Horoskopų suderinamumas Mergelė ir Skorpionas

Mergelės suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Mergelė ir Skorpionas

Mergelė ir Skorpionas poroje

Mergelės ir Skorpiono poros santykiai būna sėkmingi, jeigu jie nusprendžia priimti vienas kitą ir vertinti vienas kito pastangas. Tuomet jie tampa dėkingi vienas kitam už santykius ir tai suteikia pozityvų toną.

Jeigu kalbėti apie rizikas, tai būtina paminėti abiejų nevalingą norą viską kontroliuoti ir galbūt pernelyg daug kištis į kito gyvenimą. Tačiau tai kyla tik iš nepasitikėjimo, ne tik partneriu, bet ir savimi pačiu. Todėl bendravimas gali padėti sumažinti šią bereikalingą įtampą. O bendrauti Mergelės (žemės stichija) ir Skorpiono (vandens stichija) partneriams sekasi gana gerai.

Mergelė ir Skorpionas lovoje

Mergelei gali nepatikti Skorpiono grubumas lovoje. Tačiau Skorpionas visai nesijaučia peržengęs kokią nors ribą, kadangi tai kas Skorpionams normalu, Mergelėms gali pasirodyti šiek tiek per daug.

Gerai, kad šie ženklai puikiai bendrauja tarpusavyje, ir greičiausiai jiems pavyks susikalbėti ir susitarti dėl intymių santykių. Tuomet fizinis kontaktas abiems bus tikrai malonus ir geidžiamas.

  • Mergelė ir Skorpionas lovoje 65% 65%

Mergelė ir Skorpionas pasitikėjimas

Pasitikėjimas tarp Mergelės ir Skorpiono ne visada būna labai tvirtas. Dažnai pasitikėjimas tampa jų diskusijų ir analizių tema. Darydami tai jie bando suprasti vienas kitą ir pažvelgti į pasaulį kitomis akimis.

Tiesa yra tokia, kad jie abu labai bijo išdavystės ir bendravimo keliu stengiasi išvengti šios žmogiškos ydos. Pažinti savo partnerį ir pajausti tai, ką jaučia jis. Tik tai darydami jie gali būti ramūs ir jaustis saugiau šiuose santykiuose.

  • Mergelė ir Skorpionas pasitikėjimas 90% 90%

Mergelė ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Mergelės ženklo žmonės retai būna mažai kalbūs. Iš tiesų, dėl planetos Merkurijaus kuri valdo šį zodiako ženklą, Mergelės horoskopą turintis žmogus dažnai būna plepus. Tačiau Mergelė vertina intelektą ir supranta, kaip svarbu kartais yra patylėti. Tuo tarpu Skorpionas bendravime yra labai santūrus ir nelinkęs daugžodžiauti. Kartu jie gali kalbėtis, bet gali ir moka dalintis prasmingą tylą.

Jie mėgsta ieškoti atsakymų ir paaiškinimų, daug diskutuoti ir analizuoti. Analizuoti ne tik savo santykius, bet ir visokias pasaulio įdomybes ir žmogaus reikšmę jame. Darydami tai jie užgydo sielos žaizdas ir padeda vienas kitam pasiekti aukštesnį supratimo lygį. Bendravimas turbūt yra stipriausia šių santykių pusė.

  • Mergelė ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 99% 99%

Mergelė ir Skorpionas emocijos

Atrodo, kad šie partneriai yra labai vienas kitam tinkami emocine prasme. Jie turi būtent tas savybes, kurių kitam reikia ir dėl šios priežasties geba išlaisvinti vienas kito jausmus. Tiesa, Skorpionas labai nelinkęs vaizduoti daug emocijų, todėl kartais Mergelėms gali pasirodyti, jog įsivėlė į meilės santykius be atsako.

Tačiau tai ne visuomet tiesa, ir Mergelės ženklo partneris geriausiai sugeba sužadinti ir atskleisti net giliausius Skorpiono jausmus. Kartais šie santykiai gali būti iš tiesų sunkūs ir tamsūs, tačiau tarpusavio ryšio stiprumas yra neabejotinas.

  • Mergelė ir Skorpionas emocijos 75% 75%

Mergelė ir Skorpionas vertybės

Abu šie partneriai kelia intelektą į savo vertybių skalės aukštumas. Matyt dėl šios priežasties bendravimas tarpusavyje jiems atrodys toks jaudinančiai įdomus. Kalbant apie galimus nesutarimus tarp šių dviejų partnerių, labiau tikėtina, kad jų kils įprastoje kasdienėje rutinoje (pavyzdžiui dėl tvarkymosi namuose), o ne dėl kažkokių rimtesnių idėjinių dalykų.

  • Mergelė ir Skorpionas vertybės 70% 70%

Mergelė ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Skiriasi ne tik šių ženklų vertybės, bet ir laisvalaiko užsiėmimai. Mergelės mėgsta tvarką, todėl nemažai laiko praleidžia tai tvarkai palaikyti. Skorpionams patinka ši Mergelės savybė, tačiau tik tol, kol joms neužkliūna ne vietoje palikti Skorpionų daiktai. Skorpionas gali tai palaikyti kišimusi į jo asmeninę erdvę.

Be to, jiems bus gana sunku susitarti kur norėtų drauge išeiti ir kokias vietas aplankyti, tačiau abu yra linkę daryti kompromisus dėl santykių gerovės. Labai svarbu, kad šie kompromisai būtų iš abiejų pusių, nes jeigu kompromisus nuolat daro vienas žmogus, tuomet santykiai jam gali apkarsti.

  • Mergelė ir Skorpionas bendri užsiėmimai 55% 55%