Horoskopų suderinamumas Mergelė ir Žuvis

Mergelės suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Mergelė ir Žuvis

Mergelė ir Žuvis poroje

Mergelė ir Žuvis turi didžiulį meilės potencialą tačiau pasiekti jį reikia per dviejų, labai svarbių sričių, – racionalumo ir emocingumo derinimą. Tai žinoma savaime yra didelis iššūkis, bet šitai porai be jokios abejonės jis yra įveikiamas.

Abu šie ženklai yra labai skirtingi, – štai Mergelė priklauso žėmės stichijai, o žuvis vandens, ir tai jau savaime sąlygoja tam tikrų skirtumų atsiradimą. Tačiau jų pasaulėžiūra turi panašumų leidžiančių kurti bendrą ateitį.

Mergelė ir Žuvis lovoje

Mergelė ir Žuvis yra du visiškai priešingi zodiako ženklai, dėl to jų trauka yra tokia didelė. Geriausi jų santykiai lovoje būna tuomet, kai abu vienas kitą gerai pažįsta, o aplinka rami ir atpalaiduojanti – leidžianti būti savimi.

Mergelės ženklo partneriai dažnai būna drovesni ir intymiose situacijose šiek tiek pasimeta. Tuomet žmonės dažnai ima elgtis intuityviai, o Mergelės intuicija siejama su racionalumu. Žuvys tai pastebi ir stengiasi tinkamai reaguoti bei prisijaunkinti partnerį – padėti jam atsipalaiduoti.

Tačiau artimas fizinis ryšys Žuvims nėra labai įprasta ir natūrali būsena. Mergelės tai supranta, o laikui bėgant abu partneriai pripažįsta, kad neverta bandyti nuslėpti to kas esi – geriausia išlaisvinti save nuo baimių ir abejonių. Tik taip abu partneriai gali pasiekti visišką ramybę ir mėgautis vienas kitu, branginti vienas kitą kaip didžiausią turtą.

Seksas tarp Mergelės ir Žuvies niekuomet nebūna tiesiog seksas, abu jie trokšta, jog tai būtų aukščiausio lygio meilės išraiška ir atsidavimas vienas kitam. Galbūt tam prireikia šiek tiek praktikos, tačiau abu partneriai yra pasiryžę tai pasiekti.

  • Mergelė ir Žuvis lovoje 99% 99%

Mergelė ir Žuvis pasitikėjimas

Pasitikėjimo problemos šioje poroje dažniausiai kamuoja Mergelės ženklo partnerį. Kad ir kaip besistengų Žuvis, dažniausiai visiškai jų įveikti nepavyksta. Kad santykiai būtų tvirti ir atviri, abu partneriai privalo sukaupti valią būti atvirais ir tai jiems nėra lengva padaryti.

Deja šioje poroje bet kuris iš partnerių gali pasielgti nesąžiningai, nors pats ir tvirtai tiki, jog toks elgesys yra visiškai nepriimtinas.

  • Mergelė ir Žuvis pasitikėjimas 65% 65%

Mergelė ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Draugystė tarp Mergelės ir Žuvies ženklo žmonių įsiplieskia tuomet, kada jie pastebi jog būdami tokie skirtingi jie į pasaulį žvelgia šiek tiek panašiai. Tai sužavi juos ir jie leidžiasi toliau tyrinėti vienas kitą, domėtis vienas kito mintimis ir idėjomis vis labiau pastebėdami, kad pokalbis jiems vystosi labai natūraliai ir sklandžiai.

Žuvies ženklo partneris Mergelei parodo kaip tikėjimas gali materializuotis, išmoko kaip svarbu gyvenime yra turėti viltį. Leidžia suprasti, kad viskas gyvenime turi vertę ir padeda įkvėpti naujų jėgų pastangoms. Tuo tarpu Mergelė Žuviai padeda materializuoti savo talentus.

  • Mergelė ir Žuvis bendravimas ir intelektas 85% 85%

Mergelė ir Žuvis emocijos

Visame zodiako ženklų spektre nėra kito ženklo kuris taip gerai įžiebtų Mergelės aistrą ir sužadintų giliausias emocijas. Šie du partneriai turi potencialą pasiekti idealaus tarpusavio supratimo lygmenį ir nei vienas iš jų tokios dovanos tikrai neturėtų su bet kuriuo kitu pertneriu.

Tačiau idealizmo siekis mūsų žemiškame pasaulyje dažnai nuvilia ir įskaudina, todėl nevertėtų vaikytis šios idėjos pernelyg smarkiai. Geriausiai išlaikyti stabilius santykius pavyksta tuomet, kada Mergelė ir Žuvis atranda ekvilibriumą tarp racionalumo ir emocijų, tikrovės ir svajonių. Meilė šioje poroje stipriausia tuomet, kada partneriai priima vienas kitą tokį koks yra ir nesistengia primesti jokių pokyčių vienas kitam.

  • Mergelė ir Žuvis emocijos 95% 95%

Mergelė ir Žuvis vertybės

Abu šie zodiako ženklai smarkiai vertina idealizmą. Tačiau Mergelės taip trokštamas idealizmas išreiškiamas per protinius sugebėjimus, o Žuvies per jausmų pasaulį. Ir nors tai yra bendras taškas kur susikerta jų vertybės, dėl šio esminio skirtumo jiems gali būti labai sunku vienas kitą priimti.

Svarbiausia čia išvengti poreikio pakeisti savo partnerį. Ir leisti vienas kitam egzistuoti su savo įsitikinimais. Jeigu abiems partneriams tai pavyksta – jie ima vertinti vienas kito lankstumą ir tai dar labiau juos sieja drauge.

Nepaisant to, reikia pabrėžti, kad abu šie ženklai yra skirtingose zodiako pusėse ir vertybiniu požiūriu susigyventi jiems tikrai nebus paprasta.

  • Mergelė ir Žuvis vertybės 75% 75%

Mergelė ir Žuvis bendri užsiėmimai

Iš pradžių Mergelei atrodo, kad Žuvis gyvena pasakų ir svajonių pasaulyje ir tai priimti šiai racionaliai asmenybei būna šiek tiek sunku. Tačiau smalsumas nugali ir netrukus Mergelės leidžiasi į visus nuotykius kuriuos gali pasiūlyti bendras laisvalaikis su Žuvimi.

Tai leidžia pažinti gyvenimo grožį naujais, dar nematytais kampais ir būnant kartu atrodo, jog absoliučiai viskas yra įmanoma.

  • Mergelė ir Žuvis bendri užsiėmimai 99% 99%