kalba eina apie turto valdymą ir investicijas.

Vienintelis skirtumas kurį jiems gali tekti išspręsti yra tas, jog Mergelės požiūriu Ožiaragis yra pernelyg linkęs rizikuoti. Tuo tarpu Ožiaragis su tuo nesutinka, ir jam atrodo, jog Mergelei kartais trūksta motyvacijos ir ji pernelyg nori imtis vadovaujančios pozicijos.

  • Ožiaragis ir Mergelė vertybės 80% 80%

Ožiaragis ir Mergelė bendri užsiėmimai

Nors abu būdami žemės elemento ženklais jie turi savotišką ryšį kuris jungia juos ir skatina laikytis drauge įvairiose kelionėse ir gyvenimo vingiuose, tačiau ne retai šie ženklai pastebi, jog kryptis kuriomis nori keliauti jų partneris yra priešingos.

Norint išlaikyti tarpusavio supratimą jie turi rinktis veiklas, kurios pozityvinai nuteikia abu partnerius ir rutiną kuri daro abu juos sveikus ir laimingus.

  • Ožiaragis ir Mergelė bendri užsiėmimai 65% 65%