Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Žuvis

Liūto suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Žuvis

Liūtas ir Žuvis poroje

Dažniausiai potraukis tarp šių dviejų ženklu atsiranda dėl Žuvies bandymo atrasti herojus vaikštančius tarp mūsų. Liūtui nėra sunku išsiskirti iš minios ir kristi kitiems zodiako ženklams į akį vien dėl jų nuolatino poreikio būti dėmesio centre. Žuvis greitai pastebi Liūto drąsą ir išdiduma ir pasamonėje prilygina šias savymes herojiškumui kurio taip trokšta.

Tačiau greitai paaiškėja, kad Liūtas (ugnies stichija) ir Žuvis (vandens stichija) šioje žemėje ieško visiškai skirtingos meilės apraiškos. Ir net jeigu jie pajaustų potraukį vienas kitam, tuomet grėstų didžiulė grėsmė jų svarbiausiems įsitikinimams, vidiniam pasitikėjimui savimi ir nuolat vargintų paprasčiausio tarpusavio supratimo trūkumas. Abu partneriai greitai tai supranta, užsiima ginybines pozicijas ir stengiasi apsisaugoti nuo galimos žalos.

Liūtas ir Žuvis lovoje

Atrodo neįtikėtina, kaip du ženklai, taip giliai išpažystantys meilę ir siekiatys šiltais jausmais paremtų santykių gali būti tokie nesuderinami.

Žuvims lovoje Liūtai atrodo pernelyg savanaudiški, nesugebantys sukurti intymios aplinkos ir romantiškai nuteikti savo partnerio. Nors tai nėra tiesa, tačiau žuvims šis faktas gali būti nepaneigiama tikrovė.

Tuo tarpu Liūtams Žuvys atrodys kaip silpnas partneris, kontakto užmegzti nesugebantis ne tik su savo meilės partneriu, bet ir su vidiniu aš. Atrodo, kad šioje poroje Liūtas prieštarauja visiems Žuvies įsitikinimams ir gniuždo šį partnerį. Pažeidžia jo saugumo burbulą ir kelia pavojų ne tik idealizmui, bet ir pačioms jautrausioms sielos kertelėms.

Akivaizdu, kad toks santykis tarp dviejų žmonių negali duoti saldžių vaisių ir atsidūrę lovoje Liūtas su Žuvimi greitai nusivils ir daugiau nieko nebenorės vienas iš kito.

Liūto tiesmukas elgesys bei atvirumas verčia Žuvis gėdytis ne tik savęs, savo partnerio bet ir žlugdo visą meilės akto grožį. Tokia patirtis gali ne tik šokiruoti, bet ir ilgam laikui atbaidyti žuvis nuo intymesnių santykių.

Geriausias būdas šiems partneriams rasti kalbą, kuri galėtų išlaikyti jų santykius lovoje, yra pirmiausia stiprinti emocinį pasitikėjimą ir tik gerokai vėliau bandyti prisijaukinti vienas kitą intymesniai akimirkai.

  • Liūtas ir Žuvis lovoje 1% 1%

Liūtas ir Žuvis pasitikėjimas

Neptūnas yra nepasitikėjimą ir apgaulę simbolizuojanti planeta. Be to, neptūnas yra planeta kuri valdo Žuvies zodiako ženklą. Savaime tai dar nėra labai blogas derinys, tačiau kuomet žuvies santykiuose įsimaišo Liūtas ir jo būdo savybės, tai sukuria nuolatinio nepasitikėjimo ratą.

Ir tai atsitinka ne dėl to, kad Liūtas elgtųsi nesažiningai savo partnerio atžvilgiu, iš tiesų tai Liūtas elgiasi natūraliai ir daugelio požiūriu visai normaliai. Tačiau ši natūra žuvies akimis kelia nepasitikėjimą ir abejones. Tarsi kažkas Liūto asmenybėje būtų miglota ir ne visai švaru. Tarsi Liūtas būtų įpynęs Žuvį į savo apgaulės pinkles.

Akivaizdu, kad tokioje būsenoje Žuvims gali visai susisukti galva ir šis partneris gali prarasti realybės pojūtį. Tačiau racionalūs pokalbiai ir atvirumas tarp partnerių nebus veiksmingos priemonės. Neptūno poveikis Žuvies ženkui čia atsiskleidžia visa tamsiausia jėga ir užtemdo akis neleisdamas aiškiai matyti savo partnerio net ir pačioje tyriausioje šviesoje.

Tuo tarpu Liūtas negali suprasti kodėl Žuvis taip itariai elgiasi jo atžvilgiu ir laikui bėgant tai ima varginti šį partnerį. Abu vienas kitam jie atrodo ne visiškai atviri, tačiau žiūrėdami vienas į kitą jie negali to pripažinti į akis.

