Horoskopų suderinamumas Jautis ir Ožiaragis

Jaučio suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Ožiaragis

Jautis ir Ožiaragis poroje

Jaučio bei Ožiaragio santykiai gali pasiekti tokį gilų vientisumą, jog atrodytų panašios kūrybinės galios bei sugebėjimų negali turėti jokia kita ženklų pora visame zodiake. Jų išskirtinis sugebėjimas vienas kitą papildytį ir praturtinti švelniai bei lėtai iš šalies atrodo nuobodžiai, tačiau viduje yra nuostabus ir kuria išskirtinio tvirtumo, aplinkiniams retai suprantamą ryšį kurį jie puoselėja bei sergėja.

Abu jie atstovauja žemės stichiją, todėl jau nuo pradžių jų santykiai prasideda turint šiokį tokį bendrą pagrindą. Tačiau tai dar ne viskas – štai Jautis užima motyvuotojo vaidmenį taip padėdamas Ožiaragiui žengti tvirtus žingsnius į priekį ir rodyti kelią Jaučiui. Taip žengdami koja kojon jie dalinasi kasdieniais rūpesčiais ir kuria pukią šeimą kartu su nuostabiausiais meilės santykiais.

Jautis ir Ožiaragis lovoje

Atsidūrė lovoje šie partneriai gali pasijausti gana nerangūs, ir tai juos tam tikra prasme suartina. Taip yra todėl, kad kitoje horoskopo ženklų kombinacijoje jie pasijaustų nepatogiai, o štai čia, pastebėję bendrą silpnybę jie lengvai gali apie tai pasikalbėti. Nors įprastai Jautis turi šiokį tokį iniciatyvos trūkumą, tai ypač pasižymi susidūrus su Marso valdomu partneriu. Tačiau palengva pažindami vienas kitą jie pagaliau galės atsipalaiduoti ir išsilaisvinti nuo viso netikrumo ar poreikio daryti įspūdį.

  • Jautis ir Ožiaragis lovoje 85% 85%

Jautis ir Ožiaragis pasitikėjimas

Šioje vietoje partneriams iš tiesų pasisekė, nes Ožiaragis tiesiog nėra linkęs meluoti. Negana to, jis turi gana specifinį požiūrį į melą ir net neteisia meluojančių. Jam melavimas tiesiog atrodo kvaila ir nebūtina savybė. Ir net tada kai jiems pasitaiko sumeluoti, tai nebūna piktas ar savanaudis melas, bet melas socialinio eksperimento vardan, siekant pasitikrinti, ar žmogus geba atskirti melą nuo tiesos. Tačiau santykiuose šie porininkai siekia abipusio atvirumo ir teisybės. Nesuniai tai pajautęs Jautis mielai sutinka žaisti pagal primetamas taisykles ir lengvai atsisako net menkiausio poreikio ką nors nuslėpti. Jaučio ženklas, būdamas išaukštintas Žuvies žvaigždyne puikiai supranta nuslėptos tiesos ar paslapčių laikymo santykiuose žalą. Todėl šie partneriai abu sugeba išlaikyti labai tvirtus ir atvirus tarpusavio melės santykius ilgą ilgą laiką.

  • Jautis ir Ožiaragis pasitikėjimas 99% 99%

Jautis ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Nors savo natūra šie partneriai skirtingi, tačiau vienas kitą jie puikiai supranta ir motyvuoja dvasiniam augimui. Jų skirtumai jiems padeda ir iš esmės leidžia vienas kitą subtiliai papildyti kartu sudarant tobulą porą. Tarp šių skirtumų atsiduria ir Mėnulis – štai Jautis puikiai jaučia ir supranta jo poveikį. Jaučio ženkle mėnulis yra ypač svarbus. Tačiau Ožiaragui ši reikšmė nėra suprantama, ir Jautis jam gali padėti įnešdamas daugiau švelnumo ir emocijų į jo gyvenimą. Tuo tarpu Jaučiui Ožiaragis padeda susitvarkyti su atsakomybėmis ir išmokina siekti tikslų nepasiduodant emocijoms. Todėl nors ir ne visada jiems paprasta suprasti vienas kitą, būdami atviri ir užjaučiantys jie gali būti itin naudingi vienas kitam. Nes šie abu ženklai priklauso Žemės elementui ir materialusis pasaulis yra jiems pavaldus tuomet, kai jie supranta vienas kito skirtumus ir priima juos tokius kokie yra.

