Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Ožiaragis

Dvynių suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Ožiaragis

Dvyniai ir Ožiaragis poroje

Poroje Dvyniai ir Ožiaragis yra labai keistas derinys: Atrodytų kiekvienas jų turi tas savybes, kurių kitas ieško, tačiau kažkaip nesugeba to pastebėti ir įvertinti.

Štai Dvynius (Oro stichija) pasamoningai traukia stabilesnės asmenybės kurios gali suteikti jiems saugumo ir pastovumo, tačiau į Ožiaragius (Žemės stichija) jie žvelgia kaip į nepajudinamus užsispyrėlius su kuriais nieko gero neįmanoma nuvekti.

Tuo tarpu Ožiaragiams reikia daugiau lengvabūdiškumo, atsipalaidavimo ir šiek tiek nerūpestingumo, tačiau Dvyniai jiems atrodo pernelyg intensyvūs ir neprognozuojami, visur skubantys bei nenustygstantys vietoje.

Išmokę susigyventi su šiais skirtumais iš tiesų jie puikiai vienas kitą papildytų ir nesuniai pritaikytų savo individualias savybes kasdieniams sunkumams nugalėti ir siekti bendrų tikslų. Ir tai iš tiesų yra įmanoma, nors ir sudėtinga Ožiaragio ir Dvynių poroje.

Dvyniai ir Ožiaragis lovoje

Šių partnerių suderinamumas lovoje labai abejotinas. Štai Ožiaragiams tai tarsi šventos apeigos reikalaujančios susikaupimo ir rimties. Čia ne vieta diskusijoms ir daugžodžiavimui, pagal Ožiaragius – viskas turi vykti labai laisvai ir natūraliai arba nevykti išvis.

Tačiau niekas labiau nesutrikdo rimties negu Dvyniai su savo mažvaikišku lengvabūdiškumu. Čia atsiranda ir bereikalingų kalbų, ir netaktiškų juokelių dėl kurių Ožiaragiams gali būti mažų mažiausiai nepatogu.

Rezultate, dažnai tradicinės Ožiaragių vertybės lieka sutryptos, o viskas potraukis kažkur dingęs. Tuo tarpu Dvyniai mano, jog Ožiaragiai pernelyg konservatyvūs ir užsispyrę, nelinkę domėtis ir išbandyti naujų dalykų. Todėl viską susumavus šie du zodiako ženklai tikrai nėra pati geriausia pora lovoje.

  • Dvyniai ir Ožiaragis lovoje 1% 1%

Dvyniai ir Ožiaragis pasitikėjimas

Suprasdami savo skirtumus šie zodiako ženklai daug šnekasi ir diskutuoja, todėl netruka išsiaiškinti ir vienas kito požiūrį pasitikėjimo klausimais. Štai Dvyniams lengvas flirtas atrodo visiška norma, tačiau Ožiaragiai sunkiai supranta kur yra Dvynių lengvo flirto riba. Jų konservatyviu požiūriu Dvyniai neturi nuovokos kada toks flirtas tampa paprasčiausia neištikimybe. Na, o šioje vietoje Ožiaragių lengvai neapmulkinsi. Todėl šiuo klausimu gelbėja diskusijos leidžiančios geriau suprasti vienas kito požiūrį ir apsibrėžti aiškesnes ribas. Atrodo, jog šis metodas porai puikiai tinka ir rezultate jie gali pasitikėti vienas kitu.

  • Dvyniai ir Ožiaragis pasitikėjimas 50% 50%

Dvyniai ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Apie Dvynius dažnai sakoma, jog jie yra geri derybininkai, pagarbūs pašnekovai ir gali daug pasiekti bei išspręsti kilusius konfliktus derybų keliu. Deja Ožiaragiams Dvynių argumentai atrodo paviršutiniški todėl jiems tai nesuteikia daug svorio. Tačiau tai nekliudo jiems bendrauti, nes Ožiaragiai turi tvirtą vertybinį pagrindą kuriam grėsmės nekelia aplinkinių žodžiai.

Tuo tarpu Dvyniams įdomu ne tik pasakoti, bet ir klausytis, jie gali valandų valandas leisti laiką kalbėdami apie nieką arba apie tai kas rūpi Ožiaragiams.

Jeigu kiekvienas iš jų išlaiko santūrumą ir neperžengia ribų – jie vienas kitam gali būti visai neblogi pašnekovai.

  • Dvyniai ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 25% 25%

Dvyniai ir Ožiaragis emocijos

Apie šiuos zodiako ženklus galima pasakyti trumpai: kažkodėl jie vienas kito tiesiog nežavi. Abu šie ženklai nėra labai emocingi, tai lemia juos globojančios planetos (Merkurijus ir Saturnas). Tačiau didesnė problema yra ta, kad šie partneriai vienas kitam dažniausiai nesukelia jokių jausmų ir emocijų. Tačiau nesupraskite klaidingai, abu partneriai gali turėti gerus, jausmingus santykius su kitais zodiako ženklais, todėl tai yra tik būtent šio zodiakų derinio problema.

  • Dvyniai ir Ožiaragis emocijos 1% 1%

Dvyniai ir Ožiaragis vertybės

Abu šie partneriai pastebi vienas kito gebėjima būti nepriklausomu ir tai juos šiek tiek žavi, tačiau visais kitais atvejais jų vertybiniai pamatai smarkiai prasilenkia. Štai Dvyniai vertina intelektą ir vaizdingą jo išraišką, juos žavi oratorystės menas ir literatūrinė kūryba. Tuo tarpu Ožiaragiui svarbiau aiškus ir glaustas minčių dėstymas smarkiai nenukrypstant nuo esmės. Jis vertina punktualumą ir atvirumą, jam šios savybės atrodo kaip tarpusavo pagarbos pagrindai.

  • Dvyniai ir Ožiaragis vertybės 5% 5%

Dvyniai ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Geriausias bendras užsiėmimas šių zodiako ženklų deriniui yra pasivakščiojimas, tačiau ne nuostabu, jog tokių skirtingų asmenybių siekiai ir motyvacija šiam laiko praleidimui yra visiškai skirtinga.

Štai Ožiaragis būdamas praktiška asmenybė pasivaikščiojimą supranta kaip kelionę tarp taško A ir taško B arba tai gali būti sveiko gyvenimo būdo dalis. Tačiau Dvyniai čia mato visiškai kitokią prasmę, ir jiems svarbiau ne tikslas, o pats kelionės nuotykis kuris nežinia kur gali juos nuvesti. Deja, tačiau dažniausiai šiuos du horoskopo ženklus keliai veda į visiškai priešingas puses.

  • Dvyniai ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 10% 10%