Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Žuvis

Dvynių suderinamumas su Žuvimi lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Žuvis

Dvyniai ir Žuvis poroje

Vakarėlyje ar socialiniame renginyje vieniši Dvyniai ir Žuvys tikrai pastebės vienas kitą. Šioje aplinkoje jų bendravimas klostysis gana natūraliai. Aplinkiniams gali pasirodyti, jog tai potenciali pora, tačiau jie tikrai nežino kaip yra toli nuo tiesos.

Ilgiau pabendravę Dvynių (oro stichijos) ir Žuvies (vandens stichijos) ženklus turintys žmonės netrukus pastebės, kad iš tiesų nelabai turi kažko bendro ir jų niekas gyvenime nesieja. Jeigu jie per kažkokį atsitiktinumą taptų pora, nepanašu, kad tokie santykiai galėtų būti tvirti. Anaiptol, jie būtų gana paviršutiniški be gilesnio emocinio pagrindo. Ir nors abu partneriai neturi jokio nusistatymo prieš trumpalaikes pažintis, jų bendra ateitis tikrai nežada būti saldi.

Įvertinus visus čia aptariamus aspektus pastebėsite, jog galutiniame rezultate šios poros suderinamumas sieka vos 10 procentų ir atvirai šnekant, nėra kito zodiako ženklų derinio kuris turėtų tokį silpną suderinamumo balą. Svarbiausias dalykas abiems šiuose santykiuose yra siekti savo emocinių branduolių ir pasiduoti tikram intymumui, kitaip jie niekada nesugebės bendrauti ir būti drauge.

Dvyniai ir Žuvis lovoje

Šiai porai pasisekė, kad Dvynių požiūris į seksą yra toks kūrybingas, antraip jiems greičiausiai būtų sunku užmegzti bent kokį intymų ryšį tarpusavyje.

Dvynių bei Žuvies ženklus valdo Merkurijis ir Jupiteris. Įdomu yra tai, kad šios planetos valdo ir jiems visiškai priešingus ženklus. Tačiau šioje poroje iš tiesų gali trūkti lytinio potrauko vienas kitam. Čia gali būti jaučiama nuolatinė įtampa ir abu partneriai atrodo stengiasi išlaikyti tam tikrą atstumą neprisileisdami vienas kito.

Žuvys turi keistą požiūrį į seksą ir gal net tam tikrą nuojautą, nes mylėtis jos nori tik su tuo vieninteliu likimo skirtu partneriu. Tai žinoma pastato visus kitus galimus partnerius į nepakankamai gero partnerio poziciją. Be jokios abejonės į šią kategoriją papuola ir Dvyniai, tačiau patys Dvyniai tikrai neturi tokio ar panašaus įsitikinimo ir gali elgtis labiau lengvabūdiškai, priklausomai nuo pasitaikiusios situacijos.

Norėdami atrasti bendrą sutarimą abu partneriai turi šiek tiek nusleisti ant žemės ir atsiduoti tikram intymumui. Dvyniai turėtų priimti ralybę tokią kokia ji yra ir labiau parodyti savo emocinę pusę. Žuvys turėtų priimti savo parnerio trūkumus užuot ieškojusios sielos draugo pagal savo iš anksto nusistatytą kriterijų sąrašą.

  • Dvyniai ir Žuvis lovoje 15% 15%

Dvyniai ir Žuvis pasitikėjimas

Pasitikėjimas dažnai tampa jautriu tašku santykiuose, tačiau šioje poroje pasitikėjimo trūkumas yra beveik garantuotas. Panašu, kad nei vienas iš partnerių neturi jokio supratimo kaip turėtų atrodyti pasitikėjimas šioje poroje.

Būdami kartu jie ne tik laužys savo susikurtas taisykles, bet ir nuolat bandys jas nuvertinti ir pasukti savo naudai. Abu šie parneriai yra pakankamai protingi suprasti, jog jiems yra meluojama ir abu jie pakankamai įžvalgūs, kad perprastų vienas kitą.

  • Dvyniai ir Žuvis pasitikėjimas 1% 1%

Dvyniai ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Bendravimas greičiausiai ir bus stipriausias šios poros traukos taškas. Jie nuolat turi apie ką pakalbėti arba dar geriau – papasakoti kitiems. Kartu jie dalinasi juoku ir jų ryšys atrodo labai natūralus. Žuvis žavi beveik visi Dvynių juokeliai, o ir iškalbos šiam ženklui netrūksta, tačiau kuomet didžioji dalis bendravimo vyksta labai lengva forma (pusiau juokais) tuomet ir santykiai tarp šių žmonių klostosi gana paviršutiniški, iki tokio lygio, kuomet pasidaro sunku atskirti kas tikra, o kas išsakyta tik tam, kad sukeltų reakciją.

Todėl bet kokie bandymai pasigilinti į vienas kito mintis ir palietus bet kokią jautresnę temą galima nesunkiai sulaukti įsiplieskiančio konflikto.

Atrodo, kad Dvyniai ir Žuvys santykiuose vienas apie kitą kuriasi iliuzijas kurios neatitinka realybės, o tai tikrai nėra stiprių santykių savybė.

  • Dvyniai ir Žuvis bendravimas ir intelektas 20% 20%

Dvyniai ir Žuvis emocijos

Pagal horoskopą, Dvyniai yra vienas racionaliausių Zodiako ženklų, o Žuvys – nepataisomi romantikai ir vienas emocingiausių ženklų. Kai jie įsimyli, jie retai kalba ta pačia jausmų kalba ir dažnai tik vienas iš jų turi tikras emocijas.

Šis horoskopo ženklų derinys yra labai potencialus scenarijus meilės be atsako istorijai į kurią gali pakliūti bet kuris iš šių ženklų. Tokie santykiai yra žalingi ir gniuždantys asmenybę, kadangi emocinė pusiausvyra čia yra sutrikdyta.

  • Dvyniai ir Žuvis emocijos 1% 1%

Dvyniai ir Žuvis vertybės

Abu šie ženklai vertina savo asmeninius įsitikinimus. Nors dar Dvyniai vertina ir besąlygišką meilę, jie trokšta tokios meilės savo gyvenime ir Žuvys dažnai negali to pasiūlyti. Žuvies meilė yra aistringa, tačiau ne besąlygiška.

Dar Dvyniai vertina intelektą ir jo demonstravimą. Žuvys tuo tarpu vertina pasitikėjimą ir tai yra labai aukštas prioritetas jų gyvenime.

Kalbant apie bendras vertybes verta paminėti meilę kūrybai. Dvyniai vertina intelektualią saviraišką, o žuvys talentą ir visas jo apraiškas.

  • Dvyniai ir Žuvis vertybės 5% 5%

Dvyniai ir Žuvis bendri užsiėmimai

Kuomet kalbame apie Dvynius ir Žuvis, būtina atsižvelgti į tai, jog abu šie ženklai yra labai nepastovūs. Ir nors jų interesai gali labai smarkaii skirtis, jie dažnai atranda veiklos kuria gali užsiimti kartu. Vienintelė salygą – ta veikla dažniausiai susijusi su kelionėmis, judėjimu ir permainomis. Žuvys mėgsta keliauti, todėl puikiai leidžia laiką bet kokioje išvykoje, tačiau dažnai žuvims pritrūksta noro užsiimti kelionių organizavimu. Dvyniams planavimas ir organizavimas puikus laiko praleidimo būdas todėl sujugus jų stipriąsias puses galima sakyti, kad laisvalaikis Dvyniams ir Žuvims yra šiek tiek suderinamas.

  • Dvyniai ir Žuvis bendri užsiėmimai 15% 15%