  • Liūtas ir Žuvis pasitikėjimas 1% 1%

Liūtas ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Žuvis visuomet teigiamai įkvepia Liūto išdidumas ir tai, kaip jie visuomet sugeba atsidurti dėmesio centre, tačiau pabendravus dviese Žuvis gali sukrėsti Liūto požiūris į vienus ar kitus dalykus.

Tiesa, tarpusavyje jie atranda nemažai dominančių temų, tačiau Liūtas dažnai bando padaryti įspūdi šokiruodamas ir kalbėdamas labai tiesmukai. Kitose socialinėse situacijose jis naudoja tai kaip įrankį atkreipti į save dėmesį, tačiau bendraujant su Žuvimis tai gali labiau pakenkti negu padėti.

Be to, Liūtas gali užsikabinti už Žuvies troškimo gyventi pasakų pasaulyje ir pabrėžtinai pareikšti, kokios nerealistiškos yra šios idėjos. Jis nenori sumenkinti ar diskredituoti Žuvies įsitikinimų, tiesiog nušviesti tokių teorijų trūkumus yra vienas iš Liūto bruožų.

  • Liūtas ir Žuvis bendravimas ir intelektas 35% 35%

Liūtas ir Žuvis emocijos

Nors poroje kurioje vienas partneris yra Liūtas, o kitas Žuvis šios savybės gali ir pilnai neatsiskleisti, tačiau abu šie ženklai yra nepaprastai emocingi. Tenka pripažinti, kad emocingi jie yra kiekvienas savaip, tačiau tai nesumenkina paties fakto.

Štai Liūtas būdamas ugnies elemento ženklu turi daug menkai kontroliuojamos aistros kuri turi būti kur nors nukreipta. Tuo tarpu Žuvis – vandens elemento ženklas yra žymiai pasyvesnis ir retai stoja už ką nors kovoti. Širdyje šie žmonės tiki, kad tobulumui pasiekti nereikia kovoti, o tikrieji žmogaus sielos lobiai nesukelia konfliktų.

Pusiausvyra tarp šių ženklų galima tuo atvejų, jeigu kiekvienas iš jų suprastų, kad ne viską būtina užkariauti, o kitas pripažintų, jog kartais tikslus galima pasiekti tik žengiant ryžtingus žingsnius į priekį. Ir nors sakoma, kad tikri jausmai atsiranda savaime be didesnių pastangų, realybė yra tokia, kad gyvenimas mus kartais išbando ne pačiais paprasčiausiais ir švelniausiais metodais.

Vis dėl to, jeigu abipusis skaumas yra nuolatinis santykių palydovas – verčiau yra suprasti, jog būtina laiku paleisti ir laikas atėjo atvira širdimi priimti jau kitą gyvenimo iššūkį.

  • Liūtas ir Žuvis emocijos 15% 15%

Liūtas ir Žuvis vertybės

Liūto didvyriškumas dažnai siejamas su jo ego, tačiau altruizmo jam tikrai netrūksta. Dažnai tai būna pirma savybė, kurią pastebi Žuvys. Šie idealizmo ieškotojai dažnai siekia gyventi pasakų pasaulyje, o Liūtas tampa tuo herojumi kuris puikiai užpildo ir pozityviomis spalvomis nuspalvina bet kokią pasaką.

Tačiau šio bendrumo tarp Liūto ir Žuvies nepakanka, kad jie galėtų žiūrėti vienas į kitą kaip į savo gyvenimo partnerį. Bendravimas parodo kaip skiriasi jų charakteriai ir kokie nesuderinami yra jų siekiai gyvenime.

  • Liūtas ir Žuvis vertybės 20% 20%

Liūtas ir Žuvis bendri užsiėmimai

Bendras laisvalaikis tarp dviejų porininkų kurių gyvenimo tempai taip skiriasi yra sunkiai įsivaizduojamas. Nors Liūtas ir yra ugnies ženklas, jam nėra būdingos nuolatinės permainos ir jis mėgsta laikytis rutinos. Ne retai ši rutina įtraukia kelias mėgstamas vietas kur Liūtas gali socializuotis, tačiau dar daugiau laiko jis praleidžia namuose ar tiesiog ilsėdamasis.

Tuo tarpu Žuvys gali elgtis spontaniškai ir šio ženklo žmoniems nėra keista pradingti kur nors keletui dienų ar išvykti į tolimesnę kelionę suplanuotą vos per keletą valandų.

  • Liūtas ir Žuvis bendri užsiėmimai 10% 10%