Horoskopų suderinamumas Jautis ir Liūtas

Jaučio suderinamumas su Liūtu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Liūtas

Jautis ir Liūtas poroje

Bandymas išlaikyti santykius tarp Jaučio ir Liūto gali tapti tikru iššūkiu abiems šių ženklų atstovams. Astrologiškai jiems tikrai padeda globojančių dangaus kūnų (Saulės – Liūtui ir Venera Jaučiui) šiluma bei pozityvi energija, tačiau net ir tai vargiai gali pakeisti jų užsispyrusią prigimtį ir visiškai skirtingą natūrą.

Galima sakyti, kad jų skirtumai prasideda nuo pačių fundamentaliausių dalykų. Pavyzdžiui Jautis yra pastovus ir ramus žemės stichijos atstovas, tuo tarpu karštas ir temperamentingas Liūtas priklauso ugnies stichijai ir dažnai gali neturėti kantrybės su lėtesnio būdo zodiako ženklais.

Tačiau turėdami pakankamai gyvenimiškos patirties, perėję pakankamai išbandymų prieš patekdami į šiuos santykius, jie iš tiesų turi šansą kurti šiltą ir malonų bendrą gyvenimą. Tai būna įmanoma tuomet, kada abu partneriai gerai žino ko nori iš savo antros pusės, ir tai ko nori jie randa vienas kitame.

Jautis ir Liūtas lovoje

Santykiai lovoje tarp Jaučio ir Liūto gali būti tikras nesusipratimas. Pagrindinė priežastis kodėl taip atsitinka yra ta, jog abu partneriai yra nusiteikę gauti, o ne duoti. Todėl tikras vargas ir nesusipratimas yra toks tingus poros požiūris į tarpusavio intymumą.

Įsivaizduokite seksą tarp dviejų partnerių kurie abu tikisi tiesiog atsigulti ir laukti. Taip gali atsitikti tuomet, kada susitinka Jautis ir Liūtas. Akivaizdu, kad tai nėra neišsprendžiama problema, veikiau nemaloni situacija kuri gali tęstis tik tol, kol tarp partnerių įvyks atviras ir nuoširdus pokalbis apie vienas kito poreikius ir tai kaip geriausia pasiekti norimo rezultato.

Todėl užbėgant įvykiams už akių Jaučiui ir Liūtui reikia suprasti, jog meilės aktas poroje yra sėkmingiausias tuomet, kada abu partneriai galvoja ne apie savo, bet kito žmogaus poreikius ir jų patenkinimą.

  • Jautis ir Liūtas lovoje 50% 50%

Jautis ir Liūtas pasitikėjimas

Šioje poroje yra gerai suprantama atvirumo ir nuoširdumo svarba. Tiek Jautis, tiek ir Liūtas vertina stabilumą ir supranta ką reiškia gerų santykiu pagrindas. Todėl ir vienas kito atžvilgiu sugeba išlaikyti pasitikėjimą bei pagarbą.

Galima tikėtis, kad šiems partneriams esant kartu nei vienas iš jų neišduos tarpusavio pastikėjimo, kadangi gerai supranta jo svarbą ilgalaikiams poros santykiams.

Tačiau geras partnerių elgesys priklauso ne tik nuo poros santykių, bet ir nuo buvisių patirčių ir išgyvenimų. Jeigu praeityje bet kuris iš partnerių turėjo nesėkmingų santykių kuriuose buvo nepasitikėjimo, išdavysčių ar melo, dažnai būna, jog tokias pačias savybes žmogus išsineša ir į kitus santykius.

Todėl asmeninė patirtis irgi gali daryti įtakos santykių dinamikai bei pasitikėjimo poreikiui. Svarbiausia suprasti, kad ne visos poros vienodos, o blogos patirtys ne būtinai kartojasi. Būtent šis supratimas gali padėti kurti tvirtesnius poros santykius ir padėti išvengti nesusipratimų bei neigiamų emocijų.

  • Jautis ir Liūtas pasitikėjimas 60% 60%

Jautis ir Liūtas bendravimas ir intelektas

Bendravimo sėkmė tarp šių partnerių yra paremta artumo troškimu. Tai iš tiesų padeda jiems dalintis šiluma ir rūpintis vienas kitu taip, kaip pridera gerai porai.

