Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Mergelė

Liūto suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Mergelė

Liūtas ir Mergelė poroje

Atrodo funkcine prasme Liūto ir Mergelės santykiai gali būti tikrai sėkmingi. Vienas iš partnerių yra natūralus lyderis, o kitas itin protingas ir racionalus partneris gebantis kurti ir išlaikyti artimus santykius, dirbti komandoje ir siekti bendrų poros tikslų.

Tačiau koją labiausiai kiša jų emocinis nesuderinamumas. Be to, Mergelės nesugeba gerbti ir rimtai priimti partnerio kuris rodo paviršutiniškumo požymius. Aplinkinių dėmesys ir nuomonė neturėtų būti svarbu žmogui turinčiam artimą partnerį, su kuriuo nori nugyventi visą gyvenimą.

Ir nors jų bendravimas vystosi gana sklandžiai, koją gali pakišti net keletas dalykų – Liūtas (ugnies stichija) tikrai neleis sumenkinti savo ego ir kartais priimti kitokią nuomonę jam būna itin sunku. Tuo tarpu Mergelė (žemės stichija) kartais laikosi labai atokiai ir jos drovumas Liūtui signalizuoja apie palankumo trūkumą.

Todėl nors šie partneriai tikrai gali praleisti nemažai smagaus laiko, tačiau ilgalaikių santykių perspektyvoje jų charakteriai turi pernelyg daug aštrių kampų, kurie ankščiau ar vėliau išryškėja. O tada tik laikas gali parodyti, kokį kelią pasirinks Liūto bei Mergelės ženklų partneriai poroje.

Liūtas ir Mergelė lovoje

Liūto ženklas yra siejamas su savotišku konservatyvumu ir Mergelės ženklo partneriams tai yra teigiamas požymis, ypač tuomet, kada kalbame apie fizinį artumą ir santykius lovoje.

Tačiau Mergelė atsargiai renkasi savo partnerius ir greičiausiai praeis šiek tiek laiko, kol Liūto bei Mergelės zodiako ženklų partneriai atsidurs lovoje. Gali būti taip, kad tokie santykiai net nepasieks pakankamos brandos.

Be to, Mergelėms šiek tiek kliudo Liūto savimyla ir narciziškumas – savybės kurios sukuria neigiamą įspūdį gilių emocijų ir tikro artumo ieškantiems zodiako ženklams. Tuo tarpu Liūtai negali suprasti kas kliudo Mergelėms ir iš kur atsiranda toks jų drovumas.

  • Liūtas ir Mergelė lovoje 5% 5%

Liūtas ir Mergelė pasitikėjimas

Vienintelė grėsmė šių žmonių tarpusavio pasitikėjimui yra Liūto noras išplėsti savo teritorijos ribas ir užsitarnauti aplinkinių palankumą. Mergelė tikrai neatleis partneriui, kuris ima flirtuoti su kitais net jeigu tai yra tik savotiškas žaidimas ar savo sugebėjimų pasitikrinimas. Tai problema, kuri gali peraugti į tikrą karą santykiuose tarp Liūto ir Mergelės, kadangi abu partneriai jaučiasi teisūs ir nemato jokio poreikio nusileisti ar ieškoti kompromiso vardan taikos.

  • Liūtas ir Mergelė pasitikėjimas 65% 65%

Liūtas ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Planetos valdančios šiuos zodiako ženklus lemia abiejų partnerių racionalumą, todėl bendravimas su jais būna ganėtinai paprastas ir sklandus. Užkalbinę vienas kitą jie greitai ir nesunkiai randa bendrų temų.

Sunkiau būna pabendravus ilgesnį laiką, kuomet ima ryškėti skirtingos jų prigimtys. Greitai pasirodo, jog Liūtas – ugnies elemento ženklas yra itin aistringas ir netgi kartais aršus, jeigu kalbėsime apie jo įsitikinimus. Tai gali kelti problemų aplinkiniams, ypač tiems, kurie negali tylėti išgirdę kitokią arba jų įsitikinimų neatitinkančią nuomuonę.

