Horoskopų suderinamumas Dvyniai ir Dvyniai

Dvynių suderinamumas su Dvyniais lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Dvyniai ir Dvyniai

Dvyniai ir Dvyniai poroje

Du Dvyniai tai pora kuri aplinkiniams sukelia galvos skausmą. Jie nuolat viską daro kartu, visur eina kartu, nuolat šnekasi kartu ir tokie santykiai aplinkiniams atrodo labai intensyvūs. Tiesa, staiga įsižiebę jie gali taip greitai ir sudegti, kadangi bet kurio pernerio susidomėjimas gali išblėsti visiškai netikėtai.

Galbūt pasamonėje tai nujausdami jie ir stengiasi išlaikyti nuolatinį veiksmą, judesį ir intensyvų ryšį, galbūt be to jų niekas nebesieja? Tikėtina, jog tai Oro stichijos įtaka, kuri ir valdo šį zodiako ženklą.

Ir iš tiesų, dauguma tokių santykių nėra tvirti ir atrodytų nei vienas iš partnerių nenori dėti pastangų sukurti amžiną tarpusavio ryšį. Jausmų ir emocijų pasaulis šiems individams yra per daug tolimas. Dvyniai nėra linkę įprasminti savo gyvenimo jausmais, bent jau nėra pirmieji rodantys tokią iniciatyvą. Todėl susitikus dviems Dvyniams tokios iniciatyvos trūkumas ir palaidoja iš pažiūros tobulos poros santykių potencialą.

Tačiau jeigu bent vienas iš Dvynių imasi iniciatyvos ir skatina partnerį asmenybės tobulėjimui bei jausmų pasaulio atradimui, tuomet amžina meilė šioje poroje yra garantuota.

Dvyniai ir Dvyniai lovoje

Kad Dvynių ženklo atstovas taptų geras partneris lovoje jam prireikia gana nemažai patirties. Be to, Dvynių požiūris arba tiksliau pasiruošimas seksui gali būti šiek tiek juokingas, kadangi Dvyniai ne retai pirmiausia imasi studijuoti teoriją, o perėję prie praktikos negali tinkamai atsipalaiduoti, ir pernelyg gėdinasi, jaudinasi, bei galvoja ar teisingai taiko savo teorines žinias.

Tačiau kuomet lovoje atsiduria du Dvynių ženklo partneriai viskas atrodo labai sklandžiai organizuota ir abu jie nemažai dėmesio skiria išsiaiškinimui ar viską daro gerai bei pasitikslinimui ar jų veiksmai yra teisingi.

Tiesa, tokia patirtis gali atrodyti labai neadekvati pačiam meilės aktui kuris dažniausiai yra vedinas gilių jausmų. Tačiau kadangi Dvyniams emocijų sritis yra šiek tiek svetima, jie stengiasi viską supaprastinti ir apsiriboti paviršutinišku seksu. Laikui bėgant abu partneriai gali prarasti susidomėjimą arba pradėti mylėtis pagal kalendorių, kadangi jokio kito pagrindo šiam aktui jie neturi.

Galima suprasti, kad tai greičiausiai netenkina nei vieno iš partnerių ir ilgainiui tokiuose santykiuose dažnai atsiranda vietos neištikimybei.

  • Dvyniai ir Dvyniai lovoje 80% 80%

Dvyniai ir Dvyniai pasitikėjimas

Pasitikėjimo trūkumas yra ko ne didžiausia problema Dvynių poroje. Tiesa, sunku tai vadinti problema kai nei vienam iš partnerių tai per daug net nerūpi. Ir iš šalies tai gali atrodyti nesuprantama, tačiau šioms paviršutiniškoms asmenybėms tai nekelia itin daug problemų būnant kartu.

Pažindami save jie gerai pažįsta ir vienas kitą. Greičiausiai abu Dvyniai gerai supranta, jog jie nėra itin patikimi partneriai ir bet kurio iš jų poreikiai gali paskeisti bet kurią minutę. Tad kam krimstis dėl to, ko žinai, kad pakeisti ar pataisyti tikrai negali? Rezultate tai leidžia jiems nesidangstyti ir išvengti bereikalingų žaidimų, kitaip sakant – būti tikru savimi, o tai savaime santykiuose yra gana didelė vertybė.

