Horoskopų suderinamumas Jautis ir Dvyniai

Jaučio suderinamumas su Dvyniais lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Jautis ir Dvyniai

Jautis ir Dvyniai poroje

Deja tenka pripažinti, jog santykiai tarp Jaučio ir Dvynių nėra daug žadantys nuo pat pradžių. Tačiau net ir tai suprantant galima tikėtis, jog Jautis bus pakankamai kantrus ir pastovus (žemės stichijos atstovų bruožas) partneris, kad santykiai vystytųsi ir plėtotųsi pakankamai ilgai, jog abu partneriai iš tiesų pažintų vienas kita, suprastu savo bei savo partnerio trūkumus ir stiprybes ir išmoktų taikyti šį supratimą savo santykiu naudai ir tvirtybei. Nors visiškai įveikti pirminius skirtumus šansų tikrai nėra daug, būdami kartu Jautis ir Dvyniai gali tikrai daug vienas kitam duoti. Štai Jaučio realizmas ir savotiškas žemiškumas padeda Dvyniams išlaikyti ryšį su materija ir juos supančiu pasauliu. Kartais Dvynių zodiako atstovams iš tiesų praverčia šiek tiek nusileisti ant žemės, kadangi tai oro stichijos atstovai kurie lengvai praranda realybės pojūtį. Tuo tarpu Dvyniai Jaučiui suteikia priešingų potyrių ir leidžia pakilti aukščiau kasdienybės realizmo.

Jautis ir Dvyniai lovoje

Jautis yra iš tiesų labai jausminga ir žemiškai fiziška asmenybė. Todėl ir aistringi kūniški malonumai jiems yra ne paskutinėje vietoje. Tuo tarpu Dvyniai vertina intelektą ir jų pasitenkinimas dažnai neturi nieko bendra su fiziniu kontaktu ar stimulu. Ir tai nereiškia, jog jiems to nereikia, tiesiog Dvyniai nori jausti meilę ir artumą kiekviename gyvenimo žingsnyje. Todėl jų poreikiai šioje vietoje yra šiek tiek labiau kompleksiški. Tuo tarpu Jaučiui lovoje praleistas laikas gali būti pats geriausias laikas ir tai nebūtinai turi būti meilės aktas. Čia Jautis gali gulinėti visą dieną, valgyti, žiūrėti filmus ar šiaip ramiai leisti laiką apsikabinus mylimą žmogų. Dvyniai tokio laiko visiškai nevertina ir gali sunkiai tai priimti. Matyti savo partnerį tingiai leidžiant dienas jiems nėra priimtina ir čia atsiranda pagrindas konfliktams.

  • Jautis ir Dvyniai lovoje 5% 5%

Jautis ir Dvyniai pasitikėjimas

Pasitikėjimas gali kelti problemų, nes Dvynius suvaldyti sunku, ypač jei Dvynių ženklo atstovas pastebi, jog jį bando sutramdyti ar apriboti. Tuo tarpu Jautis tik ir laukia to pastovumo ir apribojimo kurį gali pasiekti geruose santykiuose. Tačiau jei pradėdami bendraudi šie skirtingų horoskopų atstovai nebus atviri ir iš anksto neapsibrėš aiškių ribų ir neįvardins kokias laisves jie turi, gali prasidėti nesutarimai ir net persekiojimai siekant tiesos ir aiškumo.

  • Jautis ir Dvyniai pasitikėjimas 10% 10%

Jautis ir Dvyniai bendravimas ir intelektas

Jaučio ženklas eina prieš Dvynius todėl verta atsižvelgti ir į šį dvieju ženklų santykio aspektą. Astrologiškai šnekant yra laikoma, kad Dvynių egzistenciją užtikrina Jautis todėl tam tikra prasme tai yra Dvynių priklausomybė nuo Jaučio. T.y. Dvynių fizinius poreikius užtikrina ir jais rūpinasi Jautis. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti teigiama savybė tačiau oro ženklui – Dvyniams fiziniai poreikiai nėra pirmoje vietoje. Tai matydamas Jautis tampa paslaugus ir stengiasi rūpintis savo partneriu: paruošdami sotesnę vakarienę, padėdami susitvarkyti darbotvarkę ar atlikti kitus namų ruošos darbus Jaučiai stengiasi suteikti daugiau erdvės Dvynių poreikiui daugiau laiko skirti intelektiniems poreikiams. Bendravimas tarp šių horoskopo ženklų nėra sudėtingas jau vien dėl to, jog Jaučius ir Dvynius valdo Venera su Merkurijumi – dvi saulės pusėje nuo asteroidų žiedo esančios planetos. Tai stiprina ryšį, tarp jų, nes tik keturios planetos (Merkurijus, Venera, Žemė ir Marsas) dalinasi šia savybe.

  • Jautis ir Dvyniai bendravimas ir intelektas 60% 60%

Jautis ir Dvyniai emocijos

Atskleisti emocijas šioje poroje nebus taip paprasta kaip tai galėtų būti derinant kitus zodiako ženklus. Tačiau Jaučio švelnioji pusė tikrai maloniai nuteikia Dvynius ir leidžia Dvyniams jaustis laisviau. Tai žinoma gerina poros bendravimo kokybę. Tačiau koją kiša Jaučio bei Dvynių pirminiai skirtumai kuriuos jiems primeta skirtinga ženklų prigimtis.

  • Jautis ir Dvyniai emocijos 35% 35%

Jautis ir Dvyniai vertybės

Kol Jaučiui svarbiausi dalykai yra žemiški, meterialūs, apčiuopiami ir stabilūs, Dvyniams labiau rūpi idėjų pasaulis bei visatos pažinimas. Ir šioje vietoje jiems tikrai gali būti sunku priimti kito nuomonę, net ir suprasdami vertybių svarbą, net ir norėdami priimti savo porininko nuomonę su pagarba ir atsidavimu, šioje vietoje Jautis su Dvyniais neišvengiamai susidurs su sunkumais ir prieštara savo esybei.

  • Jautis ir Dvyniai vertybės 1% 1%

Jautis ir Dvyniai bendri užsiėmimai

Rasti bendrų laisvalaikio praleidimo būdų bei užsiėmimų šiems zodiako ženklams lengviau nei suderinti tempą. Štai Dvyniai greitai stengiasi išnaudoti pasitaikiusias galimybes bei susiruošia išbandyti kokią naują veiklą, tuo tarpu Jautis turi kur kas lėtesnį tempą ir nori viską išanalizuoti, įvertinti ir apgalvoti prieš imdamasis kokios veiklos. Nereikia daug aiškinti, kad Dvyniams toks tempas nėra priimtinas ir Dvynių ženklo atstovai negali kantriai laukti kol partneris ramiai atlieka savo pasiruošimo bei apsvarstymo procesą. Todėl Jautis ir Dvyniai gerai paleis laiką pasivaikščiodami ar užsiimdami menais. Jiems tinka tokios daugialypės veiklos, kur kiekvienas iš partnerių gali patenkinti savo būdui tipiškus poreikius. Tuo pačiu prisidėdamas prie komandinio darbo savo individualiomis stiprybėmis. Štai Dvyniai poroje gali puikiai išnaudoti savo būdo bruožus ir taip sustiprinti poros gebėjimą generuoti idėjas. Tuo tarpu Jautis būdamas realistas gali gerai perteikti ir materializuoti vaizdingas Dvynių vizijas taip kartu sukurdami tikrus meno kūrinius.

  • Jautis ir Dvyniai bendri užsiėmimai 25% 25%