Horoskopų suderinamumas Jautis ir Jautis

Jaučio suderinamumas su Jaučiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Jautis

Jautis ir Jautis poroje

Šių ženklų atstovai gali turėti išskirtinai gerus santykius, tokius dėl kurių verta stengtis ir aukotis. Tačiau tai įmanoma tik tuo atveju, jei užsispyrimas nepakiš kojos nei vienam iš šių dviejų Jaučio ženklo atstovams. Būdami itin emocingi ir jautrūs jie puikiai geba tenkinti vienas kito poreikius, be to, gerai supranta tokio elgesio vetę todėl teigiamai vertina savo partnerio elgesį ir jaučiasi dėkingi už tai. Nesutarimai gali kilti tik tada, kuomet vienas ar abu iš šio ženklo atstovų parodo ragus, o tai Jaučio ženklui kyla natūraliai dėl jo prigimties. Tačiau abu suprasdami savo santykių svarbą šie partneriai yra pasiryžę dirbti ir ieškoti būdo būti kartu.

Būdami Žemės elemento atstovais šie žmonės yra gana stabilūs ir pastovūs, todėl tikrai nera tie partneriai kurie mes vienas kitą vos tik atsiradus menkiausiams nesutariams. Jie verčiau suras priimtiną kompromisą abiems pusėms ir taip prisidės prie savo tarpusavio ryšio stiprinimo.

Jautis ir Jautis lovoje

Tą akimirką kai du Jaučio ženklo partneriai susitinka lovoje pasaulis pasikeičia negrįžtamai ir jie supranta atradę tokį malonumų lygmenį, kokio net negalėjo įsivaizduoti egzistuojant. Tai yra išskirtinė ir nuostabi patirtis galima tik abiems partneriams esant Jaučio ženkle. Čia yra labai tikėtina, jog santykiai bus tvirti ir laimingi abiems partneriams, nes jų abiejų poreikiai bus patenkiti su kaupu. Tačiau tai įmanoma tik tuo atveju, jeigu jiems abiems pakaks iniciatyvos kurios prisimenant šių ženklų vangų charakterio būdą gali kartais ir pritrūkti. Tačiau tai palyginti maža kliūtis, nes šių partnerių seksualinės fantazijos dažnai sutampa ir tai veda link drąsių poelgių, todėl jeigu tik nepritrūks entuziazmo, šioje poroje viskas bus gerai.

  • Jautis ir Jautis lovoje 95% 95%

Jautis ir Jautis pasitikėjimas

Pasitikėjimo klausimas tarp dviejų Jaučių labai svarbus ir čia koją pakišti gali tik vienas scenarijus. Jeigu vienas iš partnerių yra turėjęs nelaimingų santykių kuomet buvo išduotas, tuomet jam labai sunku pasikeisti ir priimti savo naują pertnerį kaip patikimą žmogų. Ir tai ne tiek pasitikėjimo problema, kaip susitaikymo su savimi ir savivertės atstatymo klausimas. Ir nors abu šių ženklų atstovai puikiai supranta atvirumo svarbą, ne retai jie turi problemų bandant pilnai atsiverti ir įsilieti į vienas kito emocinį pasaulį. Tokiems santykiams klostantis gali pasitaikyti ne tik absurdišku nepasitikėjimo epizodų, bet ir paranojinių kiekvieno pasakyto žodžio analizių bei dialogų atkartojimo mintyse bandant pastebėti kažką sakomo tarp eilučių net ir nesant tam jokio pagrindo. Todėl pasitikėjiimas tarp Jaučio ir kito Jaučio yra geriausias tuomet, kada abu partneriai susitinka neturėję didesnės santykių patirties prieš jiem atrandant vienas kitą. Tai stipriai pagerina draugystės ilgalaikiškumo šansą ir suteikia daugiau ervės bei laisvės abiems partneriams.