  • Jautis ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 85% 85%

Jautis ir Ožiaragis emocijos

Sunku pasakyti, ar šie partneriai atranda vienas kitame emocinę pilnatvę bei pasitenkinimą. Pagal savo prigimtį jie tiesiog stengiasi būti kantrūs ir duoda savo partneriams laiko atsiskleisti. Per šį laiką jų skirtumai apsišlifuoja ir šitaip jie gali būti kartu. Nors, kalbant apie žvaigždes, Jaučiui toks derinys nėra pats tobuliausias emocine prasme, pažiūrėję iš kitos perspektyvos mes veikiausiai nerasime Ožiaragiui geresnio partnerio visame zodiake. O be to, Jautis tikrai jaus pasitenkinimą būdamas šiuose santykiuose, Jis pertneriui bus pasiruošęs atiduoti visą savo meilę ir rūpestį (su sąlyga, jog Ožiaragis pilnai atsiskleis ir prisileis savo partnerį Jautį). Tai žinoma įvyksta santykiams pasiekus rekiamą brandą. To pasekoje, Ožiaragis pajaus begalinį artumą ir greičiausiai niekada nenorės nieko keisti.

  • Jautis ir Ožiaragis emocijos 90% 90%

Jautis ir Ožiaragis vertybės

Tiek Jautis tiek ir Ožiaragis gerai supranta materialias vertybes todėl vertybių atžvilgiu kartu jiems yra pakeliui. Čia jie turi savo veiklos sritis ir geba gerai pasidalinti darbais einant bendro tikslo link. Štai Jautis užima kuriančiojo bei motyvuojančiojo vaidmenį kol Ožiaragis yra puikus lyderis tiesiantis aiškų kelią į jųdviejų sėkmę ir finansinį apsirūpinimą. Šis bendras vertybinis atspirties taškas daro partnerius labai stripria komanda galinčia lengvai įveikti jiems pasitaikiančias kliūtis siekiant materialinės sėkmės. Tačiau abiems porininkams koncentruojantis ties materialiais dalykais gali nukentėti (buti užgožtos nepastebimai) kitos svarbios sritys: čia dėmesio ne tiek daug sulauks emocinės vertybės, nejučia laiko gali neužtekti ir šeimos kūrimui. Todėl poroje esantiems Jaučiui ir Ožiaragui vertėtų iš anksto pasitarti ir apsvarstyti iš ko iš tiesų susideda gyvenimas pilnatvėje. Visai realu, jog tada jiems paaiškės, kad materialinės vertybės, nors ir svarbios, tačiau yra antraeilės lyginant su dvasinėmis.

  • Jautis ir Ožiaragis vertybės 90% 90%

Jautis ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Bendri užsiėmimai ir laisvalaikis kartu Jaučio bei Ožiaragio ženklams yra gana sėkmingi. Štai atrodytų, jog Ožiaragis nuolat dirba, o Jautis yra linkęs tingiai ilsėtis ir leisti laiką ramiau. Tačiau jiems esant kartu Jautis tampa rūpestingas partneris siekiantis jog Ožiaragis tinkamai pasiilsėtų ir skirtų laiko ramiam vakarui su sveika ir pilnaverte vakariene kurią Jautis mielai paruoš. Tuo tarpu Ožiaragis irgi daro teigiamą povekį Jaučiui ir būdamas aktyvesnis visaip skatina ir motyvuoja Jautį kuo nors užsiimti ir išlaisvinti savo kūrybinę pusę (kurią jis žinoma turi). Todėl jiems esant kartu laisvalaikis niekada nėra nuobodus ir tingus, priešingai – kartu jie prisigalvoja įvairiausios veiklos. Be viso to, žinoma yra skiriama ir nemažai laiko tinkamai pasiilsėti.

  • Jautis ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 85% 85%