Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Mergelė

Vėžio suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Mergelė

Vėžys ir Mergelė poroje

Pagrindine šių santykių problema gali tapti emocinga Vėžio prigimtis ir kai kurie Mergelės intelektualiniai principai. Jeigu jiems pavyksta tai įveikti, šios poros santykiai tampa subalansuotais ir emocijos bei intelektas pasiekia ekvilibriumą. Tam tikra pasme jie papildo vienas kitą taip, kaip širdis papildo protą, reikia nepamišti, jog racionali Mergelės prigimtis kyla iš žemės stichijos kuriai šis zodiakas priklauso, o tuo tarpu Vėžys yra vandens stichijos atstovas. Visi tikriausiai žinome, kad vienas be kito šie yra linkę į kraštutinumus kurie prie gero nepriveda, o esant harmonijai galima pasiekti labai gerų rezultatų.

Tai ir šiuose santykiuose – sukūrus harmoniją ir priimant vienas kito skirtumus galima tikėtis įkvėpenčių santykių kurie tęsiasi labai ilgai.

Vėžys ir Mergelė lovoje

Vėžio ir Mergelės sąjunga turi amžinos ir tikros meilės potencialą. Ir nors šis teiginys skamba gana įpareigojančiai, susitikę šių ženklų žmonės greitai pastebi, kad jų pasauliai natūraliai susilieja ir tai kas buvo atskira dabar tapo bendra.

Jų santykiai lovoje klostosi panašiai sėkmingai ir yra paremti giliomis emocijomis. Čia šiek tiek emocingesnis ženklas yra Vėžys, o Mergelė yra labiau racionalus ir intelektualus, tačiau poroje šios savybės labiau papildo viena kitą negu kliudo ar kelia kokių nors sunkumų.

Nepaisant to, lovoje Mergelė ne visuomet sugeba tinkamai atsipalaiduoti ir atskelisti savo trapią emocinę būseną. Vėžys ne visuomet tai supranta, nes jam tokia būsena nėra pasitaikanti, todėl būdami kartu jie turės pažinti vienas kitą ir išmokti pateisinti vienas kito lūkesčius.

  • Vėžys ir Mergelė lovoje 95% 95%

Vėžys ir Mergelė pasitikėjimas

Iš prigimties Mergelės ženklo partneris gali būti linkęs nepasitikėti, tačiau čia jiems nusišypsojo sėkmė, kadangi būtent Vėžys yra tokia asmenybė, kuri gali užsitarnauti Mergelės pasitikėjimą.

Savo esybe Vėžys yra labai kardinalus ženklas, todėl pasitikėjimo klausimu jis yra itin stabilus. Kadangi pasirinkęs Mergelę savo mylimuoju partneriu, jis neturės pagrindo meluoti ar apgaudinėti. Tai nėra suderinama su Vėžio santykių vizija ir bendro gyvenimo perspektyvoms ir šis partneris tai puikiai supranta.

Dėl tos pačios priežasties Vėžys yra linkęs pasitikėti Mergele. Jis tiki Mergelės santykių troškimu ir įsivaizduoja, kad santykius jie supranta panašiai. Todėl Mergelėms labai svarbu nesugriauti šio pasitikėjimo, kadangi tuomet santykių pabaiga gali būti neišvengiama.

  • Vėžys ir Mergelė pasitikėjimas 99% 99%

Vėžys ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Ši santykių pusė tarp Mergelės ir Vėžio ženklų galima sakyti yra sudėtingoji. Iš vienos pusės žiūrint, kalbos trūkumas iš Vėžio pusės leidžia Mergelei visuomet išsakyti ką galvoja, tačiau abu būdami labai emocingais ženklais jie kartais stokoja logikos.

Jų bendravimas gali tapti tikrai įkvepiančiu ir magišku, jei pripažins savo skirtumus ir visiškai priims vienas kito charakterius su visais trūkumais.

  • Vėžys ir Mergelė bendravimas ir intelektas 60% 60%

Vėžys ir Mergelė emocijos

Jei Vėžys pradės demonstruoti savo emocijas atvirai ir be jokių apribojimų, Mergelė gali išsigąsti ir pradėti analizuoti kiekvieną smulkmeną, bandydama nustatyti jausmų tikrumą. Emocijų racionalizmavimas Vėžiams nėra suprantamas ir tai pastebėję jie laikosi atokiau.

Tokioje situacijoje labai lengva pasijusti atstumtam. Todėl reikėtų išvengti neurotišku poelgių ir labiau pažinti Mergelės moteriškojo prado gelmes. Kartais šis pradas būna ypač užgniaužtas, tai pasitaiko tais atvejais jeigu Mergelės ženklo partneris poroje yra vyras.

Džiugu yra tai, kad jei Vėžys sugeba tai padaryti, ir Mergelės ženklo partneris tampa atviras santykiams, nėra jokios kitos emocinės problemos, kurią reiktų išspręsti kuriant šių porininkų bendrą ateitį.

  • Vėžys ir Mergelė emocijos 65% 65%

Vėžys ir Mergelė vertybės

Stipriuose ir sveikuose santykiuose Vėžio ir Mergelės ženklo partneriai tikrai vertins vienas kitą. Mergelėms jų Vėžio ženklo partneris netgi atrodys netgi labiau žemiškas ir racionalus negu jie iš tiesų yra. Tuo tarpu Vėžys matydamas tai tikrai atras šiltą vietelę Mergelei savo širdyje.

Todėl atradę vienas kitą jie iš tiesų bus pasiryžę dirbti dėl gerų santykių ir bendros ateities.

  • Vėžys ir Mergelė vertybės 50% 50%

Vėžys ir Mergelė bendri užsiėmimai

Mergelės ženklas yra gana permainingas ir jo nuotaika bei susidomėjimo objektai gali greitai pasikeisti. Tačiau tai nėra didelė bėda, kadangi abu partneriai pukiai laiką leidžia tiek drauge, tiek ir vienumoje. Todėl jeigu Mergelė dėl ko nors apsigalvojo ar Vėžys nusprendė nekeisti savo planų, jiems nebus problemos tą vakarą leisti atskirai ir to jie tikrai nepriims kaip asmeninio įžeidimo.

Tačiau daugumoje atvejų jų laisvalaikis bus puikiai suderinamas ir iš anksto suplanuotas, kadangi abu ženklai yra pakankamai racionalūs ir geba geri planuoti savo bendrą laiką.

Jie mėgsta romatiną, o taip pat mėgsta keliauti ar tiesiog pasivaikščioti drauge parko takais bei miesto gatvelėmis. Vakaras kine ar restorane abiems šiems partneriams irgi yra puikus laiko praleidimo būdas, todėl visuomet atsiranda kažkas, ką jie gali nuveikti kartu net jeigu jų poreikiai kartais ir skiriasi.

  • Vėžys ir Mergelė bendri užsiėmimai 90% 90%