Horoskopų suderinamumas Vėžys ir Liūtas

Vėžio suderinamumas su Liūtu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Vėžys ir Liūtas

Vėžys ir Liūtas poroje

Liūto ir Vėžio pora astrologiškai yra labai įdomi tuo, kad juos globoja ir valdo dangaus kūnai kurie nėra planetos. Tai saulės ir mėnulio globojami zodiako ženklai. Ir nors žmonės gimę po šiais saulės ženklais dažnai nelabai turi kažką bendro – horoskopuose jų ženklai yra vadinami karaliumi ir karaliene.

Ir nors mėnulis atspindi saulės skleidžiamą šviesą, Liūtas tikrai nėra toks sureikšminamas Vėžio ženkle. Matyt taip yra dėl to, kad mėnulis, nors ir sulaukia šviesos bei energijos iš saulės, tačiau nuolat sukasi aplink žemę. Be to, Liūtas yra ugnies stichijos atstovas, o tuo tarpu vėžys priklauso vandens stichijai.

Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, abu šie partneriai yra labai stiprūs individai ir abu tiksliai žino ko nori iš gyvenimo. Sutikę vienas kitą jie tikrai sugeba apdovanoti savo partnerį meile ir šiluma, nors ir daro tai skirtingai, tačiau nuoširdžiai ir taip kaip patys supranta.

Vėžys ir Liūtas lovoje

Pagridinė suderinamumo problema lovoje tarp Liūto ir Vėžio yra ta, kad jie savo emocijas reiškia skirtingai ir tai yra sunkiai suderinama. Štai liūtas dievina atvirą aistrą ir gali pasirodyti netgi šiek tiek grubus. Tuo tarpu Vėžys yra žymiai jausmingesnis partneris šioje poroje ir Liūtui jis dažnai pasirodo baikštus.

Dėl šios priežasties jiems gali būti sudėtinga turėti gerus santykius lovoje. Geriausia ką gali partneriai padaryti tai įsiklausyti į vienas kito poreikius ir stengtis išlaikyti balansą tarp savo ir savo partnerio būdo savybių. Tik tuomet yra įmanomas abipusis partnerių pasitenkinimas.

  • Vėžys ir Liūtas lovoje 30% 30%

Vėžys ir Liūtas pasitikėjimas

Yra sakoma, kad Liūtas mėgsta patraukti visų dėmesį ir dažnai siekia būti dėmesio centre. Dėl šios priežasties Liūtai būna geri aktoriai, atlikėjai, vedėjai bei pramogų pasaulio veikėjai. Tačiau ši savybė iš tiesų erzina Vėžio ženklo partnerius. Gerai bent tiek, kad Vėžys nepraranda pasitikėjimo dėl tokio Liūto elgesio.

Jeigu Vėžys jaučiasi mylimas, jam nekils abejonių ir jis nekels kivirčų dėl tokios partnerio prigimties. Tačiau kaip ten bebūtų, tai gali pastūmėti Vėžį gretimais ieškoti labiau suderinamo partnerio.

  • Vėžys ir Liūtas pasitikėjimas 50% 50%

Vėžys ir Liūtas bendravimas ir intelektas

Vėžio ir Liūto horoskopo ženklus valdo Mėnulis ir Saulė. Savo ruožtu šie dangaus kūnai simbolizuoja samonę (saulė) ir pasamonę (mėnulis) todėl suteikia visiškai skirtingus požiūrius valdomiems ženklams. Net jeigu interesai yra vienodi, ne retai abu šie ženklai mato juos skirtingai.

Pokalbis tarp šių dviejų žmonių labai dažnai būna niekur nevedantis. Taip yra todėl, kad Mėnulis sukasi aplink žemę, Vėžio ženklo žmogaus tikslai ir įsitikinimai atitinkamai fokusuojasi į racionalius, žemiškus dalykus. Tuo tarpu saulę yra įpratusi, kad viskas sukasi aplink ją ir santykiuose tai gali tapti tikra kliūtimi.

  • Vėžys ir Liūtas bendravimas ir intelektas 10% 10%

Vėžys ir Liūtas emocijos

Galima sakyti, kad abu šie ženklai yra jausmingi ir sugeba patirti tikrąją meilę, tačiau jų meilė yra tokia skirtinga, kad vienas kitame jie retai galėtų atpažinti šią emociją.

Vėžys yra vandens elemento ženklas ir jo meilė yra glaudžiai susijusi su šeimos vertybėmis. Matydamas Liūta besivaikanti aistros ir kūniškų geidulių jis nesupranta to kaip meilės ir yra įsitikinęs, kad Liūto vertybės yra paviršutiniškos. Tačiau Vėžys ne visuomet mato, kad jų širdis yra šilta ir nors gali pasirodyti priešingai – Liūto ištikimybė ir prisirišimas yra nepakeičiami.

Todėl pagrindinė problema tarp šių ženklų yra ta, kad meilę pažinti jie bando skirtingais būdais.

  • Vėžys ir Liūtas emocijos 45% 45%

Vėžys ir Liūtas vertybės

Šių dviejų ženklu vertybės nei kiek nepersidengia. Šis faktas dažnai tampa jų išsiskyrimo priežastimi, tačiau daug laiko užtrunka kol jiems pavyksta tai išsiaiškinti.

Vėžys vertina šeimos vertybes, jausmus bei švelnumą. Jis ieško stabilumo ir ramaus gyvenimo su kuo nors. Tuo tarpu Liūtas vaikosi aistros, jis vertina iniciatyvumą, energiją ir ryžtą veikti. Todėl retai pasitaiko dalykų kurie būtų vertinami abiejų šių zodiako ženklų, o jei taip ir nutinka, tuomet koją pakiša skirtingi prioritetai.

  • Vėžys ir Liūtas vertybės 1% 1%

Vėžys ir Liūtas bendri užsiėmimai

Nors Liūtas ir yra dėmesio mėgėjas, tačiau jam ne mažiau svarbu yra poilsis. Sakoma, kad Liūtai gali bent 20 valandų paroje skirti miegui bei poilsiui. Todėl pusryčiai, pietūs bei vakarienė jiems irgi yra itin svarbu. Puiku yra tai, kad Vėžys mėgsta rūpintis savo partneriu ir mielai pagamina abiems maisto. Vėžiui šis šeimyniškas scenarijus yra būtent tai, ko jis gyvenime ieško.

Tačiau vos tik abu palieka namus, jų interesai skiriasi kardinaliai. Štai vėžys nori aplankyti artimus žmones, gimines ir draugus. Tuo tarpu Liūtas nori pasilinksminti, susipažinti su naujais žmonėmis ir visaip kitaip pademonstruoti save pasauliui.

Iš tiesų Liūtas čia galėtų padaryti kompromisą, tačiau tikėtina, kad ilgainiui jie nebus laimingi, jeigu nebus patenkinti jų socialiniai poreikiai.

  • Vėžys ir Liūtas bendri užsiėmimai 35% 35%