Horoskopų suderinamumas Mergelė ir Mergelė

Mergelės suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Mergelė ir Mergelė

Mergelė ir Mergelė poroje

Santykiai tarp dviejų Mergelių dažnai būna tipinė meilės iš pirmo žvilgsnio istorija. Pagrindinė jėga suvedanti du šio ženklo žmones yra stabilumo ir racionalumo troškimas iš abiejų partnerių.

Mergelės zodiakai, – žemės stichijos atstovai yra ne tik labai racionalūs ir smarkiai viską apgalvojantys žmonės, bet dar jie išsiskiria ir savo pasiaukojimu dėl kitų. Dėl šios savybės kartais gali nukentėti ir atsidurti džiaugsmo neteikenčiuose santykiuose, kadangi nevertina savo poreikių ir viską daro dėl kitų.

Mergelė ir Mergelė lovoje

Lovoje dviejų Mergelių porai trūksta susikalbėjimo. Atrodo emocinė santykių pusė šioje situacijoje yra per silpna. Čia greitai atsiranda vietos ir (galbūt ne visai būtinai) kritikai, į kurią kita pusė žinoma atsako tuo pačiu. Tai kelia įtampą, kliudo partnerių motyvacijai ir žudo aistrą.

Jeigu tai tęsiasi pakankamai ilgai, galų gale abu partneriai visiškai negali atsipalaiduoti ir atrodo patys nebesupranta kodėl taip yra.

  • Mergelė ir Mergelė lovoje 30% 30%

Mergelė ir Mergelė pasitikėjimas

Dėl savo pasamonės polinkio į pasiaukojimą, Mergelės ženklo žmonės kartais nesugeba suteikti pasitikėjimo ir dažnai skuba statyti save į aukos poziciją.

Kadangi abu Mergelės ženklo partneriai dalinasi tais pačiais įsitikinimais dėl pasitikėjimo (kad jį reikia užsitarnauti), tai leidžia jiems gana gerai suprasti vienas kitą ir reikalui esant išspręsti kilusius neaiškumus.

Tačiau tiesos ir aiškumo paieškos gali išvarginti ir nejuntamai priversti partnerius būti mažiau atvirais vien dėl nuolatino poreikio aiškintis. Juk niekas nemėgsta būti spraudžiamas į kampą ir kamantinėjamas dėl kiekvienos smulkmenos.

  • Mergelė ir Mergelė pasitikėjimas 70% 70%

Mergelė ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Mergelės ženklas, panašiai kaip ir Dvynių turi išskirtinį sugebėjimą bendravimui ir diplomatijai. Tai dovana kurią suteikia Merkurijus – Mergelės ženklą globojanti planeta. Įdomu yra tai, kad Mergelėms priimtiniausia bendravimo forma yra susirašinėjimas, todėl galima sakyti jų pokalbis niekad nenutrūksta.

Tačiau nors Mergelės ir labai vertina intelektą, tam yra šiokių tokių išlygų ir skirtingą nuomonę joms dažnai priimti yra sunku. Negana to, jos dažnai susikoncentruoja į argumentus ir detales kurios kitiems ženklams mažai terūpi. Dėl šios priežasties gali lengvai nutolti nuo teisybės ir susikurti savo individualią pasaulėžiūrą kuri mažai kam bus priimtina.

  • Mergelė ir Mergelė bendravimas ir intelektas 99% 99%

Mergelė ir Mergelė emocijos

Satykiai tarp dviejų Mergelės ženklo žmonių ne retai būna paremta racionalumu. Galbūt keistai nuskambės, tačiau iš šalies gali pasirodyti, kad šie žmonės yra kartu iš patogumo, atsitiktinumo arba tiesiog “atsarginiai” vienas kitam.

Ir nors pirminis impulsas dėl kurio šie žmonės tampa pora tikrai kyla iš širdies, tačiau Mergelėms būdinga kaita, ir dėl šios kaitos jausmai gali greitai pasikeisti. Tuomet atrodo Mergelės sugeba priversti širdį klausyti proto ir likti santykiuose dėl racionalių priežasčių.

Tokie santykiai gali išlikti tol, kol viskas yra racionalu, tačiau jų tvirtimas yra abejotinas ir
susidūrus su rimtesniais sunkumais sunku išlaikyti ugnį.

  • Mergelė ir Mergelė emocijos 25% 25%

Mergelė ir Mergelė vertybės

Nors to paties ženklo žmonių vertybės iš esmės sutampa, tačiau tarp dviejų Mergelių šis sutapimas pasireiškia gana keistai. Atrodo net ir pačios vienodžiausios vertybės tarp šio ženklo žmonių gali duoti labai skirtingų rezultatų.

Pamatiniame lygmenyje dvi Mergelės tikrai sutaria dėl pagrindinių dalykų. Abu mergelės ženklo žmonės vertina dėmesį smulkmenoms, protą ir racionalumą. Tačiau praktikoje dažnai pasirodo, jog asmeninė patirtis bei gyvenimo pasirinkimai Mergeles nuveda labai skirtingais keliais. Galutiniame rezultate nemažai svorio turi ir emocinio pasaulio elementai, o profesinė patirtis Mergelėms gali suteikti dar kitų vertybių. Todėl kartais net ir to paties ženklo partneriams – Mergelėms gali būti sunku rasti bendrą kalbą. Ypač pastebima tuomet, kai abiejų žmonių profesijos smarkiai skiriasi.

  • Mergelė ir Mergelė vertybės 80% 80%

Mergelė ir Mergelė bendri užsiėmimai

Dviem Mergelės ženklo partneriams nėra sunku rasti bendrų užsiėmimų, net ir kasdienė rutina kartu jiems yra puikiai praleistas laikas. Atradę vienas kitą šie žmonės džiaugiasi turintys nuolatinį kompanioną kuris ne tik žavus, bet ir protingas bei racionalus.

  • Mergelė ir Mergelė bendri užsiėmimai 85% 85%