Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Skorpionas

Dvynių suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Skorpionas

Dvyniai ir Skorpionas poroje

Tai zodiako ženklų derinys kurie vienas kitą be galo erzina. Greičiausiai tai kyla iš to, kad nei vienas iš jų negali suprasti kito asmenybės.

Dvyniams Skorpionai atrodo depresiški ir tamsūs be jokios suprantamos priežasties. O Skorpionams Dvyniai atrodo paviršutiniški ir beprasmiai.

Jeigu taip atsitiktų, jog šiuos du horoskopus per kažkokį stebuklą imtų vienyti romantiniai santykiai, tuomet jie galėtų atrasti prasmę juose per juodviejų meilę pokyčiams ir galbūt pastebėtų kaip gali vienas kita papildyti:

Dvyniai (Oro stichija) patirtų gilesnius emocinius išgyvenimus ir geriau suprastų dvasinio pasaulio vertę, o tuo tarpu Skorpionas (Vandens stichija) galėtų užmiršti sielos nuoskaudas ir kitus rūpesčius kurie juos nuolat kamuoja ir bent kuriam laikui viską priimti ne taip rimtai.

Santykiai tarp šių dviejų ženklų žada stirpų asmenybės augimą kiekvienam iš partnerių ir pamokas kurias tikrai nebus lengva išmokti.

Dvyniai ir Skorpionas lovoje

Šių zodiako ženklų emociniai pasauliai yra tokie skirtingi, kad geri santykiai lovoje yra beveik neįmanomas dalykas. Dvynių paviršutiniškumas dažnai Skorpiono gali būti suprantamas kaip aseksualumas, todėl prireikia tikrai daug laiko, jog šie parneriai vienas kitą pažintų ir gerai suprastų vienas kito poreikius.

Ne tik Skorpionas čia susiduria su sunkumais bandydamas suprasti kaip masto Dvynių ženklą turintis partneris, bet ir dvyniams Skorpiono mintys atrodo per daug tamsios, o seksualiniai poreikiai nesuprantami.

  • Dvyniai ir Skorpionas lovoje 1% 1%

Dvyniai ir Skorpionas pasitikėjimas

Iš prigimties Skorpionai yra linkę pasitikėti. Apie jų būdą galima pasakyti taip: Jie duoda pilną laisvę, tačiau mainais tikisi visiško aiškumo ir atvirumo iš abiejų pusių. Tai trunka tol kol neatsiranda bent kokio pagrindo suabejoti šiuo pasirinkimu – tuomet viskas pasikeičia 180 laipsnių kampu.

Tačiau Dvyniams atvirumas yra sudėtingas dalykas, kadangi jie dažnai patys negali prognozuoti savo veiksmų, arba užtikrinti, kad tai kas yra tiesa šiandien išliks tiesa ir rytoj.

  • Dvyniai ir Skorpionas pasitikėjimas 5% 5%

Dvyniai ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Kadangi Dvynių ženklo atstovai iš prigimties yra geri pašnekovai, jie nesunkiai gali užmegsti pokalbį su dauguma zodiako ženklų. Iš pažiūros Skorpionai jiems gali pasirodyti idomios asmenybės dėl savo užsklęsto būdo ir emocinės gilumos. Tačiau greitai Dvyniai pajaučia depresijos prieskonį kuris visiškai nesuderinamas su Dvynių vaikišku nerūpestingumu. Galima sakyti tai sritis nuo kurios Dvyniai natūraliai laikosi šiek tiek atokiau.

Tuo tarpu Skorpionas greitai pajaučia Dvynių paviršutiniškumą, tai savybė kurios patys Skorpionai šiek tiek stokoja ir susidūrę su tokiu pašnekovu jie kaip mat pasijaučia pranašesni. Deja dažniausiai dėl šios priežasties Skorpionas nelaiko Dvynių dėmesio vertu parnerių. Jie mano, jog iš tokio žmogaus nieko negali išmokti bei stato save į aukštesnę poziciją. Natūraliai iš to kyla nemažai konfliktų ir draugystė tarp šių dviejų horoskopo ženklų dažnai neatlaiko ir pačių lengviausių išbandymų.

  • Dvyniai ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 20% 20%

Dvyniai ir Skorpionas emocijos

Emocinis nesuderinamumas šioje poroje yra akivaizdus. Tai kenkia visose gyvenimo srityse nuo laiko planavimo iki lovos reikalų. Ilgainiui ši problema tampa erzinanti ir ne retai parneriai pradeda jausti nuolatinę įtampą vien tik būdami kartu.

Apie šiltus jausmus čia kalbėti itin sunku, kadangi nuolatinis nepasitenkinimas ardo poros santykius ir vienintelis būdas jiems dalintis meile yra pasiryžti besąlygiškam atsidavimui nesitikint nieko atgal.

  • Dvyniai ir Skorpionas emocijos 1% 1%

Dvyniai ir Skorpionas vertybės

Šią porą vienija tai, jog abu jie vertina minties galią. Ir nors dažniausiai Skorpionui Dvyniai atrodo paviršutiniški, tačiau šį partnerį Skorpionas mato kaip protingą asmenybę ir už tai labai gerbia ir brangina jo gebėjimus.

Tuo tarpu Dvyniai Skorpione mato paslaptingumą ir santūrumą kurį jie supranta kaip didelę vertybę liudijančią apie šio žmogaus intelektinius sugebėjimus.

  • Dvyniai ir Skorpionas vertybės 20% 20%

Dvyniai ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Abu partneriai yra gana atviri idėjoms todėl gali nesunkiai susidomėti jiems siūlomais naujais ir nebandytais laisvalaikio praleidimo būdais. Tai leidžia šiai porai praleisti nemažai bendro laiko ir Dvynių iniciatyva kelionėms yra visai priimtina Skorpionui.

Todėl šią porą dažnai sutiksite ieškančia nuotykių ir kitaip aktyviai leidžiančia savo laisvalaikį. Ir nors jų požiūris į pasaulį skiriasi gana kardinaliai, dauguma užsiėmimų jiems abiems teikia džiaugsma, nors ir dėl skirtingų priežasčių.

  • Dvyniai ir Skorpionas bendri užsiėmimai 40% 40%