Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Skorpionas

Liūto suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Skorpionas

Liūtas ir Skorpionas poroje

Santykių pradžioje tarp Liūto ir Skorpiono nei vienas iš partnerių nežino ko tikėtis iš savo antros pusės. Tačiau greitai pastebi, jog jų bendravimas turi daugiau negatyvių negu pozityvių aspektų. Ir nors pagarbą pavyksta išlaikyti, tačiau nepateisinti emociniai lūkesčiai trikdo abu šiuos žmones.

Galiausiai abu prieina išvados, jog galutinai nesugebės vienas kito suprasti. Liūtas (ugnies stichija) nesugeba perprasti Skorpiono (vandens stichija) ganėtinai tamsių emocijų, kadangi pats yra visiškai kitokio būdo, o Skorpionui Liūto požiūris labai dažnai atrodo pernelyg paviršutiniškas ir lengvabūdiškas.

Suprasdami savo santykių sudėtingumą partneriai sunkiai gali ką nors dėl to padaryti, kadangi nei vienas iš jų nėra linkęs pasikeisti ir prisitaikyti prie savo porininko.

Liūtas ir Skorpionas lovoje

Abu šie žmonės yra tvirti lyderiai ir tai turi įtakos kiekvieno iš partnerių santykiams lovoje. Abu jie turi gana stiprų potraukį fiziniam artumui ir erotikai, tačiau būdami kartu jie kartais sunkiai atranda kompromisą.

Atrodo, kad nei vienas iš partnerių nemoka tinkamai išpildyti savo porininko lūkęsčių fiziniam artumui ir viską daro ne taip, kaip jis nori. Tai atneša poros santykiams daug nusivylimo ir negatyvių emocijų.

Panašu kad tai, kaip Liūtas supranta meilę ir intymius santykius Skorpiono akimis žvelgiant yra gana paviršutiniška. O Liūtui Skorpiono meilės metodai pernelyg nuobodūs ir netgi depresuojantys. Akivaizdu, kad tokioje poroje labai sunku rasti bendrą kalbą ir suprasti vienas kito poreikius.

  • Liūtas ir Skorpionas lovoje 5% 5%

Liūtas ir Skorpionas pasitikėjimas

Pasitikėjimas tarp Liūto ir Skorpiono gali būti gana stiprus. Tam yra viena būtina sąlyga – abu partneriai turi to norėti nuo pat santykių pradžios. Jie turi ateiti į šiuos santykius atvira širdimi ir priimti vienas kitą tokį, koks jis yra.

Tai leidžia jiems kurti atvirumą ir pasitikėjimą kurio trokšta tiek Liūtas, tiek ir Skorpionas. Nereikia nei aiškinti, kad pasitikėjimas yra bet kurių tvirtų santykių pagrindas todėl porai suteikia didžiulį privalumą.

  • Liūtas ir Skorpionas pasitikėjimas 65% 65%

Liūtas ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Liūtas mėgsta dėmesį ir yra įpratęs prie įvairių socialinių situacijų. Jis rūpinasi savo įvaizdžiu ir bendraudamas, netgi su savo antra puse naudojasi savo diplomatijos įgūdžiais ir neleidžia sau kalbėti kas užeina ant liežuvio galo.

Galbūt dėl šios priežasties Skorpionas irgi išlaiko pagarbą bendravime bei elgiasi labai civilizuotai net ir konflikto metu.

O konfliktų čia gali būti apsčiai, kadangi nei Skorpionas, nei Liūtas nėra linkę nusileisti ir tvirtai laikosi savo įsitikinimų. Dėl šios priežasties pokalbiai tarp šių žmonių gali būti labai įtempti ir netgi erzinantys, ne tik patiems partneriams, bet ir aplinkiniams žmonėms.

  • Liūtas ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 30% 30%

Liūtas ir Skorpionas emocijos

Emocijų įvairovė kurias išgyvena Liūtas ir Skorpionas tuomet, kada tarp jų užsimezga romantiniai santykiai daro šiuos santykius labai sudėtingais. Galima sakyti, jog ši pora yra sunkiausiai suderinama emociškai visame zodiake, ir tai nėra tušti žodžiai.

Pažindami vienas kitą šie žmonės vis labiau pajaučia, jog juos užvaldo emocijų švytuoklė kuri gali apimti visą jausmų spektrą nuo meilės iki neapykantos.

Deja, tačiau emocinis balansas didžiąją dalį laikosi negatyvioje pusėje ir santykiams atneša daug neigiamų prieskonių. Tuo tarpu partneriai sunkiai susigaudo savo viduje ir netgi painioja jausmus. Todėl tai gali atnešti santykiams daug skausmo.

  • Liūtas ir Skorpionas emocijos 1% 1%

Liūtas ir Skorpionas vertybės

Santykiuose abu šie ženklai, tiek Liūtas tiek ir Skorpionas labai vertina aiškumą ir partnerių atvirumą. Tiesa, reikia pripažinti, kad tai, kaip aiškumą ir atvirumą supranta šie žmonės gali šiek tiek skirtis, o dėl skirtingų emocinių pozicijų šie žmonės gali visiškai nepastebėti savo tarpusavio panašumo.

Santykius tarp Liūto ir Skorpiono gali pagerinti besąlygiškas atvirumas. Tai savybė, kurią labai teigiaiamai vertina abu žmonės, todėl turėdamį tokį tarpusavio ryšį jie gali labai sustiprinti santykius.

  • Liūtas ir Skorpionas vertybės 35% 35%

Liūtas ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Nors paprastai Liūtas ir Skorpionas domisi gana skirtingais dalykais, tačiau abu šie partneriai yra gana lankstūs porininkai. Todėl poroje kurioje vienas partneris yra Liūtas, o kitas Skorpionas jie turi užtektinai energijos ir susidomėjimo savo partneriu, kad išbandytų įvairius užsiėmimus vien iš susidomėjimo ar tiesiog noro praleisti daugiau laiko kartu.

Problemos dažniausiai pasireiškia santikyje su aplinkiniais žmonėmis, kadangi Liūtas, nors ir užsispyręs, yra gana pozityvus ir ganėtinai atlaidus menkiems nesklandumams lyginant su Skorpionu kuris santykiams suteikia žymiai daugiau negatyvios energijos. Skorpionai paprastai yra jautresni ir audringiau reaguojantys, todėl poroje su Liūto ženklo žmogumi gali nesulaukti pakankamai užtarimo ir palaikymo iškilus kokiam nors konfliktui ar tuomet, kada Skorpionas pajaučia, kad su juo elgiamasi ne visai sąžiningai.

  • Liūtas ir Skorpionas bendri užsiėmimai 40% 40%