Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Vandenis

Dvynių suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Vandenis

Dvyniai ir Vandenis poroje

Dvyniai ieško partnerio kuris nebūtų nuobodus ir jų neužslopintų. Vien šios savybės užtenka, kad įrodyti, koks puikus partneris dvyniams yra Vandenis. O štai Vandenis savo ruožtu geriausiai pritampa poroje kur gali drąsiai reikšti grandiozines idėjas ir nesibaiminti likti nesuprastas. Vandenis, kaip ir Dvyniai yra oro stichijos atstovas, todel ne mažiau bijo būti užgniaužtas ir nuslopintas, todėl tarp šių partnerių lengvai atsiranda tarpusavio supratimas.

Tačiau tokie santykiai labai lengvai gali tapti paviršutiniškais, be gilesnio emocinio pagrindo ir tai labai išaiškėja tuo atveju, jeigu vienas iš partnerių patiria kokį nors sukrėtimą savo gyvenime. Tuomet kaip mat pasimato kito iš partnerių atjautos ir empatijos trūkumas.

Todėl vienintelis patarimas šio horoskopo ženklų derinį turinčiai porai yra skirti pakankamai dėmesio emociniam santykių pagrindui stiprinti ir artumui puoselėti. Tik taip Dvyniai su Vandeniu gali sukurti nepertraukiamą ir ilgai trunkantį ryšį kurio kitu atveju išlaikyti gali ir nepasisekti.

Dvyniai ir Vandenis lovoje

Seksualinis ryšys tarp Dvynių ir Vandenio yra labai stiprus. Ši pora gali užsiimti seksu neįprastose vietose ar daryti tai telefonu. Šioje vietoje jiems yra labai mažai tabu ir šis požiūris yra abipusis, todėl santykiai klostosi labai natūraliai.

Rezultate tokie santykiai reiškia labai daug kokybiško laiko praleisto lovoje ir abiems partneriams tai žinoma patinka.

Verta paminėti, kad protas bei intelektas šiems partneriams yra tokia svarbi žmogaus savybė, kad jie nemato ateities su jokiu žmogumi kurio nelaiko labai protingu ar bent jau protingesniu už daugumą žmonių. Kadangi Dvyniai ir Vandenis taip vertina intelektą, ši savybė kurią jie mato vienas kitame, skatina ne tik pasididžiavimą savo antra puse bet ir tam tikra prasme kelia jaudulį.

Šių zodiako ženklų atstovams, net ir “nereikšmingi” arba atsitiktinkiai seksualiniai santykiai atrodo įmanomi tik su įdomiu bei išmintingu žmogumi.

Todėl atradę tinkamą partnerį jie gali lengvabūdiškai užsiimti seksu įvairiausiose netikėtose vietose visiškai dėl to nesigėdindami.

Ir nors Dvyniai kartais gali sudvejoti, viskas susitvarko tada, kai Vandenis imasi iniciatyvos ir greitai abu partneriai supranta, jog šiam duetui beveik nėra jokių ribų.

Patenkiti vienas kito poreikius lovoje šiai porai pavyksta be jokių didesnių pastangų. Jų intymūs santykiai atrodo labai natūralūs ir sėkmingi, tačiau šiek tiek stokoja emocinio sąryšio kuris suteiktų viskam prasmės ir pakeltu į aukštesnį lygmenį. Jeigu taip atsitinka, kad vienam iš parneriu poroje pritrūksta šio gilensio emocinio ryšio, tuomet santykių tvirtumui gali iškilti reali grėsmė.

  • Dvyniai ir Vandenis lovoje 85% 85%

Dvyniai ir Vandenis pasitikėjimas

Pasitikėjimas šioje poroje yra gana keistas dalykas. Iš vienos pusės žiūrint – Vandenis mano, jog meluoti yra apsurdiška, ypač santykiuose kurie tau tikrai rūpi. Be to, Dvyniai poroje su Vandeniu jaučiasi pakankamai laisvai ir nemato jokios dingsties melui.

Tačiau iš kitos pusės, Vandenis turi absoliutų poreikį asmens privatumui todėl pasitikėjimas tarp šių partnerių atrodo yra besalygiškas. Abu partneriai yra linkę suteikti daug laisvės bei mainais apsčiai gauna jos atgal. Tokiuose santykiuose natūraliai nėra vietos pasiaiškinimams, įtarimams ar pernelyg dideliam atviravimui. Ir atrodo tai sėkmingai pasiteisina tol, kol tiek Vandeniui, tiek ir Dvyniams šis nerašytas susitarimas yra priimtinas.

  • Dvyniai ir Vandenis pasitikėjimas 90% 90%

Dvyniai ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Intelektas galima sakyti yra cementas ant kurio yra pastatyti šios poros santykiai todėl visai ne nuostabu, kad užvirus protingai diskusijai tarp Dvynių ir Vandenio aplinkiniai nutyla ir mėgaujasi reginiu. Niekas nežino kur gali nuvesti šis inirtingas mūšis kuriam abu partneriai ištraukia geriausius savo išminties perlus ir panaudoja stipriausius ėjimus savo priešininkui nuginkluoti.