  • Jautis ir Jautis pasitikėjimas 75% 75%

Jautis ir Jautis bendravimas ir intelektas

Jautis su Jaučiu bendrauja turėdami panašias pasaulėžiūras bei interesus, tačiau skirtinga gyvenimo patirtis gali sukurti skirtumus kurie retkarčiais leidžia įsiplieksti nesutarimams. Ir būdami raguočiais jie savo įsitikinimus gina taip kaip moka ir supranta – ragais ir tvirtai išreikšta, galutine pozicija. Tačiau tai ne vienintelė Jaučio problema. Būdami užsispyrę jie itin sunkiai priima pasikeitimus. Atrodytų jiems negali paaiškinti, kodėl pasaulis sukasi, o ne stovi toje pačioje vietoje. Tuomet kažko nesuprasdami Jaučiai vengia atvirumo ir laikosi atokiai, užsidaro savyje. Tai gali tapti tikra kliūtimi rimtesniems santykiams, o nesuprasdami vienas kito du Jaučiai gali riboti savo atvirumą bei vengti atskleisti tikrąjį save net pačiam artimiausiam žmogui. Todėl stiprindami savo bendravimą jie pirmiausiai turi ieškoti pasitikėjimo ir tas pasitikėjimas privalo tapti tvirtų santykių pagrindu.

  • Jautis ir Jautis bendravimas ir intelektas 50% 50%

Jautis ir Jautis emocijos

Jautis yra žemės elemento ženklas todėl mėnulis šiam ženklui yra išaukštintas dangaus kūnas. (Nepamirškime, jog mėnulis valdo mūsų emocijas). Tačiau pats Jautis yra Veneros valdžioje. Veikiamas mėnulio Jautis puikiai reiškia emocijas ir sutikęs tokį patį partnerį gali turėti labai tikrus ir gerus santykius. Tai santykiai kuomet rūpintis kitu yra gera. Tai santykiai kuomet yra jaučiamas rūpestis iš partnerio ir tai yra malonu. Šis abipusis jausmas yra itin apdovanojantis ir įgalinantis mylėti taip, kaip nieko kito nemyli.

  • Jautis ir Jautis emocijos 99% 99%

Jautis ir Jautis vertybės

Vertybės Jaučiui yra vienas iš svarbiausių dalykų gyvenime. Nesvarbu ar kalbame apie vertybes kaip esybe ar paprasčiausiai fizinio daikto vertę kam nors (net ir piniginę). Jautis puikiai supranta to svarbą ir sako galvoje turi tvarkingą sistemą pagal kurią šios vertybės yra matuojamos ir priskiriamos. Todėl ir iš savo partnerio Jautis tikisi panašaus elgiasio, o kadangi du Jaučiai išpažįsta panašų viso ko vertinimą, nesvarbu ar tai būtų laisvalaiko praleidimas, ar kiti žmonės, jų poelgiai ir svajonės, ar paprasčiausias fizinių daiktų vertinimas. Čia jie galimai nesunkiai atranda bendrą kalbą ir supranta vienas kito poreikį vertybių sistemoms. Tačiau jei ir čia pasitaiko konfliktų tai tik dėl to, jog vertės buvo suvokiamos skirtingai ar kartais pasirodo sunku priimti ir suprasti vertę iš kito žmogaus perspektyvos, todėl susitarę du Jaučiai vienas kitą supranta ir leidžia savo partneriui šiek tiek išsiskirti ir turėti kitą poziciją nei jis pats.

  • Jautis ir Jautis vertybės 95% 95%

Jautis ir Jautis bendri užsiėmimai

Tinginiauti, valgyti, miegoti kartu šiems partneriams sekasi gerai kaip niekam kitam. Ir nors tai mėgo daryti ir anksčiau, dabar jie gali būti drauge ir nejausti jokios kaltės dėl savo elgesio. Šitoks elgesys jiems teikia daug džiaugsmo ir malonumo. Tačiau nereikia pamiršti, jog tai nėra pats sveikiausias gyvenimo būdas. Ir nors abu jie puikiai dera šiame laisvalaiko praleidimo pomėgyje, reikėtų nepamiršti ir aplinkinio pasaulio kuris juos supa.

  • Jautis ir Jautis bendri užsiėmimai 99% 99%