  • Dvyniai ir Dvyniai pasitikėjimas 50% 50%

Dvyniai ir Dvyniai bendravimas ir intelektas

Bendravimas poroje kurioje abu partneriai yra Dvynių ženklo atstovai niekuomet nėra nuobodus. Atrodytų, kad pokalbiai niekada nesibaigia ir vos tik išėjęs per duris vienas Dvinys gali paskambinti kitam Dvyniui, vien tam, jog pratęstų neužbaigtą pokalbį kuris jau nebežinia nuo ko prasidėjo, ir tikrai neaišku kur pasibaigs. Kiekviena diskusija gali virsti į dešimtis mikrodiskusijų kur svarbi kiekviena detalė ir abu partneriai pasirengę nuožmiai ir energingai išdėstyti savo argumentus.

Šie du žmonės nuolat turi ką vienas kitam papasakoti, nesvarbu ar pasidalinti paprasčiausiais dienos darbais ar gilintis į mintis apie visatos prasmę. Svarbiausia jog pasakotojas būtų ir klausytojas, o pasidalintos mintys netaptų tuščiais žodžiais, nes tik taip jie galės įsiklausyti į vienas kito poreikius ir geriau pasirūpinti bendros ateities perspektyvomis.

  • Dvyniai ir Dvyniai bendravimas ir intelektas 99% 99%

Dvyniai ir Dvyniai emocijos

Emocijos, jausmai ir prisipažinimai meilėje Dvynių ženklo porai nėra pats svarbiausias dalykas santykiuose. Puiku yra tai, kad būdami to paties ženklo atstovais jie gana gerai supranta, jog antra pusė jaučiasi lygiai taip pat, todėl tarp šių žmonių egzistuoja susitarimai be žodžių – jiems nereikia daug aiškinti ir įrodynėti savo jausmų.

Dėl tos pačios priežasties jie ir nelaukia jausmingų prisipažinimų ar nuolatinio užtikrinimo. Veiksmais o ne žodžiais patvirtina poreikį būti kartu ir potraukį kurį abu jaučia.

Kur kas svarbiau čia yra intelektualinis ryšys kurį puoselėti trokša abi pusės. Jie nori būti taktiška bei solidi komanda kuriai nebaisios jokios jokios kliūtys. Atrodytu šis devizas puikiai pasiteisina, nebent pasipainioja kito zodiako ženklo atstovas gebantis sužadinti giliausius Dvynio jausmus…

  • Dvyniai ir Dvyniai emocijos 70% 70%

Dvyniai ir Dvyniai vertybės

Tarp visų zodiako ženklų Vandenis yra labiausiai siejamas su laisve ir jos troškimu, tačiau sunku pasakyti, ar tik Dvyniai nepralenkia Vandenio ženklo šiuo aspektu. Ir nors tai gali būti netikėta, viskas čia gana lengvai paaiškinama.

Dvyniai pasižymi išskirtiniu nepastovumu ir nesugebėjimu išsiaiškinti ko iš tiesų jie nori. Dažnai dėl šios savybės yra vadinami paviršutiniškais, tačiau jiems tai tikrai nėra įžeidimas. Priešingai – Dvyniai didžiuojasi savo intensyviu gyvenimo būdų ir pasirinkimo laisvė jiems privalo būti garantuota. Kitaip Dvyniai jaučiasi prislėgti ir įkalinti. Jie žūt būt bando užsitikrinti savo prigimtinę teisę į laisvę ir pabrėžia tai kiekviename savo gyvenimo žingsnyje.

Žmonės pasirinkimą sieja su jausmais bei protu, tačiau Dvyniai išaukština protą kaip vertybę ir kartais pamiršta įsiklausyti širdies balso, iš to ir atsiranda paviršutiniškumo, egoizmo bei savanaudiškumo etiketės kurios taip lengvai Dvyniams gali būti prikabintos.

  • Dvyniai ir Dvyniai vertybės 99% 99%

Dvyniai ir Dvyniai bendri užsiėmimai

Dauguma to paties ženklo porų puikiai leidžia laisvalaikį kartu. Ne išimtis ir Dvynių ženklo pora. Čia nereikia daug pastangų bendriems užsiėmimams atrasti. Jeigu ką sugalvoja vienas Dvynys, kitas beveik be jokių išimčių “pasirašo” ir noriai imasi įvairiausių veiklų drauge.

Šiai porai tikrai netrūksta proaktyvumo, ir juos nuolat atrasite įvairiausių įvykių sūkuryje. Sportas jiems Rūpi labiau negu teatras, o bėgiojimas parke žymiai mielesnis nei kryžiažodžių sprendimas namuose.

Jie ne tik imasi įvairiausių veiklų, bet ir skiria nemažai laiko šių patirčių aptarimui bei išgyvenimams pasidalinti. Jie mielai pasakoja vienas kitam savo potyrius ir klausosi vienas kito pasakojimų ir taip dar labiau stiprina tarpusavio ryšį.

  • Dvyniai ir Dvyniai bendri užsiėmimai 99% 99%