Horoskopų suderinamumas Jautis ir Svarstyklės

Jaučio suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Svarstyklės

Jautis ir Svarstyklės poroje

Giliau paanalizavus poros santykius kurioje vienas iš partnerių yra Jautis, o kitas turi Svarstyklių ženklą tampa aišku, jog santykiai gali būti iš tiesų audringi.

Santykiuose tarp Jaučio, – žemės elemento atstovo ir Svarstyklių, – oro stichijos atstovo greitai paaiškėja, jog Jautis pažadina ir iškelia į paviršių baisiausias Svarstyklių baimes. Tuo tarpu Jautis tokiuose santykiuose gali pasijausti kamuojamas kaltės jausmo dažniau negu įprastai.

Tai santykiai kupini patyrimų ir gyvenimo pamokų kurių nei vienas iš partnerių neturėtų pamiršti. O sėkmė čia tikrai nėra garantuota ar bent jau žadėta. Poroje tarp Jaučio ir Svarstyklių kiekvienas iš partnerių greitai supranta, jog net ir globojami tos pačios planetos – Veneros jie atstovauja visiškai skirtingas jos puses bei turi gana skirtingą pasaulėžiūrą. Ne retai tai ir tampa pagrindine kliūtimi toliau vystytis sėkmingam partnerių bendravimui, o užsimezgusiai draugystei peraugti į kažką rimtesnio.

Jautis ir Svarstyklės lovoje

Kalbant apie lovos reikalus tarp Jaučio ženklo bei Svarstyklių horoskopo atstovo reikia prisimiti, jog abu šie ženklai yra valdomi Veneros. Tai žinoma suteikia santykiams savotiško prieskonio, tačiau nepamirškime, kad tiek Jautis, tiek ir Svarstyklės reprezentuoja visiškai skirtingas Veneros savybes.

Štai Jautis akivaizdžiai mėgsta patogumus ir komfortą, tačiau tuo pačiu ir paprastumą, žemiškumą. Jis geidžia švelnaus prisislietimo bei lėto ir jausmingo aistros išreiškimo.

Tuo tarpu Svarstyklės turi polinkį į didesnę prabangą bei estetiką. Kūniški malonumai Svarstyklėms patinka tada, kuomet viskas atliekama tiksliai ir pagal planą.

Tam tikra prasme šie parneriai yra suderinami lovoje, tačiau atstovaudami skirtingus Veneros planetos bruožus yra ne mažiau skirtingi negu panašūs. Nepaisant to, potraukis kylantis dėl abipusio Veneros poveikio yra akivaizdus ir pažinti ir gerbti vienas kito skirtumus šiems porininkams sekasi ne taip jau blogai.

  • Jautis ir Svarstyklės lovoje 35% 35%

Jautis ir Svarstyklės pasitikėjimas

Svarstyklės gali pernelyg ilgai neapsispręsti, ar šis Jautis iš tiesų yra tinkamas partneris ilgalaikiems santykiams. Ar tokį gyvenimo kelią aš noriu pasirinkti? Ar mano pasirinkimai yra teisingi? Tai tipinis Svarstyklių bruožas. Kad ir kaip norėtų tokias dvejones nuslėpti – tam tikri ženklai vis tiek yra matomi ir jeigu tai tęsiasi pakankamai ilgą laiko tarpą – Jautis netrunka juos pastebėti.

Tai sukelia Jaučiui tam tikrų abejonių ir žinoma suduoda smūgį per asmeninį ego. Bendriems santykiams ir pasitikėjimui tokia situacija nieko gero nežada, o dar tas Svarstyklių dėmesio poreikis iš aplinkinių. Jautis negali suprasti, kodėl Svarstyklės taip nori būti dėmesio centre, kodėl joms reikia flirtuoti bei atkrepti aplinkinių žvilgsnius į save. Tačiau tai tik fasadas ir noras pasijausti pripažintu ir mėgstamu žmogumi. Normaliems santykiams toks elgesys neturėtų kelti grėsmės, tačiau kiekvienu atveju pasitaiko įvairių išimčių.

  • Jautis ir Svarstyklės pasitikėjimas 30% 30%

Jautis ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Užsispyręs Jaučio būdas niekaip nesuderinamas su nuolat dvejojančių svarstyklių prigimtimi. Bendraujant tai nuolat neišvengiamai kiša koją Jaučio ir Svarstyklių poroje.

