Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Svarstyklės

Dvynių suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Svarstyklės

Dvyniai ir Svarstyklės poroje

Šių partnerių kombinacija poroje ne visuomet veda į tobulus santykius, tačiau jų ženklai sugeba suprasti ir palaikyti vienas kitą įvairiose gyvenimo situacijose. Abu šie ženklai – tiek Svarstyklės tiek ir Dvyniai yra valdomi oro elemento. Tai santykiams suteikia savotišką verbalinę ir intelektualinę plotmę.

Svarstyklės greitai pastebės, kad Dvyniai turi polinkį mokyti, tačiau Svarstyklės priima pamokymus tik tuomet, kada jaučia stiprią pagarbą savo mokytojui ir jo mąstysenai. Tai privilegija kurią Dvyniams reikės užsitarnauti, o dėl jų dažno noro pasireikšti įvairiomis, net ir menkiau suprantamomis temomis kartais išlaikyti autoriteto įvaizdį gali būti tikrai sudėtinga.

Dvyniai ir Svarstyklės lovoje

Subalansuotos emocijos ir atviras tarpusavio supratimas yra gerų santykių lovoje tarp Dvynių ir Svarstyklių partnerių esmė.

Būdami kartu jie moka sukurti lengvą ir atpalaiduojančią atmosferą. Bendravimas klostosi lengvai ir neįparegojančiai todėl intymūs santykiai atsiranda labai natūraliai. Be to, būdami oro elemento ženklais jie geba nesunkiai reikšti savo mintis ir kiekvienas išsakyti tai, ko tikisi ir kaip galėtų pasiekti abipusį pasitenkinimą.

Nors Svarstyklės kartais gali parodyti šiokas tokias abejones, tačiau Dvyniai yra pakankamai kūrybingi, kad rastų kelią ar kitaip pakreiptų jų mastymą ir išsklaidytų visas abejones.

  • Dvyniai ir Svarstyklės lovoje 80% 80%

Dvyniai ir Svarstyklės pasitikėjimas

Svarstykles gyvenime dažnai kamuoja dvejonės, tačiau tai nereiškia, kad jų sprendimai nėra tvirti. Priešingai – kuomet net ir po ilgų dvejonių svarstyklės apsisprendžia būti su kuo nors, tuomet galime tikėtis, kad jų elgesys tinkamai atspindės šį pasirinkimą.

Svarstyklių partnerio pasirinkimas dažnai yra lemiamas jų prigimties, todėl vidinis balas visuomet nukreipia šio ženklo žmogų teisinga linkme, o kai taip atsitinka, tada nelieka ir abejonių dėl kurių gali susvyruoti partnerių ištikimybė bei pasitikėjimas vienas kitu.

Be to, tikėdami savo pasirinkimo teisumu Svarstyklių parneriai yra linkę apdovanoti savo Dvynių partnerį besąlygišku pasitikėjimu. Matytami tai Dvyniai jaučia pagarbą Svarstyklėms ir netgi suteikia santykiuose tam tikros laisvės. Dvyniai leidžia Svarstyklėms flirtuoti, net žino, jog tai nekelia jokios grėsmės jų tvirtam abipusiam ryšiui. Iš tiesų tai netgi tampa savotiška pramoka kuria abu partneriai gali užsiimti be jokios žalos ar neigiamų pasėkmių judviejų santykiams.

  • Dvyniai ir Svarstyklės pasitikėjimas 95% 95%

Dvyniai ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Dvyniai yra linkę dalinti nuomones į kairę ir į dešinę, todėl būdami šalia Svarstyklių partneriai išgirsta daug dalykų iš Dvynių kuriuos yra linkę priimti asmeniškai. Svarstyklės nesupranta, kad toks Dvynių elgesys yra ne dėl noro ką nors teisti sumenkinti ar pažymėti kokia nors etikete, o dėl Dvynių būdo bruožo, dėl kurio Dvyniai nuolat mėgsta viską komentuoti.

Iš tiesų, tuščiažodžiavimas yra gana būdinga savybė Dvyniams ir tai gali erzinti Svarstyklių ar kai kurių kitų zodiako ženlų partnerius. Tačiau Dvyniai dažnai to nejaučia ir jiems tai yra tiesiog būdas palaikyti pokalbį.

