Horoskopų suderinamumas Liūtas ir Ožiaragis

Liūto suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Liūtas ir Ožiaragis

Liūtas ir Ožiaragis poroje

Priklausomai nuo kiekvieno šių zodiako ženklų individo, jeigu jie susipažįsta tinkamame gyvenimo etape, jų santykiai gali atrodyti iš tiesų labai daug žadantys ir geri. Tačiau toks scenarijus yra mažai realistiškas, kadangi pabendravę ilgiau jie gretai pastebi savo pagrindinių prioritetų skirtumus ir abu būdami šiek tiek karštakošiais nesileidžia į jokius kompromisus.

Nemažą šių zodiako ženklų skirtumą lemia tai, jog Liūtas yra ugnies elemento zodiakas, sunkiai suderinamas su žemės elemento ženklu – Ožiaragiu. Ir nors savo esybe jie neprieštarauja vienas kito būčiai, tačiau skirtingi tikslai gyvenime dažniau nuveda juos skirtingais takais, o ne vienu, neišskiriamu keliu.

Liūtas ir Ožiaragis lovoje

Liūtas ir Ožiaragis turi vieną bendrą bruožą ir tai yra jų supratimas apie vidinį “Aš” kuris paprastai padeda sukurti malonią ir intymią atmosferą, tačiau tik ne šiame zodiako ženklų derinyje.

Liūtas iš tiesų yra šiltas ir jausmingas partneris, tačiau jo akimis žvelgiant, Ožiaragis pasirodo labiau tiesmukas, šaltas ir grubus. Tai nereiškia, jog Ožiaragis elgiasi neteisingai, tiesiog jis labiau linkęs į paprastumą ir praktiškumą, o Liūtas nelabai supranta tokio Ožiaragio poreikio ir jų santykiai lovoje greitai tampa nuobodūs ir neįdomūs abiems partneriams.

Deja, tačiau prastas Liūto ir Ožiaragio suderinamumas lovoje greitai atneša nusivylimą ir į kitas jų gyvenimo sferas. Santykiai greitai tampa pilki ir netenkinantys nei vieno iš šių horoskopo ženklų partnerių.

  • Liūtas ir Ožiaragis lovoje 5% 5%

Liūtas ir Ožiaragis pasitikėjimas

Tai pora, kurioje melo kojos iš tiesų trumpos. Atrodo jie taip gerai vienas kitą perpranta, jog bet kokie bandymai nuslėpti ar padailinti tiesą yra beprasmiai. Deja pagavus savo partnerį meluojant yra sunku išsaugoti pasitikėjimą, o praradus abipusę pagarbą galima pakliūti į begalinę melų karuselę iš kurios ištrūkti nėra jokių šansų.

  • Liūtas ir Ožiaragis pasitikėjimas 40% 40%

Liūtas ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Abu šie zodiako ženklai, tiek Liūtas tiek ir Ožiaragis turi tvirtus prioritetus savo gyvenime. Labai dažnai jų pasirinkimus ir apsisprendimus įtakoja šie prioritetai. Deja tarp Liūto ir Ožiaragio jie skiriasi labai smarkiai, o abu partneriai bergždžiai bando įrodyti būtent savo prioritetų svarbumą vienas kitam.

Dėl šios priežasties bendravimas tarp jų nėra itin sklandus, kadangi nei vienas iš partnerių nėra pasiruošęs apleisti savo tvirtų įsitikinimų. Atrodo abu šie žmonės yra taip tvirtai susigyvenę su savo įsitikinimais, kad jokiais būdais negali priimti bent kiek kitokios nuomonės. Todėl vargas tam, kuris bandys išsireikalauti nors kokios tolerancijos ir supratimo, ir vargas tam kuris leisis į beprasmius ginčus su savo antrąja puse.

  • Liūtas ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 60% 60%

Liūtas ir Ožiaragis emocijos

Romantiški santykiai tarp Liūto ir Ožiaragio atneša iš tiesų daug emocinių iššūkių. Tai nereiškia, kad tarp šių žmonių trūksta meilės, priešingai – jų emocijos užplūsta smarkiai ir netikėtai. Abu partneriai tiksliai nežino kaip elgtis su naujais ir nepatirtais jausmais.

Praeina šiek tiek laiko kol kiekvienas iš jų susigaudo ko iš tiesų nori iš savęs, iš savo partnerio ir santykių apskritai. Deja, tačiau labai dažnai emocijų audros pažeidžia jų gležną draugystės ryšį ir Liūtas su Ožiaragiu nebesugeba matyti bendro kelio kuriuo jie galėtų eiti kartu.

  • Liūtas ir Ožiaragis emocijos 1% 1%

Liūtas ir Ožiaragis vertybės

Ieškodami Liūto ir Ožiaragio bendrų vertybių greitai pastebėsite, jog jie abu smarkiai vertina žmogaus organizuotumą ir gebėjimą planuoti laiką. Paradoksalu yra tai, kad patys Liūtai nėra puikūs planuotojai, todėl jie žavisi šia savybe ir mielai perleidžia planų rengimo užduotį kitiems.

Tuo tarpu Ožiaragis puikiai moka siekti tikslo ir nusistatyti žingsnius reikalingus šiam tikslui prieiti. Deja, tačiau Ožiaragiams nėra taip lengva rasti vertingų savybių Liūto charakteryje ir jie ne visuomet sugeba vertinti ir gerbti Liūto pastangas santykiuose.

  • Liūtas ir Ožiaragis vertybės 50% 50%

Liūtas ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Įdomu yra tai, kad bendri užsiėmimai tarp Liūto ir Ožiaragio gali egzistuoti arba ne. Ir tai labai priklauso nuo pačių individų, ir to ko jiems reikia šiuo gyvenimo tarpsniu. Štai, jeigu Liūtas norės pabūti ramiau ir šiek tiek sulėtinti tempą, tuomet jam visai tiks lasvalaikis kurį primeta Ožiaragis.

Tuo tarpu su Ožiaragiu čia viskas atvirkščiai – jeigu jam pabodo nuolat būti toje pačioje aplinkoje, jis džiaugsis galėdamas ištrūkti iš savo rutinos ir patirti kažką naujo su Liūto ženklo partneriais kurie šioje poroje yra linkę būti judresniais ir daugiau keliaujančiais.

  • Liūtas ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 5% 5%