Svarstyklėms Jautis atrodo tarsi stuobrys kurio neįmanoma įtikinti pasikeisti ar priimti kitokią nuomuonę. Tuo tarpu Svarstyklės pačios negali apsispręsti kokia pozicija joms yra priimtina. Ko nori svarstyklės negali atsakyti niekas. Tai žinoma siutina Jautį ir matant nuolatines dvejones ir nesibaigiančius svarstymus jiems užverda kraujas.

Labiausiai už viską Jautis nenori, kad Svarstyklės keltų jam vidinio neužtikrintumo jausmus. Todėl bendraudami dar tvirčiau stengiasi įtvirtinti savo nuomonę ir nepriima jokių argumentų, jog gali būti ir kitaip nei jiems įprasta ar suprantama. Tai prigimtinis Jaučio užsispyrimas ir žemės elemento ženklo savybė kurią jis puikiai reprezentuoja.

  • Jautis ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 5% 5%

Jautis ir Svarstyklės emocijos

Išreikšti emocijas ir prisipažinti meilėje Jaučio ir Svarstyklių poroje gali būti sunku dėl pernelyg didelio atsargumo. Atsargumas – tai savybė kurią nešioja abu šie partneriai ir šiuo atveju, atrodo ji gali pakišti jiems koją. Dar blogiau – jeigu toks atsargumas virsta problemų ieškojimu.

Atrodytų, jog abu šie partneriai nori sulaukti iniciatyvos iš antros pusės, todėl nesulaukę gali imtis visai netinkamų priemonių tokiai iniciatyvai paskatinti. Svarstyklės greitai pajaučia, jog Jautis neduoda pakankamai laisvės ir erdvės. Tuo tarpu Jaučiui atrodo, kad Svarstyklės nuolat ieško priekabių.

Tai sukelia neigiamas emocijas abiems partneriams ir laikui bėgant tokia problema savaime tikrai neišsisprendžia.

Tačiau tikrai yra ir sėkmingų pavyzdžių šių dviejų ženklų santykiuose. Dažniausiai tokiais atvejais vienas ar kitas ženklas ankstyvoje draugystės stadijoje netikėtai ėmėsi iniciatyvos ir atvirai prisipažino kaip jaučiasi.

  • Jautis ir Svarstyklės emocijos 25% 25%

Jautis ir Svarstyklės vertybės

Venera – planeta globojanti Jaučio bei Svarstyklių ženklus savo esybe yra siejama su vertybėmis, todėl galima sakyti, kad šioje vietoje abu ženklai turi bendrą pagrindą. Tačiau tarp pačių ženklų yra šiokių tokių skirtumų kurie pasireiškia individualiai.

Galutiniame rezultate šie skirtumai vis tiek nublanksta, nes abiejų ženklų troškimai ir vertybės susiveda atgal į vieną tašką ir tai sieja, o ne skiria šiuos porininkus. Abu jie vertina tikrą meilę ir gali pažinti šią vertybę vienas kito akyse, suprasti kas yra tikra ir ko jie abu siekia. Pajausti, kad bendros vertybės juos vienija šiems ženklams nebus labai sunku.

  • Jautis ir Svarstyklės vertybės 40% 40%

Jautis ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Jaučio ir Svarstyklių porai tikrai nebus sunku surasti bendrų laisvalaikio praleidimo būdų. Svarbiausia, jog nei vienas iš parnerių kitam nepasirodytų pernelyg nuobodus. Jautis tikrai gali skirti laiko kultūrai ir kartu su Svarstyklėmis apsilankyti meno galerijoje ar muziejuje. Tačiau svarstyklės nebus tokios nuolaidžios ir greičiausiai atsisakys keliauti į gamtą toliau nuo civilizacijos. Tačiau kartu jie puikiai paleis laiką vaikščiodami senamiesčio gatvėmis ar miesto parkuose.

Apibendrinant galima pasakyti, kad abu žie horoskopo ženklai nesunkiai suras laiko vienas kitam savo kasdienių užsiėmimų tarpe ir kartu visai neblogai praleis laisvą laiką.

  • Jautis ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 65% 65%