Konfliktai dažniausiai kyla tuomet, kada Jaučio praktišas ir materialistinis požiūris susikerta su Liūto ego, tuomet sprendimo paieškos iš tiesų gali būti griaunančios visus planus bei varginančios abiems pusėms.

Tačiau siekdami bendrų tikslų, ypač kūrybinėje veikloje Jaučio ir Liūto ženklų atstovai gali išnaudoti savo skirtumus gerai pasiskirstydami rolėmis kurios pridera pagal jų prigimtį.

Štai Liūtas stiprus partneris kūryboje ir gali puikiai prisidėti su savo neribota vaizduote ir idėjų generavimu, sprendimų paieškoje. O Jautis pajungia savo praktišką požiūrį ir gali greitai atrinkti dėmesio vertus sprendimus, be to puikiai paruošti aiškų planą jiems įgyvendinti.

  • Jautis ir Liūtas bendravimas ir intelektas 5% 5%

Jautis ir Liūtas emocijos

Jautis, nepaisant jo grubaus įvaizdžio, iš tiesų yra giliai emocinga bei jausminga asmenybė, tačiau slėpdamas tai viduje jis dažnai užsisklendžia ir paskandina save kasdieniuose rūpesčiuose ir materialaus pasaulio vertybėse.

Tuo tarpu Liūtas, budamas ugnies elemento ženklu puikiai pateisina šią savo savybę ir pasižymi įsiplieskiančia aistra ir ugninga meile.

Draugystė tarp Jaučio ir Liūto deja neatskleidžia geriausių šių horoskopo ženklų savybių. Ir nors laikas praleistas kartu jiems atrodo iš tiesų vertingas, tačiau retai jie atveria savo vidinius vartus tam, kad pilnai atsiduotu vienas kitam.

Dar rečiau jie sugeba iš vienas kito pajausti sklindančią tokią meilę, kokią patys spunduliuoja. Galbūt dėl skirtingos natūros šie porininkai tiesiog nesugeba atsiskleisti vienas kitam visu pilnumu ir potencialu kurį abu tikrai turi.

  • Jautis ir Liūtas emocijos 20% 20%

Jautis ir Liūtas vertybės

Ne tik vertybės bet ir vertybių supratimas tarp Jaučio ir Liūto horoskopo ženklų yra visiškai nesuderinamas. Kol Jautis ieško finansinio stabilumo ir materialinę vertę turinčių gyvenimo aspektų, Liūtas vertina mažiau apčiuopiamus dalykus tokius kaip drąsa ar išdidumas, vidinis žmogaus užsidegimas – tai vertybės kurios Liūto akimis puošia asmenybę ir kelia didžiulę pagarbą.

Jautis nesupranta, kaip Liūtas gali leisti laiką galvodamas apie taiką pasaulyje, o ne savo namų jaukumą. Nesupranta kodėl jis nori skaityti bei diskutuoti apie abstrakčius dalykus, o ne konkrečius sprendimus ir kasdienę buitį.

Tuo tarpu Liūtui atrodo, kad Jautis viską bando materializuoti ir supaprastinti. Jam Jaučio rūpesčiai atrodo pernelyg paprasti ir nuobodūs, bendravimas paviršutiniškas, nesigilinantis į dalykų esmę bei tikrąją priežastį.

  • Jautis ir Liūtas vertybės 1% 1%

Jautis ir Liūtas bendri užsiėmimai

Bendri užsiėmimai Jaučio ir Liūto poroje yra beveik savaime suprantami ir labai lengvai suderinami.

Jie abu puikiai leidžia laiką kartu ir gali gaminti valgį, ilsėtis, žiūrėti televizorių ar užsiimti, bet kuria kita pasyvia veikla vienas kito draugijoje. Dažniausiai pasyvios veiklos iniciatorium tampa Jautis, kurio ramus būdas skatiną jį dažniau likti namuose ir leisti laiką jaukioje namų aplinkoje.

Ir nors Liūtas mieliau vakarieniautų prabangiame restorane, jam ne mažiau malonu, kuomet Jautis sugeba imtis iniciatyvos ir paruošti ką nors nekasdieniško namų virtuvėje.

Nepaisant to, jie puikiai sugeba išeiti į atskirus kambarius ir užsiimti individualia veikla nesukeldami jokių nepatogumų vienas kitam.

  • Jautis ir Liūtas bendri užsiėmimai 40% 40%