Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Mergelė

Dvynių suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Mergelė

Dvyniai ir Mergelė poroje

Santykiai tarp Dvynių ir Mergelės gali būti iš tiesų intensyvūs ir nenuspėjami. Vieną dieną viskas klostosi viena linkme, o kitą dieną atrodo jau kita. Jų meilės tvirtovė nuolat griūna ir yra nuožmiai atstatoma su didele energija ir nuoširdžiomis pastangomis, tačiau partneriai retai pastebi, kad abu jie yra per daug linkę viską analizuoti vietoje to, kad leistųsi į jausmų ir širdies vedamą kelionę. Svarbu paminėti, kad Dvyniai šioje poroje atstovauja oro stichiją, o tuo tarpu Mergelės ženklas siejamas su žemės stichija.

Abu jie per daug pasikliauja savo protu, ir nors abu tai daro skirtingai, tačiau viena yra bendra: jausmus ir pagarbą nustumia į antrą planą. Jau vien dėl šios priežasties gali kilti rimta santykių krizė, o pridėjus Mergelės polinkį užimti aukos poziciją ir negatyvią mastyseną viskas šiuose santykiuose atrodo jau nuspręsta.

Dvyniai ir Mergelė lovoje

Poros kuroje vienas zodiako ženklas yra Dvyniai, o kitas Mergelė santykiai lovoje dažniausiai prasideda nuo ilgo bendravimo. Kaip žinia, abu šie žmonės yra linkę į bendravimą ir tai jiems leidžia susikurti savotišką saugią aplinką kuroje jie gali atsipalaiduodi ir pilnai atsiduoti vienas kitam. Tačiau žodžiai kuriuos pasirenka partneriai dažnai nebūna tie, kuriuos nori girdėti antra pusė. Dėl šios priežasties santykiai klostosi labai lėtai ir partneriai nenoriai prisileidžia vienas kitą intymesniems santykiams.

Savo esybe šie ženklai yra smalsūs, tačiau tarp jų yra ektraverto bei intraverto konfliktas. Šioje poroje ekstravertas yra Dvyniai, o Mergelė intravertas.

  • Dvyniai ir Mergelė lovoje 5% 5%

Dvyniai ir Mergelė pasitikėjimas

Pasitikėjimas šioje poroje ima aižyti labai greitai. Ir visai ne dėl to, kad bet kuris iš šių partnerių būtų natūraliai linkęs į neištikimybę ar ką nors iš tiesų bandytų nuslėpti. Tiesiog Mergelės iš prigimties yra kupinos neužtrikintumo savimi ir joms yra itin lengva įsijausti į aukos vaidmenį, o tuomet pasidaro sunku atskirti kur pasibaigia realybė ir prasideda niekuo nepagrįsti, tačiau ramybės neduodantys pasamonės vaizdiniai.

Tačiau visa tai nėra Mergelės ženklo partnerio kaltė, čia žibalo į ugnį pilą ir Dvynių socialiniai poreikiai bei gebėjimas užkalbinti bet kurį nepažistamą žmogų, net ir be jokios intensijos pratęsti tokią pažintį.

  • Dvyniai ir Mergelė pasitikėjimas 1% 1%

Dvyniai ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Abu šie ženklai yra valdomi tos pačios planetos – merkurijaus. Įdomu yra tai, kad net ir turėdami daug skirtumų jie sugeba palaikyti neblogą bendravimą. To priežastis gali būti merkurijaus planeta įgalinanti savo globojamus ženklus išskirtiniams bendravimo bei diplomatijos sugebėjimams. Ir nors jų požiūris į intelektą akivaizdžiai skiriasi, ši savybė leidžia jiems palaikyti bendravimą.

Problemų atsiranda tuomet, kai Mergelė įžvelgia Dvynių paviršutiniškumą. Šiam ženklui tai sinonimas kvailumui. Tačiau Dvyniai elgiasi išdidžiai ir ranka numoja į Mergelės pastabas, jiems tai atrodo bereikalingas priekabių ieškojimas ir pernelyg didelis susikoncentravimas į detales. Dvyniai tai vadina obsesija, o Mergelė prisiima aukos vaidmenį ir nedrįsta kovoti už savo įsitikinimus, verčiau kenčia ar net verkia tamsoje.

Akivaizdu, kad labai svarbu šiai porai išmokti gerbti ir tvarkytis su tuo, ką jie laiko vienas kito trūkumais. Šiam tikslui pasiekti jie turi ne tik nusileisti ant žemės ir pripažinti savo netobulumus, bet ir prisileisti kitą žmogų, išmokti bendravimą naudoti kaip konstruktyvų įrankį bendram tikslui pasiekti ir galų gale leisti savo partneriui egzistuoti visame savo netobulume.

  • Dvyniai ir Mergelė bendravimas ir intelektas 80% 80%

Dvyniai ir Mergelė emocijos

Šioje poroje problema gali tapti tai, kad Dvyniai retai užsibūna vienoje vietoje. Dėl šios priežasties gali būti sunku kurti ilgalaikius ryšius, bei jausmais paremtus santykius. Nors Dvyniai nėra laikomi labai emocingu ženklu, tačiau tai nereiškia, jog jie nėra emociškai įdomūs žmonės.

Mergelės problema yra ta, kad ji dažnai nuvertina save ir nesijaučia esanti verta kitiems ženklams būdingų santykių ir kitų žemiškų malonumų. Būdami kartu jie pirmiausia turi išsiaiškinti vienas kito emocinius poreikius ir tuomet skirti nemažai laiko tvirto tarpusavio ryšio kūrimui.

  • Dvyniai ir Mergelė emocijos 55% 55%

Dvyniai ir Mergelė vertybės

Jie abu yra intelekto, išradingumo ir praktiškumo gerbėjai. Tačiau partnerių požiūris, bei elementaraus intelekto supratimas šiek tiek skiriasi. Dvyniai labiau vertina intelektą kaip apsukrumo ir kūrybiškumo įrankį, o Mergelės ženklo žmonės labiau orientuojasi į praktiškumą. Todėl bendro sąlyčio taško jiems vis dėl to tenka ieškoti per emocinio intelekto prizmę. Jeigu tai padaryti pavyksta, tuomet abu partneriai supranta kad jų supratimas ir požiūris iš tiesų nėra prieštaringas, bet greičiau papildantis ir abipusiai naudingas.

  • Dvyniai ir Mergelė vertybės 70% 70%

Dvyniai ir Mergelė bendri užsiėmimai

Šių žmonių intelekto troškimas dažnai pasireiškia per žingeidumą ir skaitymas jiems abiems yra maloni pramoga. Tiesa, Dvyniai neturi tokio sugebėjimo sutelkti dėmesį kaip Mergelės, todėl netrukus jų norai pasikeičia ir jie jau nori veikti ką nors kitą. Tuo tarpu mergelės šioje vietoje elgiasi žymiai stabiliau ir gali pradingti su knyga valandų valandoms.

Ir net jeigu Dvyniams pavyksta įkalbėti Mergeles leistis į kokį nors nuotykį, jų vidinės abejonės ir neužtikrintumas išlieka akivaizdus ir tiesiog bado Dvyniams akis. Dėl šios priežasties Dvyniai greitai ima skirstyti veiklas į tas kurias galima veikti drauge, ir tas kurias jie renkasi veikti vieni.

  • Dvyniai ir Mergelė bendri užsiėmimai 30% 30%