Horoskopų suderinamumas Avinas ir Žuvis

Avino suderinamumas su Žuvim lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Žuvis

Avinas ir Žuvis poroje

Šioje poroje ramybės neduoda nuolatinis pasitikėjimo trūkumas bei abieju pusių nesugebėjimas atsiverti savo partneriui. Kadangi Avinas (ugnies stichijos atstovas) yra valdomas Marso, tai planeta valdanti pirmąją čakrą, kuri yra atsakinga už mūsų sugebėjimą nusistatyti ribas santykiuose. Tuo tarpu Neptūno valdomas Žuvies ženklas turi stiprią aurą bei kontroliuoja pasamonės reakciją į išorinius stimulus. Tai labai gilus ir emocingas Vandens stichijos atstovas.

Kadangi abu šie ženklai turi svarbią reikšmę mūsų išorinėms, nematomoms riboms bei pasamonės apsauginei (gynybinei) sistemai, dažnai būna sunku suprasti kuris partneris turėtų nusileisti ir sušvelninti savo gynybą. Šių ženklų partneriai privalo atsiverti, atsiduoti ir priimti suartėjimą, nusileisti ir pasiduoti vienas kitam. Tik taip jiems pavyks išsaugoti santykius bei pasiekti laimę.

Avinas ir Žuvis lovoje

Lovoje šie ženklai šiek tiek prasilenkia dvasiniame lygmenyje ir užmegsti tvirtą ryšį jiems gali būti taip sunku, kaip mums yra sunku suvokti transcendentinius pasaulius bei keliauti mintimis už savo fizinio kūno ribų, būti vienu kūnu su visata ir jos platuma. Todėl akivaizdu, jog tokioje situacijoje padirbėti tenka abiems pusėms.

Avinui geriausiai suprantamas instinktų vedamas seksas, tuo tarpu Žuvies ženklas siejamas su euforijos viršūne – orgazmu. Nors ir pažiūros Avinams ne mažiau rūpi orgazmas, jų prigimtyje tokio sureikšminimo iš tiesų nėra. Išaiškėjus poreikių skirtumams gali prasidėti nesutarimai dėl kurių santykiai taps tikra kankyne abiejoms pusėms. Nesuprasdami vienas kito partneriai praranda artumą bei mano, jog kita pusė reikalauja kažko kas nėra įmanoma. Ir nors šie santykiai iš pažiūros reikalauja rimto darbo, atradę vienas kitą ir pažinę partnerio poreikius šie ženklai turi šansą vienas kitą suprasti bei patenkinti taip kaip to nori kita pusė.Avinui geriausiai suprantamas

  • Avinas ir Žuvis lovoje 21% 21%

Avinas ir Žuvis pasitikėjimas

Žuvys mato kaip Avino patrauklus pasitikėjimas savimi, veržlumas ir nenumaldomas libido daro poveikį aplinkiniams ir būdamas jautresnio būdo ženkas negali šito praleisti pro akis. Tai neabejotinai daro poveikį jų tarpusavo pasitikėjimui ir stato partnerius į sudėtingą situacija: Sunku atvirai bendrauti kuomet pats nepasitiki savo partneriu. Dar sunkiau ryžtis konfrontacijai todėl Žuvys taip ir užsisklendžia savo pasaulėlyje ir tūno ten bandydamos išvengti melo bei pavydo.

Toks Žuvies elgesys Avinui nesuprantamas ir griauna pastarojo pasitikėjimą partneriu. Nes tai kaip bendrauja žuvis jam atrodo apsimestina ir nenuoširdu.

  • Avinas ir Žuvis pasitikėjimas 1% 1%

Avinas ir Žuvis bendravimas ir intelektas

Bendravimas tarp šių partneriu gali būti puikus tačiau tam būtinos kelios sąlygos. Visų pirma jie turi priimti vienas kito argumentus ir nebijoti sulaukti nuoširdaus patarimo. Suprasdami, jog partneris siūlo palaikymą ir pasitikėjimą, o ne kritiką.

Ir nors dažniausiai šių žmonių pomėgiai visisškai išsiskiria, būdami giminingais ženklais dangaus skliaute jie ne retai randa palaikymą ir atjautimą vienas kito žodžiuose. Todėl šioje poroje būtina išmokti pažinti savo trūkumus ir silpnasias vietas ir nebijoti priimti pagalbos iš partnerio ten kur jos labiausiai reikia. Nes tai yra vienas iš būdų kuriuo šie du žmonės gali kitas kitam pasitarnauti santykiuose.

Avinas turi aiškiai išreikštą poreikį nesidairyti atgal, nesigilinti į praeitį ar abejoti praeitimi. Dar šis ženklas turi akivaizdų ego, kurį nedelsiant pastebi kiti horoskopo ženklai. Tuomet sanktykiai nutrūksta dar net neprasidėję, net nekalbant apie rimtesnio ryžio užmezgimą.

