Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Šaulys

Liūto suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Šaulys

Liūtas ir Šaulys poroje

Liūto bei Šaulio derinys horoskope yra labai dinamiška pora ir jie gali būti puikiais draugais, turėti vienas kitam daug ką papasakoti ir sudominti. Abu jie mėgsta daug kalbėti apie save ir savo pomėgius, tačiau atrodo nei vienam partneriui tai nekliudo ir jie mielai klausosi šių istorijų.

Tai dinamiška pora (abu yra ugnies stichijos atstovai), kurių pažintis labai dažnai baigiasi meile, tačiau tik tuomet, kada abu partneriai nustoja bandyti padaryti vienas kitam įspūdį ir ima įsiklausyti į savo jausmingąją pusę.

Liūtas ir Šaulys lovoje

Kadangi tai du ugnies elemento ženklai – fizinis artumas labai sustiprina jų aistrą ir būdami kartu jie vienas kitą tikrai sušildo. Jie abu vienas kitam jaus didelį geismą ir gerbs vienas kito kūnus, protus ir asmenybės visumą.
Santykiai lovoje dažniausiai įsiplieskia netikėtai ir tuomet bent keletą savačių šie žmonės negali atitraukti rankų vienas nuo kito. Jie puikiai supranta vienas kito poreikius ir būdami kartu jaučiasi išsilaisvinę ir pakilę į naują tarpusavio supratimo lygmenį.

  • Liūtas ir Šaulys lovoje 99% 99%

Liūtas ir Šaulys pasitikėjimas

Kadangi abu partneriai mato vienas kitame savotišką autoritetą, jie retai ima reikšti savo partneriui kokį nors nepasitikėjimą. Liūtas dažnai mėgsta būti dėmesio centre, tačiau Šauliui tai visai nemaišo ir atrodo Šaulys netgi sugeba patenkiti šį Liūto poreikį.

Kylantis nepasitikėjimas šioje poroje gali rodyti tik vieną – santykių atšalimą. Tokiu atveju beveik neįmanoma sustabdytio šio nepasitikėjimo rato, kadangi į nepasitikėjimą partneriai atsako dar didesniu nepasitikėjimu iš savo pusės. Todėl nereikia nei aiškinti kur tai nuves.

  • Liūtas ir Šaulys pasitikėjimas 80% 80%

Liūtas ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Liūtas ir Šaulys abu yra sutelkę dėmesį į savo protinę veiklą. Tai žmonės besidomintys filosofija, jų pažiūros būna gana plačios ir jie sugeba diskutuoti labai įvairiomis temomis. Dėl to tarpusavyje jie gali kalbėtis apie bet ką, net jeigu jų gyvenimo patirtis ar interesai labai skirtingi.

Būdami kartu šie partneriai gali būti labai kūrybiški – Liūtas gali padėti Šauliams rasti išeitį iš sudėtingų situacijų, o tuo tarpu Šauliai suteikia Liūtams viziją ir padeda pamatyti abstraktesnį vaizdą ir geriau sujungti bendresnius dalykus.

Tai stiprios asmenybės ir bendraudami tarpusavyje jie gali būti gana triukšmingi, tačiau tai tik rodo jų komunikacijos efektyvumą, kadangi tai ne tik apsieitimas informacija, bet ir pozityvia energija bei aistra.

  • Liūtas ir Šaulys bendravimas ir intelektas 85% 85%

Liūtas ir Šaulys emocijos

Abu būdami ugnies elemento ženklais, jie yra labai aistringi ir savo teigiamas bei neigiamas emocijas demonstruoja nuolatos.
Įsimylėję jie visuomet ima tai demonstruoti labai atvirai. Šie žmonės pasiduoda savo impulsams ir kartais gali reaguoti per daug audringai. Meilėje jie yra labai šilti ir dėmesingi vienas kitam, daugiau laiko leidžia namuose vienas kito draugijoje ir sugeba atsiriboti nuo rūpesčių.

Kilus konfliktui tarp Liūto ir Šaulio galime laukti sprogimo, kadangi abu partneriai nėra linkę nusileisti ir ugningai kovoja už savo įsitikinimus.

  • Liūtas ir Šaulys emocijos 80% 80%

Liūtas ir Šaulys vertybės

Vienas pirmų dalykų kuriuos pastebi šie partneriai yra asmenybės stiprumas ir išskirtinis charakteris. Tačiau abu partneriai vertina gana skirtingus dalykus ir Šaulio požiūriu Liūtas yra šiek tiek dabita, pernelyg daug rūpinasi savo įvaizdžiu, arba tuo, kokį įspūdį gali padaryti kuo didesniam ratui žmonių.

Tuo tarpu Liūtas nesupranta, kokia vertė Šauliui yra keliauti po tolimus kraštus ir rinkti įvairiausias patirtis tuo nesidalinant su savo sekėjais.

Todėl nors vienas kitame ir įžvelgia stiprias vertybes jie kartais nesupranta visko prasmės ir vertina vienas kitą labai paviršutiniškai.

  • Liūtas ir Šaulys vertybės 65% 65%

Liūtas ir Šaulys bendri užsiėmimai

Galima būtų pagalvoti, kad Liūtas turės panašią aistrą kelionėms kaip turi Šaulys, kadangi Liūto pažinimo troškimas labai stiprus ir jis mėgsta plėsti savo akiratį. Tačiau jiems nelabai patinka pati kelionės idėja.

Ir nors kartais Liūtai ryžtasi kelionėms, tačiau jų pasirenkamos šalys retai sutampa su tomis, kur norėtų nukeliauti Šauliai.

Tuo tarpu Šaulys nesupranta, kaip Liūtas gali leisti laiką besirūpindamas savo įvaizdžiu ar socialiniais ryšiais kai pasaulyje yra tiek daug skurdo, neteisybės ir blogio.

Atrodo šių dviejų zodiako ženklų prioritetai skiriasi gana smarkai kuomet kalbame apie laisvalaikio praleidimo būdus, tačiau jie nėra labai prieštaringi ir porai gali nekelti didesnių problemų būti kartu.

  • Liūtas ir Šaulys bendri užsiėmimai 40% 40%