Horoskopų suderinamumas Mergelė ir Šaulys

Mergelės suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Mergelė ir Šaulys

Mergelė ir Šaulys poroje

Paprastai santykiai tarp Mergelės ir Šaulio nėra ta laiminga meilės istorija verta knygos, filmo ar kitokio įamžinimo. Jų kelyje pasitaiko daugybė paprastų kasdienių iššūkių iš kurių didžiausias turbūt yra abipusio emocinio supratimo stoka.

Santykiams klostantis nelabai sėkmingai juos dažnai lydi ir elementarios pagarbos stoka, todėl kelias tikrai nežada būti rožėmis klotas. Verta paminėti, kad Mergelės ženklas priskiriamas žemės stichijai, o tuo tarpu Šaulys atstovauja ugnies stichiją, todėl jų fundamentalus pasaulio suvokimas yra gana skirtingas.

Ir nors iš pradžių jų bendravimas atrodo tikrai jaudinantis ir jie abu turi daug ką pasakyti vienas kitam, tačiau jų racionalumas gali juos sulaikyti nuo labiau malonumą teikiančių santykių paieškos su kitu žmogumi.

Mergelė ir Šaulys lovoje

Šaulio požiūriu Mergelė gali tapti reikliu ir kritišku partneriu lovoje. Tačiau dažniausiai jų intymus gyvenimas būna malonus bei džiuginantis abiems partneriams. Įdomu yra tai, kad planetos valdančios šiuos du zodiako ženklus taip pat valdo ir jiems priešingus ženklus. Ši savybė duoda kibirkštį ir partnerių postūmį link labiau fizinės meilės tarpusavyje.

Problema čia yra ta, kad Mergelė yra gana racionalus žemės elemento ženklas, o Šaulys priklauso ugnies elemento karalystei. Dėl šios priežasties Mergelė yra gana stabilus (užsispyręs) žmogus, o Šaulys veržlus ir savo tikslo atkakliai siekiantis. Tai nėra geras derinys tuomet, kai kalbame apie intymius poros santykius. Tačiau nepaisant to, abu ženklai turi suprasti, kad jie privalo leisti būti savo partneriams tokiais kokie jie yra ir nebandyti jų pakeisti.

  • Mergelė ir Šaulys lovoje 30% 30%

Mergelė ir Šaulys pasitikėjimas

Paanalizavus Mergelės ir Šaulio santykius greitai tampa aišku, kad didžiausią grėsmę jų darniai draugystei kelia pasitikėjimo trūkumas. Negana to, šie du partneriai nepasitiki ne tik vienas kitu, bet ir visais jų santykiais.

Bendraudami laisvai jie dažnai remiasi tomis pačiomis tradicinėmis vertybėmis. Santykiuose tai galėtų būti tvirtu pagrindu, be to jų įsitikinimai atrodo gana panašūs. Tačiau vos tik tapę pora ir jų santykiai pasirado labiau romantiški, atrodo jog abu netrukus ima jaustis įstrigę.

  • Mergelė ir Šaulys pasitikėjimas 1% 1%

Mergelė ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Gali būti, kad šiems vos tik susipažinus prasidės begaliniai pokalbiai ir diskusijos. Abu jie jausis gana gerai ir turės galimybę pasireikšti savo stipriausiose temose.

Minčių raiška žavi šiuos du žmones ir savo filosofijomis jie greitai apsuka vienas kitam galvas. Štai Mergelė sugeba užkabinti visus, net ir pačius mažiausius bet kurios temos aspektus, o Šaulys puikiai jungia viską į bendrą visumą.

Svarbiausias dalykas bendraujant šiai porai yra gebėjimas išlaikyti pagarbą vienas kito atžvilgiu.

  • Mergelė ir Šaulys bendravimas ir intelektas 65% 65%

Mergelė ir Šaulys emocijos

Panašu, kad tai nėra pora kuriai lemta gyventi drauge ilgą laiką nors jie abu ir turi panašų siekį – surasti sau tinkamą partnerį visam gyvenimui.

Atrodo, kad jų abiejų gyvenimo vizijos skirasi kardinaliai ir laikui bėgant jų keliai neišvengiamai pasuka skirtingomis kryptimis. Tačiau kadangi abu partneriai yra gana prisitaikantys, visai ilgą laiką jie gali pakęsti vienas kitą ir išlaikyti pagarbą santykiuose dėl savo pasiaukojančio būdo.

Greičiausiai tam įtakos turi ir tai, kad abu partneriai nėra labai emocingi. Todėl savo būvimą kartu jie grindžia ne tik jausmais kaip dauguma porų, tačiau ir racionaliu požiūriu ir patogumu.

  • Mergelė ir Šaulys emocijos 10% 10%

Mergelė ir Šaulys vertybės

Abu ženklai Mergelė ir Šaulys yra gana gerai prisitaikantys gyvenime ir kai kuriais atvejais galima sakyti, kad tai yra jų stiprybė. Tiek Šaulys, tiek ir Mergelė mano, kad prisitaikymas reikalauja stipraus intelekto. Atpažinę šią savybę vienas kitame jie pozityviai vertina tokį bruožą ir supranta jo naudą santykiams. Kadangi prisitaikymas ir adaptacija dažnai reiškia siekį išlaikyti santykius, nekelti konfliktų, dėti pastangas ir neskubėti apleisti santykius susidūrus su kokiais nor sunkumais.

Vis dėl to reikia nepamiršti, kad abiejų ženklų požiūris bei paties intelekto supratimas smarkiai skiriasi ir dėl to gali atsirasti įvairių problemų.

  • Mergelė ir Šaulys vertybės 35% 35%

Mergelė ir Šaulys bendri užsiėmimai

Mergelės polinkis į aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdus dažnai siejamas su sveikatingumu. Tuo tarpu Šauliui aktyvus laisvalaikis labiau priimtinas keliaujant. Abi šios veiklos suderinamos gana gerai, tiesiog Šauliui nerūpi Mergelės sudegintos kalorijos, o Mergelė nesidomės iki kurio kito muziejaus jie žingsniuoja toliau.

Leisdami laiką namuose jie gali atrasti bendrą pomėgį išbandyti naujus receptus. Vėl gi, dėl skirtingų priežasčių, nes Mergelė tokiu budu ieško sveikos mitybos, o Šaulys maisto gamybą priima kaip tam tikrą intelektinį iššukį ar galvosūkį kurį galima išspręsti.

  • Mergelė ir Šaulys bendri užsiėmimai 35% 35%