Žuvys yra jautrios asmenybės ir tokios būdamos nesunkiai gali bandyti sušvelninti Avinų ego bei padėti išlaikyti tvirtus įsitikinimus. Tačiau už viską labiau Žuvys nori įrodyti Avinams, jog gyvenime galima ne tik pasiimti kas duota, bet ir pasiekti aukštesnės išminties, bandyti suprasti savo būti bei gilintis į vidinį pasaulį.

Tuo tarpu Avinas leidžia žuvims atsistoti ant kojų ir pajausti tvirtą pagrindą po savimi. Nuleidžia ant žemės ir prideda realizmo, padeda sujungti dvasinius dalykus bei įsitvirtinti ieškant savo vietos šiame pasaulyje. Todėl išsiaiškinus šias vertybes anksti santykiuose galima pasiekti daugiau ir sukurti ekvilibriumą kuris padės tvirtą pagrindą kitiems gyvenimo segmentams ir santykių etapams.

Tačiau šiam bendravimui prognozuojama sėkmė tik tuo atveju, jei abu partneriai ryžtasi būti atviri kito nuomonei bei priima pagalbą iš žmogaus kuriuo pasitiki labiausiai. Kitu atveju tokiam bendravimui nėra tvirto pagrindo ir ateities perspektyvos nenumatomos bei neprognozuojamos.

  • Avinas ir Žuvis bendravimas ir intelektas 70% 70%

Avinas ir Žuvis emocijos

Emociniai šių ženklų pasauliai yra tarsi dvi skirtingos planetos kurios globoja šiuos ženklus – Marsas bei Neptūnas. Prisiminkite kaip atrodo Marsas, tai intensyviai raudona, bei rūdžių spalvos planeta pilna ugnikalnių bei kanijonų. Tad karštas ir permainingas, impulsyvus yra šio ženklo emocinis profilis.

Na, o šaltas ir atšiaurus, melsvas milžinas žinomas Neptūno planetos vardu, savo fasadu puikiai atspindi emocinį Žuvies horoskopo ženklo emocinį pasaulį. Iš jo galima tikėtis audrų, dažnų pokyčių bei greito atšalimo ir nusivylimo vos tik liudnesnės spalvos nudažo šio partnerio dieną.

  • Avinas ir Žuvis emocijos 5% 5%

Avinas ir Žuvis vertybės

Argi ne keista kaip šie abu, iš prigimties taip atvirumą vertinantys partneriai gali nesuprasti vienas kito ir nuolat turėti problemų su ribų nusistatymu? Šių ženklų atstovams esant kartu, atrodo pagrindiniu tikslu tampa pasitikėjimas ir nuolatinis siekis jį užtikrinti. Todėl ši ir pažiūros sveiko proto savybė gali greitai tapti ydinga ir kišti koją kiekviename santykių žingsnyje.

Dar verta paminėti, jog tiek Avinas tiek ir Žuvys labai vertina herojiškumą, kuomet akcentuojama partnerio drąsa ir pasiaukojimas. Tas herojiškas jėgos ir galios demonstravimas, vos ne pasakų scenarijui prilyginamas pasiaukojimas bei jėga labai būdinga vertybė Avino ženklo atstovams. O žuvys, visuomet (kartais giliai širdyne) šventai tiki, jog kiekvienam žmogui egzistuoja tas laimingos pabaigos scenarijus suradus tobulai, būtent jam skirtą vyra ar žmoną.

  • Avinas ir Žuvis vertybės 35% 35%

Avinas ir Žuvis bendri užsiėmimai

Žuvys bei Avinai drauge puikiai leidžia laiką vandens sporto pramogose ar vaikštinėdami kur nors miško takais ramią vasaros popietę. Žuvys šiuo atveju yra laimingas partneris nes gali atrasti gilesnę prasmę kurios taip nuolat geidžia. Štai vandens pramogos turi sąryšį su vandeniu kuris savaime slepia daugybe paslapčių ir yra atskiras, mistiškas bei įdomus, begalinis ir neištirtas pasaulis. Tuo tarpu pasivaikščiojimas parke ar miške yra savaip svarbus ir sakralus potyris leidžiantis atrasti sąryšį su gamta ir ramiai ją stebėti. Patirti ir išgyventi pasaulio įvairovę, pasisveikinti su paukščiais ir augalais bei praleisti laiko mastant apie gyvenimo prasmę ir savojo aš paskirtį.

Tačiau dauguma kitų mielai Avinams priimtinų laisvalaikio praleidimo būdų Žuvims dažnai rodosi nepakankamai dvasingi ir verti laiko. Nesuprasdamas šio dvigubo įprasminimo Avinas į viską žiūri daug paprasčiau, jam užsiėmimai yra tiesiog užsiėmimai kuriais jis gali mėgautis nesiekdamas gilesnės dvasinės naudos bei pažinimo. Kai Avinas bėgioja, jis tiesiog bėgioja, kai Avinas vaikšto, jis tiesiog vaikšto ir kai Avinas ilsisi, jis tiesiog ilsisi.

  • Avinas ir Žuvis bendri užsiėmimai 40% 40%