Tuo tarpu Mergelė pernelyg vadovaujasi intelektu, kad suprastų emocingą ir aistringą Liūto poreikį apginti savo pozicijas. Ji nemėgsta tų, kurie kelia balsą ar kalbėdami mojuoja rankomis, tokie požymiai Mergelės supratimu yra automatinis ginčo pralaimėjimas.

Deja Liūtas negali ramiai reaguoti į tuos kurie kelia grėsmę jo teisuoliškai reputacijai ir matydamas palaikymo trūkumą iš Mergelės pusės gali prarasti pagarbą jai. Nuo šio momento santykiai gali būti visai pasmerkti, kadangi abipusė pagarba yra vienas iš svarbiausių sveikų ir sklandžių santykių principų.

  • Liūtas ir Mergelė bendravimas ir intelektas 50% 50%

Liūtas ir Mergelė emocijos

Emocinį artumą pasiekti šiai porai sekasi gana sunkiai. Visų pirma, tai Liūtas turi gana didelį intymumo poreikį, kurį kartais būna sunku realizuoti su tokio charakterio žmonėmis kaip Mergelė.

Tuo tarpu Mergelės potraukis ir jausmai reiškiami labiau racionaliais ir kasdieniais būdais, kurie Liūto gali visai nesužavėti.

Ir nors abu partneriai gali kurti labai glaudžią ir intymią atmosferą su kitų zodiako ženklų porininkais, atrodo, kad šiame horoskopo ženklų derinyje jiems tai gana sunkiai sekasi padaryti.

Jų nesuderinamumas išryškėja tuomet, kai Liūtas bando sužadinti aistrą per emocingą artumą ir šilumą, bei apdovanodamas Mergelę savo begaliniu dėmesiu. Į tai Mergelė atsako netikėtu atsitraukimu ir drovumu. Vėliau visą tai ima atrodyti tarsi didėlis nesusipratimas ir abu partneriai sunkiai sugeba suprasti kurioje vietoje pasielgė neteisingai.

  • Liūtas ir Mergelė emocijos 1% 1%

Liūtas ir Mergelė vertybės

Abiejų šių ženklų žmonės vertina išminties galią ir ši savybė iš tiesų yra gerbtina. Dažniausiai įvykiai susiklosto taip, jog būtent Liūtas pastebi Mergelės išmanumą ir tai sužavi šiuos žmones, kadangi jie teikia nemažą prioritetą socialiniams ryšiams ir aplinkinių nuomonei.

Liūto ir Mergelės vertybės tampa didžiausiu privalumu tais atvejais, kuomet abu porininkai turi panašių profesinių ambicijų ar domisi artimomis sritimis. Tuomet atsikleidžia tikra laisvė jų bendrai kūrybai ir partneriai gali išnaudoti šį stiprų potencialą.

Tačiau jų skirtumai ne retai būna pernelyg dideli, ir Mergelė negali susitaikyti su Liūto išdidumu bei poreikiu atkreipti į save dėmesį. Taip yra todėl, kad Mergelės labiau vertina kuklumą ir paprastą racionalumą, o tai koką reputaciją ir įvaizdį nori palaikyti Liūtas joms atrodo pernelyg paviršutiniškai.

  • Liūtas ir Mergelė vertybės 35% 35%

Liūtas ir Mergelė bendri užsiėmimai

Bendri Liūto ir Mergelės užsiėmimai dažniausiai būna paremti Liūto kaip natūralaus lyderio prigimtimi. Kartu jie puikiai dera ir sugeba pasidalinti atsakomybes pagal savo stipriąsias puses, todėl užuot ginčijasi, jie greitai išsprendžia daugelį problemų.

Vienintelis dalykas ko nenori Mergelės tai pritraukti pernelyg daug dėmesio, tuo tarpu Liūtas mielai pasimėgautų aplinkinių dėmesiu ir taip sustiprintų savo ego. Mergelė tokį Liūto norą mato kaip tuštumo ir paviršutiniškumo ženklą, tai gali sukelti visą eilę reakcijų, nuo visiško abejingumo iki pykčio scenų.

  • Liūtas ir Mergelė bendri užsiėmimai 55% 55%