Tai ne tik stebina šalimais esančius klausytojus, bet stiprina partnerių pagarbą vienas kito išmonei. Jie pukiai supranta, kad laidydami argumentu strėles jie ne tik stiprina savo partnerio ginybos gebėjimus atremiant netikėtus argumentus, bet ir pasigalanda savo liežuvį.

Net ir nesutikdami su vienas kito nuomone jie šitaip šiek tiek apsišlifuoja ir geriau priima savo partnerio skirtingą poziciją. Tai leidžia porai geriau suprasti vienas kitą ir ateityje nesivelti į bereikalingus konfliktus, kadangi jie gerai supranta savo porininko pozicija bei žino argumentus tai pozicijai užtvirtinti.

Rezultate toks partnerių bendravimas prisideda prie poros santykių stiprumo ir padeda pažinti vienas kito gyvenimo filosofijas. Kadangi abu šie ženklai (Dvyniaiai ir Vandenis) yra oro elemento atstovai, jie tvirtai tiki, jog dauguma problemų ir nesusipratimų galima išspręsti bendravimo keliu. Šis supratimas padeda jiems rasti išeitį net ir sudėtingiausiose gyvenimo situacijose.

  • Dvyniai ir Vandenis bendravimas ir intelektas 99% 99%

Dvyniai ir Vandenis emocijos

Galima sakyti, kad kalbant apie emocijas, Dvyniai puikiai supranta savo partnerį Vandenį. Lygiai tas pats ir iš kitos pusės – Vandenis gerai supranta Dvynių emocijas ir jausmus. Ir nors supratimas atrodo yra abipusis, tokie parneriai ne visuomet tinkamai atsižvelgia į vienas kito poreikius ir kartais atrodo ima ignoruoti tai, kas yra visiškai akivaizdu.

Be to, Dvyniai pagal prigimtį šiek tiek stokoja stabilumo ir dėl šios savybės gali ne visuomet elgtis prognozuojamai bei racionaliai. Todėl Vandenio santykiai su Dvyniais gali nutrūkti visiškai netikėtai, be didesnės priežasties. Tokiais atvejais Dvyniai nesivargina net paieškoti racionalaus paaiškinimo ir elgiasi atrodytų labiau intuityviai.

Tačiau Vandenis iš prigimties yra laisvės ieškotojas todėl pasibaigę santykiai šiam ženklui nėra tokia tragiška netektis kaip būtų galima pagalvoti.

Nepaisant to, dažniausiai šie porininkai puikiai dera drauge vienas kitą papildydami ir neleisdami nuobodžiauti. Nors ir tenka pripažinti, jog gilus emocinis pagrindas nėra šių santykių stiprioji pusė, abu partneriai puikiai jaučiasi poroje ir gali suteikti vienas kitam tai ko jie tikisi iš romantiškų santykių.

  • Dvyniai ir Vandenis emocijos 40% 40%

Dvyniai ir Vandenis vertybės

Kalbant apie vertybes siejančias šiuos partnerius labiausiai išsiskiria intelektas. Tai savybė kurią išaukština Vandenis bei gerbia Dvyniai. Šiuo aspektu juos pukiai vienija bendras požiūris ir to iš esmės užtenka jog būtų išvengta bereikalingų kivirčų dėl vertybinių dalykų.

Verta paminėti, jog Vandenis dažnai sureikšmina liberalizmo idėjas ir bendražmogiško gerbuvio siekį, kurį Dvyniai (nors ir gerai supranta) tačiau labai retai prisijungia palaikyti ir propaguoti. Kartais ši Vandenio savybė gali būti pernelyg svarbi kliūtis Dvyniams kurie neprieštarauja, tačiau per silpnai palaiko ir pritaria šiam siekiui.

  • Dvyniai ir Vandenis vertybės 95% 95%

Dvyniai ir Vandenis bendri užsiėmimai

Vandenis yra vienintelis zodiako ženklas galintis iš tiesų nustebinti Dvynius. Ši savybė tikrai džiugina Dvynius ir jie labai vertina tokį Vandenio sugebėjimą kuriuo negali pasididžiuoti joks kitas Ženklas.

Šioje poroje Dvyniai ryžtasi įvairiausioms Vandenio avantiūroms ir tai partnerius tikrai suartina. Dažnai jų laisvalaiko praleidimas būna susijęs su mažesnėmis ar didesnėmis kelionėmis ar buvimu kur nors toliau nuo namų. Jie gali skirti daug pastangų ir laiko vien tam, kad kartu ką nors padarytų kitaip nei įprastai daro kiti.

Kartu jiems nėra sunku prisigalvoti įvairiausių laisvalaikio praleidimo būdų ar atrasti naujų dar nebandytų pramogų.

  • Dvyniai ir Vandenis bendri užsiėmimai 99% 99%