Tuo tarpu bet kokia kritika Svarstyklėms atrodo verta dėmesio ir apmastymo. Jų jautrumas dažnai kiša jiems koją ir priverčia jaudintis dėl įvairių menkniekių. Svarstyklės nelabai supranta, kad skirtingi žmonės gali turi skirtingas nuomones apie įvairius dalykus ir tai nebūtinai turi kokią nors reikšmę jų tarpusavio santykiams.

Tolerancijos ir pagarbos trūkumas šiuose santykiuose gali iš tiesų tapti varginantis.

Dvyniai mėgsta kaupti žinias apie įvairius dalykus ir jomis dalintis, tačiau žmogus kuris silpnai išmano daugybę temų, tačiau nori visomis temomis pasisakyti Svarstyklių supratimu yra paviršutiniškas neišmanėlis bandantis padaryti įspūdi išmanantiems dar mažiau.

Svarstyklėms svarbu faktų tikrinimas ir žinių pagrindimas autoritetingais šaltiniais. Svarstyklės mano, kad jeigu neesi ekspertas ir pilnai neišmanai kokios nors temos, geriau visiškai susilaikyti nuo bet kokių pasisakymų ta tema.

  • Dvyniai ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 60% 60%

Dvyniai ir Svarstyklės emocijos

Jie net nepastebės, kai tarp jų pradeda rastis meilė. Vienas iš jų nuolat bėga, o kitas paskendęs apmąstymuose “kas būtų” ir kankinamas įvairių dvejonių.

Ir nors būtų galima sakyti, kad abu šie žmonės nėra labai emocingi, tačiau reikia nepamiršti, kad Svarstykles valdo venera, o tai jau savaime prideda nemažai reikšmės emocinėje plotmėje. Problema šiuose santykiuose galbūt galėtų būti tai, kad abu jie daug šneka ir svarsto apie savo emocijas, tačiau retai skiria laiko sustoti ir į jas isiklausyti.

Kad ir kaip ten bebūtų, šioje poroje Svarstyklės tikrai gali sekti savo Dvynių partnerį į pasaulio kraštą, o Dvyniai gali pasinerti į žodžiais neišreiškiamas meilės gelmes. Todėl emocinis santykių potencialas čia yra tikrai stiprus.

  • Dvyniai ir Svarstyklės emocijos 90% 90%

Dvyniai ir Svarstyklės vertybės

Svarstyklėms gyvenime itin svarbią vietą užima nuoseklumas. Jos megsta kai žmonės būna atsakingi ir patikimi. Tuo tarpu Dvyniai dažnai rodo visai skirtingų vertybių požymius. Jiems rūpi žmogaus kūrybiškumas ir minties laisvė, per tai jie supranta intelektą ir to intelekto vertę.

Jų vertybių sąryšis ir bendras atspirties taškas iš tiesų ir yra intelektas. Būdami oro elemento ženklais jie geriau už kitus geba suprasti mąstysenos vertę ir psichologines žmogaus subtilybes. Žodžiai jiems abiems yra stiprus įrankis gebantis ne tik perduoti informaciją bet ir suvilioti, įžeisti, nuraminti, o kartais daryti poveikį gyvenime siekiant savo tikslų.

  • Dvyniai ir Svarstyklės vertybės 55% 55%

Dvyniai ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Svarstyklės yra labai universalus žmogus kuomet kalbame apie laisvalaiko praleidimo būdus ir kitus užsiėmimus. Suradę antrą pusę jie dažnai bando kiek galima giliau pažinti savo partnerio pasaulį ir ima domėtis viskuo, ką šis partneris mėgsta veikti.

Tai atveria neribotą pasirinkimų meniu ir leidžia jiems abiems praleisti daug valandų drauge. Svarbu yra suprasti, kad toksai prieraišumas ne visuomet gali būti naudingas, o santykiams pablogėjus Svarstyklės gali suabejoti savo paties gyvenimo ir identiteto turiningumu.

Todėl geriausia, jeigu abu partneriai bent jau santykių pradžioje išlaikys žemus lūkesčius ir taip galės mėgautis įvairia veikla kartu, tačiau, nepamirš asmeninio gyvenimo ir gerbs vienas kito ribas bei asmeninius poreikius.

  • Dvyniai ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 85% 85%