Horoskopų suderinamumas Jautis ir Mergelė

Jaučio suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Mergelė

Jautis ir Mergelė poroje

Iš esmės Jaučio ir Mergelės pora turi labai rimto pocencialo, jau pradedant nuo to, jog abu ženklai priklauso žemės sticjijai kuri suteikia jiems vienijančių savybių. Negana to, šioje poroje Jautis yra tinkamas partneris išugdyti Mergelės švelnumą bei išmokyti pažinti meilę. Tačiau kad tai įvyktų mergelė turi būti atvira ir lanksti. Ji turi pripažinti Jaučio autoritetą ir suprasti jo savotišką gebėjimą dalintis šiltais jausmais. Jeigu abu šie partneriai bus pakankamai kantrūs ir tolerantiški pradžioje, subrendusi jų meilė neturės ribų. Tačiau tam pasiekti jie turi įveikti baimę būti įskaudintam ir tvirtai bei užtikrintai siekti šio bendro tikslo.

Jautis ir Mergelė lovoje

Tikriausiai visi žino, jog Mergelė yra nekaltybės simbolis ir tai pasireiškia labai akivaizdžiai – ribotai išreikštas seksualumas bei nuogo kūno gėda dažnai sutinkama savybė tarp Mergelės ženklo atstovų. Todėl intymių santykių patirtis su Jaučiu Mergelei yra ne tik jaudinati bet ir savotiškai išlaisvinanti. Jau vien dėl to, kad Jautis lovoje jaučiasi labai drąsiai ir ramiai, tai suteikia jam tam tikrą galios poziciją kur jis gali pilnai atsiskleisti kaip švelnus, jautrus ir aistringas kūniškų malonumų herojus. Tiesa, šioje vietoje koją pakišti gali Mergelės nesugebėjimas improvizuoti ir plaukti pasroviui, juk šio ženklo atstovams viską norisi analizuoti ir suprasti iki smulkmenų. Tai iš tiesų gali prislopinti Jaučio entuziazmą ir gebėjimus.

  • Jautis ir Mergelė lovoje 85% 85%

Jautis ir Mergelė pasitikėjimas

Mergelei pasitikėjimas kaip ir kiti jausmai ateina nelabai lengvai. Iš tiesų, atrodytų jog Mergelė turi pasitikėjimo problemų su kiekvienu nauju žmogum kurį sutinka. Ir tai suprantama, juk kiekviena asmenybė atsineša savo vertybių derinį bei gali būti neprognozuojama. Nereikia nei pasakoti kaip tai gąsdina Mergelės horoskopo atstovus. Tuo tarpu Jautis yra kur kas labiau atsipalaidavęs ir atviresnis nuo pat bendravimo pradžios. Pastebėjęs nepasitikėjimą jis gali šiek tiek nusivilti ir jaustis įskaudintas, tačiau jo atkaklus būdas neleidžia taip lengvai nurašyti žmogaus.

  • Jautis ir Mergelė pasitikėjimas 75% 75%

Jautis ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Išskirtinis Mergelės intelektas puikiai papildo Jaučio pasaulėžiūrą ir net leidžia jam atrasti naujų kampų. Nors pats stengiasi išlikti itin atsargus ir tvirtai laikosi savo konservatyvių įsitikinimų, bendraudamas su Mergelės ženklo pašnekovu Jautis iš tiesų gerai leidžia laiką. Jaučiui patinka dalyvauti pokalbyje su Mergele, nes Mergelės ženklo atsovas matydamas jog partneris laikosi kitos nuomonės priima tai kaip savotišką iššūkį ir makštą protui bandydamas pritaikyti savo žinias ir argumentuotai išdėstyti savo požiūrį vienu ar kitu klausimu. Toks elgesys Jaučio nei kiek nevargina ir jis mielai dalyvaus diskusijoje iki galo ir išklausys Mergelę tol kol jam nėra primygtinai siūloma pakeisti savo asmeninę nuomonę. Tačiau toks scenarijus mažai tikėtinas, kadangi abu būdami žemės elemento atstovais jie puikiai geba pasinaudoti savo stipriomis pusėmis ir rasti bendrą kalbą. Net jei tai reikštų sutarti, kad susitarimo nebus.

  • Jautis ir Mergelė bendravimas ir intelektas 90% 90%

Jautis ir Mergelė emocijos

Viena stipriausių Jaučio savybių šiame zodiako ženklų derinyje yra kantrybė. Jis gali kantriai laukti savo ryžtingo tikslo užkariauti Mergelės širdį. O tai padaryti gali pasirodyti sunkiau nei atrodo, nes Mergelės ženklo atstovas labai dažnai uždelstai suvokia savo jausmus. Todėl ir atsako laukimas gali pasirodyti ilgesnis nei reikėtų. Tačiau būdamas kantrus Jautis žino, jog jo rūpestis, jautrumas bei šiluma vieną dieną bus įvertinti kaip pridera. Svarbiausia šioje poroje nepapulti į tokią situaciją kuomet abu parneriai bando išlaikyti saugų atstumą, nes tokiu atveju santykiai gali išsivystyti į draugystę be jokių romantiškų jausmų. Todėl jeigu abu ženklai sugebės tinkamai nusiteikti ir nepabijos būti įskaudinti, meilė tarp šių horoskopo ženklų sužydės nuostabiais žiedais.

  • Jautis ir Mergelė emocijos 85% 85%

Jautis ir Mergelė vertybės

Jaučio bei Mergelės vertybės nėra smarkiai panašios tačiau stebėtina yra tai, jog šis skirtumas jiems nekelia didesnių problemų. Ir tol, kol Jaučio moteriškasis pradas nėra užgaunamas, jis yra gana pakantus Mergelės būdui bei vertybėms.

  • Jautis ir Mergelė vertybės 50% 50%

Jautis ir Mergelė bendri užsiėmimai

Iš Mergelės ženklo perspektyvos Jautis atrodo gana tingus. Mergelei nesuprantama kaip Jautis gali mėgautis nieko neveikimu ar ilgesniu nei reikia gulinėjimu lovoje. Mergelei Jaučio tempas tikrai atrodo per lėtas ir šio ženklo atstovui toks laisvalaiko praleidimas tikrai nėra priimtinas. Tačiau Jautis mėgsta gerą maistą, ir tuo pačiu nesuniai įsitraukia į maisto ruošimą kas Mergelei yra daugiau nei priimtina veikla. Ji Mėgaujasi sveikais patiekalais ir net nejaučia, jog puikiai leidžia laiką su Jaučiu kuris viską daro savo tempu. Šis netikėtas kompromisas gelbėja Jų laisvalaikį. Mergelės ženklas yra valdomas Merkurijaus planetos ir nors Mergelė priklauso žemės elementui, aktyvus laisvalaikis ir poreikis judėti bei keliauti šiam partneriui tikrai nėra toks, kokio tikėtumeisi iš žemės elemento atstovo. Būdamas lėtesnis Jautis jaučia diskonfortą didesniam tempui tačiau būdamas su Mergele jis bando prisitaikyti. Tai dažniausiai pavyksta jei didžiąją dalį planavimo atsakomybių prisiima Mergelė.

  • Jautis ir Mergelė bendri užsiėmimai 55% 55%